Естафета факультетів. Факультет урбаністики та просторового планування. День п’ятий
Сьогодні у містах живе більше половини населення Землі. Особливості міського життя стають дедалі популярнішою темою для обговорення та вивчення.
Факультет урбаністики та просторового планування (ФУПП) стрімко розвивається, підтримує тісні зв’язки з відомими європейськими спеціалістами, приймає гостей із європейських університетів, проводить традиційні міжнародні заходи за участю закордонних та вітчизняних фахівців, студентів та викладачів з усієї України.
Під час навчання на ФУПП студенти отримують доступ до:
- інновацій в організації навчального процесу, педагогічних інновацій
- новітніх підходів у формуванні освітніх програм
- впровадження швидких форм реагування на запити ринку праці,
- залучення сучасних інформаційних технологій та закордонних прогресивних методів в освітній процес, організацію івентів
- максимальну підтримку студентських ініціатив та багато іншого.
Під час навчання студенти зможуть оволодіти теорією та практичними інструментами у сфері містобудування, архітектури, інженерного проєктування, транспортного аналізу та моделювання, кількісних та якісних методів досліджень у сферах соціології, економіки, поведінкової психології. Крім того, студенти отримають розуміння функціонування місцевого самоврядування, комунальних підприємств, органів державної влади, громадських організацій та ЗМІ.
Найважливішими є вміння застосовувати державні будівельні норми, державні стандарти і технології виконання робіт. Це важливо для того, щоб розроблені концепції могли бути реалізовані в умовах національної нормативної бази та спроможностей підрядників.
З факультетом постійно ведуть перемовини провідні забудовники міста. Ще наприкінці навчального процесу запрошують до себе кращих студентів на роботу. Деякі студенти отримують запрошення працевлаштування в міжнародні проєктні компанії. Тут вони гідно демонструють рівень нашого факультету, підтверджують акредитацію КНУБА на міжнародному рівні.
Гордістю нашого факультету є викладачі, які кожного дня підтверджують свою акредитацію не тільки викладацькою діяльністю, а й успішною кар’єрою в державних установах та приватній підприємницькій діяльності. Такими молодими та успішними викладачами нашого вузу є: Журавльов О.В., Апостолова-Сосса Л.О., Маляр В.А., Примаченко О.В., Тарасюк В.П. Сьогодні ми поговоримо про Дмитра Беспалова.
Дмитро навчався у КНУБА на спеціальності Міське будівництво і господарство. У 2008 році отримав диплом спеціаліста. Його першим робочим досвідом була робота на тій же кафедрі, після її закінчення. Зараз Дмитро Олександрович очолює консалтингові компанії «Про мобільність» (до 2021 року компанія носила назву ТОВ «А+С Україна») та «Беспалов ЛАБ». Обидві компанії розвивають транспортне моделювання на українському ринку. Разом із тим, Дмитро є радником Міністра інфраструктури, членом Технічної ради Укравтодору та просто активістом у питаннях розвитку в Україні транспортного моделювання та планування, що засноване на даних та аналітиці.
Найбільшими своїми досягненнями Дмитро вважає ефективну команду транспортних моделювальників; своїх учнів-інженерів, що вміють критично мислити та приймати доцільні та обґрунтовані рішення; своїх двох дочок Машу та Катю та дружину Валентину.
Дмитро Олександрович та його колеги постійно проводить відкриті онлайн наукові вебінари, де студенти отримують практичний досвід кращих провідних спеціалістів.
Команда «Про мобільність» протягом тривалого часу плідно та сумлінно вибудовує «транспортний етикет» та підвищує цінність і важливість транспортного планування. Компанія «Про мобільність» заявила про себе як надійний партнер проєктно-будівельних компаній, а також активний учасник законотворчого процесу в нашій державі. Рішення і дії всієї команди спрямовані на створення безпечної, інклюзивної та стійкої інфраструктури міста. Студенти ФУПП мають ексклюзивне право проходити практику в команді Дмитра Беспалова.
Знання та навички отримані в аудиторіях КНУБА, на нашому факультеті допоможуть з легкістю пройти співбесіду в кращі інженерно-планувальні компанії.