Наша надія

Найкращі магістри 2022

 “МРІЯ" 
У кожного з нас є мрія – мирне небо і вільна Україна! Немає сумніву, що ми переможемо, та далі настане час відбудови і розвитку Країни!
“Пасажирський термінал “Мрія" у місті-герої Гостомелі – це погляд у майбутнє! Проєкт надасть велику перспективу на розвиток столиці та передмість. Це потужна противага аеропорту “Бориспіль", та можливість звільнити столицю від аеропорту “Київ", віддавши звільнені території під житлову забудову.
1. У рамках проєкт пропонується влаштування під'їзних доріг від Києва до Гостомеля та аеропорту.
2. Влаштування другої злітно-посадкової смуги, що була запроєктована КиївЗНДІЕП.

3. Організація термінала на основі

двох злітно посадкових смуг, з можливістю розширення до великого транспортного хабу.
4. Влаштування окремого місця під меморіал літака “Мрія"

Оксана Оксюковська

 

Дипломна робота студентки Оксюковської О.В. на тему: “Принципи формування пасажирський терміналів аеропортів на прикладі м. Гостомель"
Керівники: завідувач кафедри АПЦБС д-р арх. проф. Куцевич. В.В, доц. Зенькович Н.Г. доц. Яновицький. Е.Л. доц. Бридня Л.Ю. ас. Галак К.Т. .

 

На кафедрі архітектурного проектування цивільних будівель і споруд пройшов захист дипломних атестаційних робіт магістрів архітектури.
У ході дипломного проектування розробляються проекти, що можуть використовуватися для зведення будівель, спрямованих на реабілітацію травмованих воїнів збройних сил України.

Дипломна робота студентки Трубнікової А. на тему: «Особливості проектування реабілітаційних центрів для ветеранів війни на прикладі міста Києва» – представляє наукове дослідження даної тематики та пропозиції по проектній реалізації, представлені у вигляді графічних та відеоматеріалів.
Керівники: завідувач кафедри АПЦБС д-р арх. проф. Куцевич. В.В, доц. Зенькович Н.Г. доц. Яновицький. Е.Л. доц. Бридня Л.Ю. ас. Галак К.Т. .

 

 Найуспішніша група Архітектурного факультету АРХ-22б
Кафедра Архітектурного Проектування Цивільних Будівель і Споруд.

Відбулося нагородження академічних груп факультетів КНУБА, які перемогли за результатами зимової сесії 2020/2021 н.р. у конкурсах “Найуспішніша група факультету” та  “Найуспішніша група КНУБА”.

Студенти академічної групи АРХ-22б стали переможцями у номінації “Найуспішніша група Архітектурного факультету.

Вітаємо наших студентів з перемогою! Бажаємо успіхів у навчанні та нових перемог!

Невмивака Єлізавета

Панасюк Вікторія

Блажко Діана

Паталаха Вероніка

Руденко Наталія

Дьоміна Юлія

Буравльова Ольга

Кулик Анжелочка

Суховерша Олексій

Щогла Олексій

Пелих Анастасія

Сук Юлія

Пасіченко Марія

Зубенко Анастасія

Недолужко Юлія

Козеренко Марта

Ільчук Олег

Загорулько Анастасія

Іванова Ольга

Соломенко Валерія

Мальчикова Влада

Дзюба Лада

Магістри 2021

Студентки кафедри Архітектурного Проектування Цивільних Будівель і Споруд отримали подвійний диплом  у Державному Університеті Люблінська Політехніка 

 

 

Цегельна Анастасія

Мультифункціональний центр на основі бібліотеки.

Проект розроблений на території Нижня Теличка в м. Києві, в промисловій зоні, гавані річки Дніпро. За генпланом Києва 2025 року територія Телички є громадською зоною. Тому також був розроблений загальний генплан розвитку території. Проектування мультифункціонального центру базувалося на аналізі досвіду проектування подібних споруд.
Основною ідеєю було створити будівлю як громадський центр, що був би доступний для різних груп населення. Функціональне зонування будівлі: Громадська зона, бібліотека, багатоцільові зали, зона коворкінгу, кафе та зона розваг. Реновація будівлі та території зводилося до принципу «Less is more». Окрім самої будівлі було проведено реновацію території: облаштування паркінгу перед будівлею, облаштування набережної, створення виставкового простору та створення зон відпочинку.

Александренко Тетяна

Запропонована модель розвитку ділянки території промислової зони «Нижня Теличка» та проекту яхт-клубу, які знаходиться на березі Дніпра, в центрі міста, на перетині магістралей, ще й Ботанічний сад поруч. При формуванні яхт-клубу враховані такі основні фактори: природно-кліматичні, містобудівні, типологічні, екологічні, соціальні, об’ємно- просторові та інженерно-конструктивні.

 

 

 

 

 

Пікулєва Анастасія

Розроблено проект ренновації території Нижня Теличка у Голосіївському районі міста Києва. Проаналізувавши територію та будівлю гуртожитку Деревообробного коледжу, обрану для реконструкції, було вирішено залишити основну функцію будівлі – житлову та надати їй сучасний стиль. Вибраною функцією є колівінг у складі з коворкінгом. Розроблені нові планувальні рішення, що відповідають сучасним вимогам, оновлено фасади та генеральний план території. Основною ідеєю проекту було повернення набережної людям.
Місце біля води відкриє жителям колівінгу естетичний вид з вікон та можливість прогулятися вздовж набережної в будь-який час.
Аудиторія – програмісти, стартапери, молоді підприємці, представники креативних індустрій – цільова аудиторія громадського центру “Теличка".
Сучасні люди живуть у середовищі, де традиційні практики організації життя в місті працюють не так ефективно, як слід. Зміна ставлення до приватності через соціальні мережі, відкритість до нових можливостей, бажання зробити кар’єру, висока мобільність – все частіше притаманні сучасній людині. В той же час існує потреба бути частиною громади, бути оточеним однодумцями, бути частиною навіть тимчасової сім’ї – людей, які живуть поруч з вами. Перечислені потреби закриває новий тип житла – колівінг.

 

 

Найкращі студенти 2020

За високі здобутки у навчанні, вагомий особистий внесок, активну участь у житті університету та з нагоди Дня студента відзначено наступних студентів кафедри архітектурного проектування цивільних будівель і споруд:

 

 

Бура Надія 

студентка АРХ-32А

Мелешко Олена 

студентка АРХ-42А

Боровик Дмитро

студент АРХ-42Б