Весняна школа відбудеться 12-16 травня 2020 року в КНУБА

7 квітня 2020 року співробітники кафедри управління проектами д.т.н, проф., зав. кафедрою Бушуєв С.Д. та д.т.н., доц., вчений секретар, Веренич О.В. брали участь в онлайн нараді за допомогою комунікаційної системи ZOOM щодо упровадження проекту «Virtual Master Cooperation Data Science (ViMaCs)» (“Віртуальна (онлайн) магістерська взаємодія з інтелектуальної обробки даних (ViMaCs)”).

На нараді обговорювались поточні задачі проекту, а також, обговорювалось питання проведення весняної школи для студентів, яку організовує кафедра управління проектами КНУБА. Було вирішено, що школа пройде в онлайн режимі із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій. Орієнтовні дати проведення весняної школи 12-16 травня 2020 року. Посилання на реєстраційну форму буде надано додатково. Усі бажаючі можуть прийняти участь у навчанні. Навчання буде проходити англійською мовою.

Навчання пройде по 4 основним напрямам, відповідно до тематики навчальних модулів, що розробляються в рамках проекту.

Нагадаємо, що проект реалізовується в рамках програми підтримки інтернаціолізації українських університетів, у напрямку спільного формування цифрового майбутнього: Німецько-Українська взаємодія 2019-2021 та фінансується за рахунок німецької служби академічних обмінів DAAD (https://www.daad.de/de/). Учасниками проекту є Дортмундський університет прикладних наук та мистецтв (ДУПНіМ), КНУБА, Тернопільський національний економічний університет (ТНЕУ), м. Тернопіль  та Національний університет «Запорізька політехніка» (НУЗП), м. Запоріжжя.

Проект має на меті побудувати віртуальну навчальну та лабораторну інфраструктуру для дистанційного викладання та набору модулів у галузі «Інтелектуальна обробка даних». Три університети-партнери КНУБА, ТНЕУ та ЗНТУ повинні стати частиною віртуальної магістерської мережі з ДУПНіМ та його європейськими партнерами.

Одним із результатів реалізації проекту буде розробка 4 дистанційних модулів: „Бізнес-аналітика, інформація та прийняття рішень” (КНУБА), “Збір та обробка даних” (ТНЕУ), „Штучний інтелект та аналітика даних” (НУЗП) та “Хмарні системи обробки даних” (ДУПНіМ), які потім будуть упроваджені у навчальний процес університетів-партнерів. Планується, що за результатами проекту використання розроблених модулів буде поширюватись на усі зацікавлені університети, які зможуть використовувати їх лише за умови взяття на себе зобов’язань щодо розширення кількості модулів за рахунок додавання власних модулів та ресурсів.