Пишаємось молодими дослідниками і дослідницями факультету
Щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей. Основними завданнями Конкурсу є: виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді; популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій. Студенти ФУПП спеціалізації «Міське будівництво та господарство» активно беруть у ньому участь і перемагають. Пишаємось нашими дипломантами: Тригуб Ольга (2019/2020 н.р., керівник Денисенко Н.О.), Чередниченко Олександра (2020/2021 н.р., керівник Сингаївська О.І.), Кузьменко-Торба Аліса (2020/2021 н.р., керівник Апостолова-Сосса Л.О.), Литвинчук Марина (2020/2021 н.р., керівник Клюшниченко Є.Є.), Тарабанова Юлія (2021/2022 н.р., керівник Осипенко К.В.).
Одним з напрямків наукової роботи на факультеті є підготовка та публікація статей зі студентами у наукових фахових виданнях та участь у науково-практичних конференціях. Студенти ФУПП брали активну участь у VIII Міжнародній студентській конференції «Тур у майбутнє» (22 травня 2020 р., Краків, Краківський Політехнічний Університет ім..Тадеуша Костюшко). Було підготовлено доповіді «Substantiation of the choice of the strategy of integrated city development» та «Creating a cross-map of the swot analysis of the central part of the city».
Виступи і презентації студентів ФУПП у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми інтегрованого розвитку міст» (Луцьк, 29-31 січня 2020 року) відбувалися паралельно з роботою над проектами у Школі урбаністики.
Студенти ФУПП спеціалізації «Міське будівництво та господарство» щорічно беруть участь в Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених Build-master-class та Урбанфорумі. На Урбаністичному форумі 2021 (9-10 грудня 2021 р., КНУБА), де разом з факультетом організаторами виступили Представництво Польської академії наук в Києві, Фонд Ебергарда Шьока (Німеччина), Фонд підтримки будівельної галузі (Німеччина), Краківський політехнічний університет (Польща), Караденізський технічний університет (Туреччина), Ташкентський інститут інженерів іригації та механізації сільського господарства (Узбекистан), особливо відмітили доповіді та презентації Довбуш Вікторії, Бондаренко Олександра, Зачоси Ольги, Кимаківського Стаса, Литвинчук Марини, Шелудько Олександри.
Наші студенти активні та успішні не тільки в науковій, а й в інноваційній діяльності. Лісковський Денис в 2019 році посів ІІ місце в студентському конкурсі інноваційних ідей «Інновації в будівництві та архітектурі », Проект освітньої гри на містобудівну тематику.
Восени 2021 року відбувся ІV Всеукраїнський студентський конкурс бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін». Мета конкурсу – розвиток і посилення підприємницького духу студентської молоді, заохочення студентів до отримання навичок бізнес-моделювання, а також перевірка бізнес-ідей на реалістичність. В конкурсі приймала участь студентка Факультету урбаністики та просторового планування групи МБГ-11с Зачоса Ольга, яка була нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Але це не єдині досягнення дівчини в науково-дослідницькій та інноваційній діяльності. Окрім того, що вона вже приймала участь в міжнародних науково-практичних конференціях, Оля стала призеркою Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science 2022». Конкурс проводився на базі Одеського національного технологічного університету за підтримки Міністерства освіти і науки України під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association, у співробітництві з науковим журналом Central European Researchers Journal.
Пишаємось нашими молодими дослідниками і дослідницями! Бажаємо сміливо рухатися вперед до нових знань, нових відкриттів, нових мрій!