Консорціум GameHub складається з тринадцяти партнерів з необхідними знаннями, а також бізнес та освітніх зв’язків. Команда демонструє динамічне і сильне злиття дев’яти вузів – три з Європи (ES, AT, PL) та шість з України.
Партнери були обрані відповідно до їх знаннь, досвіду і компетенції.
Українські вузи були обрані за допомогою трьох критерій:
(1) можливість встановити співпрацю університетів-підприємств у CGD у своїх регіонах;
(2) різноманітність цільової географічної області (південний схід, південь, південний захід, центр, північ і північний захід),
(3) участь в ЄС, наприклад, програми Tempus дії, протягом останніх років.
Всі партнери мають великий досвід у міжнародних проектах (Erasmus+, H2020, Tempus, FP5-7, і т.д.), що гарантує відповідний розвиток проекту. Ключовим фактором досягнення консорціуму є спільний попередній досвід між партнерами: кожен партнер у проекті успішно працював принаймні з одним іншим партнером.
Таким чином, GameHub може бути описаний як партнерство вузів і дослідницьких/навчальних організацій, зайнятих у відповідній області, що поєднують багаті знання та досвід численних поточних і успішно завершених міжнародних і національних проектів. Співробітники консорціуму встановили контакти і зв’язки, що гарантують успішну реалізацію всіх цілей проекту, гарне співвідношення витрат та вигод, ефективне поширення результатів і стійкості проекту.
Партнери:
- University of Deusto –UDEUSTO – Університет Деусто (Більбао, Іспанія)
Університет Деусто є приватним і повністю визнаним університетом з 997 співробітниками і більш ніж 12000 студентів. У навчанні Університет Деусто знаходить своє відображення у прихильності до інноваційних методів навчання, зокрема, у новій методології компетентнісного навчання, власної методології викладання, навчання та оцінювання на основі підходу, і впровадження нових технологій, таких як інструментів для якісної освіти з акцентом на конструктивне навчання та ефективність.
Основна роль UDEUSTO є управління проектом/координація всіх заходів протягом проекту, що забезпечують контроль якості продукції GameHub і його терміну.
- Akademia Gorniczo–Hutnicza im.Stanislawa Staszica w Krakowie – AGH–UST
Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташиця (Краків, Польща)
http://www.agh.edu.pl
AGH університет науки і технологій є одним з кращих і найвідоміших сучасних польських університетів. AGH UST є провідним польським університетом в сучасних технологіях, і належить до групи престижних міжнародних освітніх центрів. Дослідницькі предметні області в академії: інформаційні технології, нові матеріали і технології, охорона навколишнього середовища та зміни клімату, енергетика та її ресурси, гірнича справа, електротехніка та машинобудування, соціально-економічні і гуманітарні науки.
Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташиця буде джерелом знань у сфері підприємництва та стартапів в цифровому бізнесі, в тому числі ігрової індустрії. Вони навчатимуть українських партнерів в цій темі і підтримуватимуть реалізацію відкритих освітніх ресурсів та навчального плану українських ВНЗ.
- FH JOANNEUM Gesellschaft M.B.H. – FH J
Університет прикладних наук (Грац, Австрія)
Даний партнер є провідним європейським університетом прикладних наук і встановлює наші стандарти, щоб конкурувати з кращими університетами в Європі.
Основна роль університету у проекті є надання знань в гейміфікацію освіти. Вони навчатимуть українських партнерів в цій темі і підтримуватимуть в здійсненні їх в нових відкритих освітніх ресурсах і навчального плану українського ВНЗ.
- Quality Austria
Quality Austria була заснована як компанія з обмеженою відповідальністю для підготовки, атестації та оцінки в 2004 році. Вона виступає за компетентність в області якості, охорони навколишнього середовища та управління безпекою та відносяться до галузевим стандартам.
Quality Austria охоплює три бізнес-напрямки сертифікації, оцінки та перевірки, забезпечує підготовку та сертифікацію фізичних осіб, а також інформацію, експертні знання та послуги.
Головним обов’язком Quality Austria є контроль якості і моніторинг проекту GameHub в цілому: управління та виробництво.
- Fundación Virtualware Labs – VWLABS
Основні напрямки діяльності Virtualware Labs це навчання, дослідження і розробка інноваційних продуктів і послуг, заснованих на цифрових іграх і графічних технологій.
Virtualware Labs прагне стати каталізатором для творчих галузей Іспанії і по всьому світу на основі гри створюючи відповідний клімат для навчання кваліфікованих фахівців і діють в якості консультанта по стратегічному розвитку інноваційних продуктів і технологій послуг з урахуванням вимог ринку.
У проекті VWLabs запропонує досвід їх експертів в області виробництва цифрових ігор, графічних технологій та маркетингу.
- Foundation of Deusto
Foundation of Deusto був створений в 2005 році з метою зміцнення наукових досліджень, і приносить інновації в інженерному факультеті університету Деусто. FD відіграє ключову роль у розвитку передових технологій і має сильний акцент на обслуговування суспільства, пропонуючи інноваційні продукти, навчання в школах, промисловості і сім’ї (батьки + діти).
Основна роль FD у проекті є підготовка викладачів українських вузів в курсі “Зручність та досвід користувача в ігровому дизайні” і “Проблеми гейміфікації і соціальних наслідків”, і допомогти в їх реалізації.
- Державна установа вищої освіти Донецького національного технічного університету – ДонНТУ
http://www.donntu.edu.ua
Донецький національний технічний університет, який заснований в 1921 році є найбільшим технічним університетом у Східній Україні. Відомі люди, керівники найбільших промислових підприємств і політичних рад, інженерної еліти України, які закінчили ДонНТУ називають університет найпрестижнішим вузом Донбасу.
Основна роль ДонНТУ є реалізація GameHub: інфраструктура, відкриті освітні ресурси, інтеграція навчальних планів та тренінгів в ДонНТУ, і побудова співпраці з місцевими ІКТ/ігровими підприємствами.
- Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника – ПНУ
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника є першим університетом у Західній Україні класичного типу. За короткий період часу свого існування університет виріс у провідний центр науки, культури та освіти Прикарпаття.
Основна роль ПНУ є реалізація GameHub: інфраструктура, відкриті освітні ресурси, інтеграція навчальних планів та тренінгів в ПНУ, і побудова співпраці з місцевими ІКТ/ігровими підприємствами.
- Херсонський національний технічний університет – ХНТУ
Херсонський національний технічний університет є сучасним потужним освітнім та науково-методичним комплексом, один з ключових вищих навчальних закладів Південного регіону України. ХНТУ взяв участь у реалізації міжнародних освітніх проектів. У двох проектах, які були проведені міжнародними консорціумами в рамках програми TEMPUS TACIS, ХНТУ був координатором цих проектів.
Основна роль ХНТУ є реалізація GameHub: інфраструктура, відкриті освітні ресурси, інтеграція навчальних планів та тренінгів в ХНТУ, і побудова співпраці з місцевими ІКТ/ігровими підприємствами.
- Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»НТУ «ХПІ»
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” є одним з лідерів вищої освіти України протягом тривалого часу, і відіграє провідну роль у формуванні технологічної політики Харкова. Університет високо оцінили в національних та міжнародних рейтингах (QS World University Rankings 2014/15, 701+ категорія). Політика університету в галузі міжнародного співробітництва, спрямована на інтернаціоналізацію процесу навчання, розвитку інноваційного потенціалу. НТУ “ХПІ” отримав найбільшу кількість проектів Tempus в Україні за час існування цієї програми (26 проектів).
Основна роль НТУ «ХПІ» – виконання GameHub: ігрова лабораторія, відкриті освітні ресурси, інтеграція навчальних програм і тренінгів в НТУ «ХПІ», та побудова співпраці з місцевими ІКТ/ігровими підприємствами.
- Одеський національний політехнічний університет – ОНПУ
ОНПУ, заснований в 1918 році, породив безліч інженерних університетів та академій Півдня України, зберігаючи базову позицію в цьому регіоні. ОНПУ являє собою величезний навчальний центр високих кваліфікаційних кадрів на півдні України.
Інститут комп’ютерних систем (ІКС) є основною одиницею ОНПУ, який готує ІТ-спеціалістів (бакалаврів і магістрів). Мета інституту – це підготовка фахівців всіх рівнів кваліфікації в галузі комп’ютерних наук.
Основна роль ОНПУ в проекті – виконання GameHub: ігрова лабораторія, відкриті освітні ресурси, інтеграція навчальних програм і тренінгів в ОНПУ та побудова співпраці з місцевими ІКТ/ігровими підприємствами.
- Українська асоціація фахівців інформаційних технологій – УАФІТ
УАФІТ є некомерційною, всеукраїнською градською організаціє.. УАФІТ об’єднує ІТ-фахівців у різних областях. Вона має ІТ-фахівців – особистих членів і членів команди, принаймні, більше, ніж 5000 членів. УАФІТ бере участь у популяризації використання ІТ в наукових, науково-дослідних та освітніх заходів; надає інформацію про розвиток ІТ в суспільстві, пояснює сенс ІТ імплантації в звичайному житті; допомагає координувати роботу в галузі ІТ та розробки програмного забезпечення; бере участь в ІТ-конференціях, форумах, семінарах; будує міжнародні відносини з урядом, громадськістю, науковими організаціями, деякими ключовими особами з усього світу в області інформаційних технологій.
Основна роль УАФІТ – це побудова зв’язків між вузами GameHub та ІТ-сектором в Україні, комерційних і державних; підключення до спеціальних українських ІКТ навчальних центрів, а також центрів по безробіттю; допомагаючи людям брати участь в GameHub навчанні, щоб знайти роботу в українських IT/ігрових компаніяї; встановлення співпраці консорціуму GameHub з компаніями, що спеціалізуються в області розробки ігор.