6 квітня 2017 року у КНУБА відбудеться ІІ Міжнародна науково-технічна конференція “Ефективні технології в будівництві”. Тези доповідей, представлених на конференції, будуть опубліковані в окремому збірнику разом з іншими матеріалами конференції.
Далі…
Тези доповідей: оформлення
Тези повинні бути написаними українською російською чи англійською мовою.
Обсяг рукопису 1-2 сторінки.
Оформлення у форматі А-4 текстового редактора MS Word, розширення: .doc, .docx; шрифт Times New Roman, розмір 14; 1,5 міжрядковий інтервал; усі поля 20 мм.
Структура: УДК; ПІБ авторів, їх науковий ступінь; назва статті; основний текст.
В разі невідповідності тези доповіді умовам оформлення, тематиці чи меті конференції, оргкомітет має право їх відхилити.
Контактна інформація:
e-mail: konfknuba@gmail.com;
Відповідальний співробітник секретаріату : Шарапа Сергій Павлович
тел. +38 (063) 570-22-86
Умови та вимоги щодо статті
Статті будуть опубліковані в науково-технічному журналі “Нові технології в будівництві”, що видається в ДП “Науково-дослідний інститут будівельного виробництва” (ДП НДІБВ, м. Київ).
Видання має тематичну спрямованість на висвітлення нових напрямків у будівельній науці та технології будівельних процесів, удосконалення організаційно-технологічних рішень промислового та цивільного будівництва, а також економіки будівництва.
ЖУРНАЛ ВХОДИТЬ ДО ПЕРЕЛІКУ, ЗАТВЕРДЖЕНОГО ДАК УКРАЇНИ
Умови публікації у журналі:
- Оформити статтю згідно вказаних нижче вимог.
- Заповнити відомості про автора.
- Надіслати до 25 березня 2017 року рукопис статті в електронному вигляді на адресу konfknuba@gmail.com .
- Рецензія особи з науковим ступенем (якщо автор/автори не мають наукового ступеня).
- Після погодження статті з редакцією сплатити публікаційний внесок та надіслати підтвердження сплати (розмір внеску – 30 грн за кожну сторінку статті).
Після отримання матеріалів, секретаріат впродовж 2-3 робочих днів відправить на адресу учасника лист «Підтвердження отримання матеріалів».
Увага: У разі невідповідності умовам оформлення статті або тематиці і меті конференції, оргкомітет може її відхилити.
Прохання зв’язатися з Оргкомітетом у випадку не отримання підтвердження.
Вимоги щодо оформлення статті:
- Стаття повинна бути написана українською, російською чи англійською мовою.
- Обсяг рукопису у межах 6-20 сторінок, включаючи рисунки, таблиці, список літератури.
- Сторінки не нумеруються.
- У статті не повинно бути переносу слів та макросів.
- Стаття повинна бути виконана у форматі А-4 текстового редактора MS Word у вигляді файлу з розширенням *.doc, *.docx, шрифт – Time New Roman, розмір – 14, 1,5 міжрядковий інтервал; абз. відступ – 10 мм; усі поля – 20 мм.
- Формули розташовують безпосередньо після тексту, в якому вони згадуються в центрі рядка. Номер формули зазначають на рівні формули в дужках у крайньому правому положенні на рядку. Формули, що йдуть послідовно і нерозподілені текстом, відокремлюють комою.
- Ілюстрації (креслення, схеми, графіки, діаграми, рисунки) у тексті статті позначають скороченням «Рис.». Рисунки розташовують у тексті статті, після посилання на них.
- Перелік літературних джерел (тільки тих, на які є посилання у тексті) оформлюється загальним списком наприкінці статті під заголовком «Література:» і складається відповідно до черговості посилань за текстом.
- Ім’я файлу – прізвище першого автора. (наприклад: ivanov_stattya.doc, ivanov_zayavka.doc, ivanov_kvitanc.doc)
- Автори опублікованих матеріалів несуть особисту відповідальність за точність наведених фактів, цитат, статистичних даних, власних назв, географічних назв та інших відомостей, а також за те, що в матеріалах не містяться дані, що не підлягають відкритій публікації.
- Матеріали, що не відповідають усім вказаним вимогам, не розглядаються.
Структура статті:
УДК;
ПІБ авторів, їх науковий ступінь
Назва статті
Анотація та ключові слова трьома мовами (українська, російська, англійська)
Текст статті
Список використаної літератури згідно вимог ДАК
Вимоги щодо змісту статті:
1. Високий науковий рівень.
2. Приймаються раніше не опубліковані наукові статті.
3. У статті повинні міститись такі елементи:
• постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями;
• аналіз останніх досліджень і публікацій, у яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які опирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується дана стаття;
• формулювання цілей статті (постановка завдання);
• виклад основного матеріалу дослідження з новим обґрунтуванням отриманих наукових результатів;
• висновки, зроблені в результаті дослідження і перспективи подальших досліджень.
ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ В ЖУРНАЛІ
«НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В БУДІВНИЦТВІ»
УДК: 332.834.3:330.338 (045)
О.О. Молодід, к.е.н. ХАРАКТЕРИСТИКА ЗАГРОЗ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ БУДІВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА Визначені загрози економічній безпеці підприємства, зокрема будівельного, залежно від функціональної складової, охарактеризовані функціональні складові Ключові слова: економічна безпека, будівельне підприємство, загрози, джерела загроз, функціональні складові Определены угрозы экономической безопасности предприятия, в частности строительного, в зависимости от функциональной составляющей, охарактеризованы функциональные составляющие. Ключевые слова: экономическая безопасность, строительное предприятие, угрозы, источники угроз, функциональные составляющие Identified threats to economic security companies, including construction, depending on the functional component, described functional components. Keywords: economic security, construction company, threats, sources of threats functional components Текст …………………………………………..…………………[1, с. 27] Висновки. 1. Визначені функціональні складові економічної безпеки підприємства та загрози характерні саме для цих складових. Література:
|
Контактна інформація:
e-mail: konfknuba@gmail.com
Відповідальний співробітник секретаріату: Молодід Олена Олексіївна
тел. +38 (067) 899-88-83