У вівторок 26 лютого у рамках спільного проекту «Академія KAN», який був започаткований компанією KAN Development та КНУБА була проведена друга лекція із серії «Як збудувати місто, в якому варто жити». Слід зазначити, що перша лекція на тему «Міське озеленення та його вплив на місто», яку читала випускниця КНУБА, керівник по роботі з проектувальниками, контролю та погодження дизайн-проектів компанії Олена Корнєва, мала величезний успіх та зацікавленість з боку студентів університету.
Цього разу перед студентами виступив Ігор Роман, заступник технічного директора KAN, з лекцією на тему «Інноваційні технології в проектах KAN Development».
Перед початком лекції присутніх привітав декан факультету урбаністики та просторового планування Мамедов А.М., зазначивши велику зацікавленість студентів у найсучасніших технологіях, які використовує один з лідерів будівельної галузі – компанія KAN Development.
Анна Гаркавенко, директор департаменту по роботі з персоналом KAN Development, висловила зацікавленість компанії залучати талановиту студентську молодь до проходження стажування з подальшим працевлаштуванням в успішній, сучасній компанії – одним з лідерів будівельного ринку України. Пані Анна повідомила студентам про готовність особисто допомогти із складанням резюме, яке відповідає вимогам працедавців.
Ігор Роман висловив задоволення з боку компанії високою якістю підготовки фахівців Київським національним університетом будівництва і архітектури, особливо відмітивши належний рівень викладання фундаментальних дисциплін.
Лекція охопила широке коло питань, присвячених використанню сучасних інноваційних технологій, використаних компанією KAN у зведенні об’єктів будівництва. Пан Ігор зробив огляд стану розвитку зеленої енергетики в Україні та країнах східної та західної Європи, пояснив чому темпи розвитку зелених технологій відстають від західноєвропейських. Лектор пояснив важливість поєднання економічних та інженерних підходів для застосування зелених технологій при зведенні об’єктів будівництва. Були наведені наочні факти важливості фактору збалансованої користі для всіх суб’єктів будівництва: населення, інвестора та держави в цілому. Червоною ниткою через всю лекцію проходила думка, що застосування зелених технологій можливе лише при дотриманні даного балансу.
Далі пан Ігор продемонстрував приклади з об’єктів KAN, де широко застосовані найсучасніші пасивні методи енергозахисту та енергоефективності – житлового комплексу «Файна Таун» та гімназії А+.
Лекція завершилася демонстрацією прогнозу компанії перспектив розвитку ринку зелених технологій і баченням майбутнього самих технологій в цілому.

Деканат факультету урбаністики та просторового планування