4 листопада 2014 року представники відділу міжнародних зв’язків Київського національного університету будівництва і архітектури відвідали ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ ПРОГРАМИ ЕРАЗМУС+, який вже вкотре було організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні (модератор: Світлана Шитікова) у співпраці з Представництвом ЄС в Україні, за підтримки Міністерства Освіти і Науки України та Виконавчого агенства ЄС з питань освіти. Захід було проведено за організаційної підтримки Національного університету харчових технологій.
Далі…
Учасників заходу, які прибули з різних куточків України, а також Бельгії, Франції, Білорусі, Молдови, привітали перший радник, керівник відділу економічної співпраці, соціального та регіонального розвитку Представництва ЄС в Україні Хуана Мера Кабелло, представник Міністерства освіти і науки України Ольга Котова, ректор Національного університету харчових технологій Сергій Іванов.
У рамках Інформаційного дня було представлено загальний огляд програми та напрями Еразмус+ у сфері вищої освіти, роз’яснено правила та умови участі українських ВНЗ у конкурсах програми співпраці за напрямами: «навчальна мобільність», «розвиток потенціалу вищої освіти», «Жан Моне», а також, було надано рекомендації з підготовки проектних заявок.
Директор проекту ЄС «Національний Еразмус+ офіс в Україні» Світлана Шитікова розповіла про досвід у попередніх програмах. Огляд можливостей в рамках міжнародного виміру програмиЕразмус+ представила Пайві Гернесніімі (Національне агентство з питань освіти, аудіовізуальнихзасобів і культури (ЕАСЕА – Брюссель). Про спільні магістерські програми й співпрацю університетів із реалізації спільнихпрограм йшлося у виступі Яни Фіоріто (Національне агенство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури) (ЕАСЕА – Брюссель).
Окрім того, багато говорили про академічну мобільність, розвиток співпраці між вишами України й країн Євросоюзу, про пріоритети щодо залучення технічної допомоги тощо.
Для КНУБА програма Еразмус + має досить важливе значення, адже це можливість:
– створити спільні проекти із зарубіжними ВНЗ;
– запровадити спільні навчальні плани та програми;
– покращити якість викладання та навчання;
– удосконалити навички і компетентність викладацького складу та адміністративного персоналу;
– проходити стажування за кордоном;
– спільні магістерські програми, пропоновані університетами Європи, та ще низка інших, не менш важливих, програм та проектів.
За більш детальною інформацією просимо звертатися до відділу міжнародних зв’язків КНУБА (к.232).