Чорнобиль – це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, подвиг і безсмертя, пам’ять і наш нестерпний біль. 26 квітня 2021 року минає 35 років з моменту страшної техногенної катастрофи й величезної екологічної трагедії світового масштабу на Чорнобильській АЕС, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз, а отже, ми маємо гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити і розбудовувати нашу власну державу.
З нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф та 35-х роковин Чорнобильської катастрофи адміністрація, співробітники та викладачі Київського національного університету будівництва і архітектури вшанували пам’ять учасників ліквідації аварії та поклали квіти біля Пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи (присвячений жертвам ядерної аварії на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції) скульптора Володимира Андрійовича Чепелика. Згадуючи події тих страшних днів, ліквідатор на ЧАЕС Володимир Григорович Дзюбенко – доцент кафедри охорони праці та навколишнього середовища Київського національного університету будівництва і архітектури – звернувся до присутніх та розповів про жахливі наслідки катастрофи минулого сторіччя. Про героїчний подвиг та мужність ліквідаторів, які ризикуючи своїм життям і здоров’ям рятували людство від згубних наслідків Чорнобильської катастрофи – катастрофи планетарного масштабу, за що заслуговують на велику вдячність та шану.
Ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами і з особливим почуттям їх вшановуємо! Велика Вам подяка і низький доземний уклін! Нехай будуть вдячні та уважні люди до Вас, щодня, щохвилини, завжди!
Завідуюча відділу
з організації виховної роботи
Оксана Бєлозьорова