Якщо ти талановитий та розумний – цей конкурс саме для тебе!
Реєстрація заявок і подання пакетудокументів студентів на конкурс триватиме з 15 жовтня до 30 листопада 2016 року.
Далі…
Про умови участі у конкурсі читайте на сайті www.zavtra.in.ua
Що отримують переможці конкурсу:
· щомісячну стипендію розміром 1 677 грн. впродовж року;
· одну з найбільших у країні мережу однодумців;
· експертну, інформаційну та навіть фінансову підтримку кращих групових проектів;
· доступ до глобальних ідей, спікерів та знань через участь у щорічному форумі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та зустрічі зі світовими лідерами, політиками, бізнесменами у рамках Публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука;
· стажування в Фонді Віктора Пінчука та YES,
· навчання в PinchukArtCentre в рамках StudentLab; * участь у щорічному Молодіжному форумі «Завтра.UA» та форумі Climate Chаnge Camp;
· можливість долучитись до заходів Фонду Олени Пінчук АнтиСнід;
· рекомендації потенційним роботодавцям для найактивніших учасників Спільноти «Завтра.UA».
Хто може стати учасником конкурсу:
В конкурсі можуть брати участь студенти 3 – 6 курсів денної форми навчання, громадяни України.
Як взяти участь у конкурсі:
з 15 жовтня до 30 листопада 2016 року зібрати та подати на конкурс необхідний пакет документів в електронній версії;
Що необхідно підготувати:
1) Рекомендаційний лист має містити опис одного або кількох прикладів соціальної або громадської діяльності конкурсанта з зазначенням основної мети соціального або громадського проекту, ролі та внеску конкурсанта у реалізацію цього проекту (акції). В рекомендаційному листі наукова діяльність конкурсанта не описується! Якщо рекомендаційний лист надано науковим керівником конкурсанта, бали не нараховуються!
Рекомендація має надаватись: або громадською організацією, або студентським самоврядуванням, або відділом з виховної роботи, або іншою сторонньою організацією чи керівником проекту, в якому студент брав участь.
2) У мотиваційному листі конкурсант має пояснити: чому він бере участь у конкурсі, і як перемога у конкурсі допоможе йому у подальшому житті (суспільному та науковому аспектах), а також, якою він бачить свою роль у спільноті стипендіатів.
3) Обґрунтування наукової роботи має показувати, чому студент займається саме цим науковим дослідженням, який внесок його наукового дослідження в дослідження цієї проблеми в Україні та світі (новизна та інноваційність), які результати він планує отримати і як ці результати можна буде використати. Тобто студент має показати розуміння мети наукового дослідження загалом та конкретні кроки досягнення цієї мети.
4) Конкурсна робота, що подається на конкурс Стипендіальної програми “Завтра.UA”, повинна описувати здійснене конкурсантом наукове дослідження, присвячене актуальній проблемі у певній галузі науки або суспільно-політичного життя та економіки. Це має бути саме дослідження, яке призвело до нових, невідомих раніше, результатів, а не огляд інших джерел зі зведенням висновків. Якщо студент працював над дослідженням у колективі, то він має окреслити свою частину роботи.
Студенти, які вже двічі ставали стипендіатами, не можуть брати участь у конкурсі.
Обов’язково заповнити форму реєстрації та завантажити пакет
документів на сайті Програми zavtra.in.ua до 30 листопада 2016 року!
За додатковою інформацією звертатись до к.447.