Сторінка кафедри в Facebook: https://www.facebook.com
Сторінка кафедри в Twitter: https://twitter.com/home?lang=uk
Сторінка кафедри в Instagram: https://www.instagram.com/
Науково-педагогічний персонал
Назаренко Іван Іванович – завідувач кафедри машини і обладнання технологічних процесів, доктор технічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки, голова спеціалізованої вченої ради по захисту докторських дисертацій, Президент Академії будівництва України, Дійсний член Підйомно – транспортної Академії наук України, лауреат премій імені академіка М.С. Буднікова Академії будівництва України.
https://orcid.org/0000-0002-1888-3687
nazarenko.ii@knuba.edu.ua
ii_nazar@ukr.net
Читати далі …
Освіта:
У 1968 закінчив з відзнакою КПІ і отримав кваліфікацію інженер – механік за спеціальністю « механічне устаткування підприємств будівельних матеріалів, виробів та конструкцій». За направленням два роки працював інженером – конструктором в інституті «ДПІБУДМ». В 1970 р поступив в аспірантуру на кафедру експлуатація і ремонт будівельних машин (керівник Чубук Ю.Ф) Київського інженерно – будівельного інституту.
Загальна інформація:
В 1973 р після навчання в аспірантури був направлений на роботу асистентом тієї ж кафедри.
В 1975 р захистив кандидатську дисертацію на тему: «Исследование сил сопротивлений бетонной смеси колебаниям вибрационной площадки» під науковим керівництвом професора Чубука Ю.Ф.
В 1978 був обраний на посаду доцента. Викладав дисципліну «Будівельні машини. Частина 2», вів курсове та дипломне проектування, розробив комплекс лабораторних робіт.
В 1988 р був обраний на посаду завідувача кафедри експлуатація і ремонт будівельних машин, яка згодом за ініціативою (2001р) була перейменована в назву кафедра машин і обладнання технологічних процесів.
В 1988 р захистив докторську дисертацію на тему «Теорія і принципи створення високоефективних вібраційних машин на основі синтезу гібридних динамічних систем» за двома спеціальностями « Дорожні і будівельні машини» та « Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій». В 1990р отримав звання професора. Викладав дисципліни «Машини для виробництва будівельних матеріалів», «Технічні основи конструювання машин». Підготував та видав вперше на Україні підручник українською мовою Машини для виробництва будівельних матеріалів (1999р). Згодом для магістрів викладає дисципліни « Синтез машин і обладнання будіндустрії». « Для магістрів всіх спеціальностей університету викладав «Основи ліцензування та патентування наукової продукції», а згодом дисципліну «Методика наукових досліджень» Є головою спеціалізованої вченої ради по захисту докторських дисертацій за спеціальностями: 05.05.04- машини для земляних робіт і 05.05.02- машини для виробництва будівельних матеріалів. За ініціативою відкрита спеціальність: Інженерія логістичних систем. Зараз експерт наукової комісії МОН за напрямком «Будівництво. Технологія. Архітектура»
А
Перелік навчальних дисциплін:
1. Синтез машин і обладнання будіндустрії (133 «Галузеве машинобудування»).
2. Методика наукових досліджень (133 «Галузеве машинобудування»).
3. Моделювання та проектування логістичних систем (131 «Прикладна механіка»).
4. Синтез логістичних систем (131 «Прикладна механіка»).
Керівник атестаційних робіт магістрів та дипломного проектування за спеціальностями 133 «Галузеве машинобудування» та 131 «Прикладна механіка».
Науково-методична робота:
Автор більше ніж 495 друкованих наукових та науково-методичних праць, включаючи 7 підручників та 17 навчальних посібників із грифом Міністерства освіти і науки України, 9 монографій, 40 авторських свідоцтв і патентів на винаходи. Основні праці: підручники: Машини для виробництва будівельних матеріалів (1999 р), Будівельна техніка (2002 р), Машини і устаткування підприємств будівельних матеріалів (2004р), Основи виробничого навчання (2010 р), посібники: Прикладні задачі теорії вібраційних систем (1993 р; 2010 р 2 –е видання), Основи патентування і ліцензування (2006 р;2007 р –е.видання), Технологія будівельного виробництва(2012 р), Основи проектування та конструювання машин переробних виробництв (2014 р).
Напрями наукової діяльності:
Дослідження розробка і створення високоефективної будівельної техніки на основі синтезу гібридних динамічних систем. Створив теорію руху машин будівельної індустрії на основі ціле направленого використання внутрішніх властивостей гібридних систем. Запропоновано методологію та методики синергетичних технічних систем різного технологічного призначення із врахуванням багато режимності в тому числі суб- і суперезонансних режимів. Керівник ряду держбюджетних тем (2014 – 2019 рр.) Основні праці: монографії: Основи теорії взаємодії робочих органів будівельних машин із напружено-деформованим середовищем (2011); Основи теорії руху землерийних і ущільнювальних машин будіндустрії з керованими у часі оптимальними параметрами (2013); Створення основ теорії передачі енергії робочими рідинами в динамічних системах приводів машин (2014); Applied problems of motion of mechanical systems under action of power loads (Tallinn, Estonia,2019). Підготував 6 докторів та 14 кандидатів.
Яковенко Валерій Борисович – професор кафедри машин і обладнання технологічних процесів, доктор технічних наук, дійсний член (академік) Академії будівництва України, почесний академік Української академії наук, вчений секретар експертної ради ВАК України з галузевого машинобудування, експерт експертної ради МОН України з матеріалознавства і машинобудування.
https://orcid.org/0000-0002-8759-8652
iakovenko.vb@knuba.edu.ua
vyakoven@gmail.com
Читати далі …
Освіта:
У 1973 році закінчив інженерно фізичний факультет Харківського політехнічного інституту за спеціальністю “динаміка і міцність машин” і отримав кваліфікацію інженера механіка, дослідника. За розподілом працював у дослідницькому відділі Харківського конструкторського бюро по будуванню двигунів при заводі імені В. А. Малишева. Приймав участь у польових і лабораторних дослідженнях двигунів танків Т64А.
Загальна інформація:
В 1982р. захистив кандидатську дисертацію на тему: “Исследование динамики плоскостных глубинных вибромашин для уплотнения бетонных смесей” під науковим керівництвом професора Ю.Ф. Чубука. У 1986р. обраний на посаду доцента, викладав курс механічного обладнання, впроваджував в навчальний процес розрахунки за допомогою програмованих мікрокалькуляторів.
В 1988р. проходив стажування у інституті проблем машинобудування АН СРСР під керівництвом професора Р.Ф. Ганієва і поступив у докторантуру. Пізніше був переведений в інститут проблем механіки при Київському політехнічному інституті і науковим консультантом був призначений М.А. Павловський. В 1993 р. захистив докторську дисертацію на тему “Моделювання динаміки вібраційних систем” по спеціальності 01.02.06 “Динаміка, міцність машин, приладів та апаратури”. З 1994р. працював на посаді професора кафедри теоретичної механіки факультету авіаційних і космічних систем КПІ. Викладав теоретичну механіку і теорію автоматизованого керування. В 1997р. обраний професором КПІ.
Продовжував працювати в КІБІ на кафедрі машин і обладнання технологічних процесів на посаді професора. Викладав організацію підприємств і управління виробництвом. Зараз викладає менеджмент і маркетинг. Довгий час працював за сумісництвом професором у Європейському університеті де викладав інноваційний і маркетинговий менеджмент. Пізніше , з 2003р. також професор кафедри управління проектами КНУБА де викладає системний аналіз і теорію прийняття рішень. Дійсний член Академії будівництва України і почесний академік Української академії наук. Протягом двох каденцій Вчений секретар експертної ради ВАК України з галузевого машинобудування. Зараз експерт експертної ради МОН України з матеріалознавства і машинобудування.
Перелік навчальних дисциплін:
1. Органiзацiя виробництва (133 «Галузеве машинобудування»).
2. Пiдприємництво та менеджмент (131 «Прикладна механіка»).
Керівник атестаційних робіт магістрів та дипломного проектування бакалаврів за спеціальностю 133 «Галузеве машинобудування» та 131 «Прикладна механіка».
Науково-методична робота:
Автор власних монографій: Элементы прикладной теории вибрационных систем.К: Наукова думка 1992р. Введение в инновационные технологии К.Европ. ун.чотирі виданяя 1999,2004,2009,2018 р. Стратагемы. Комментарии. К:2008р. Креативні технології. К, вид.УАУП 2017р. Автор власних учбових посібників: Моделирование и расчет вибрационных систем К:УМК ВО 1988р. Менеджмент і маркетинг К:Європ. ун.2006р.
Напрями наукової діяльності:
Вчений у галузі моделювання систем, запропонував імпедансний метод дослідження вібраційних систем. Зробив власний внесок у розвиток структурних методів моделювання вібраційних систем і вібраційних процесів за допомогою теорії графів.Створив концепцію інноваційних систем як основи розвитку інноваційної технології. Вивчав стратагемні моделі управління та запропонував методи концентрації змісту класичних китайських стратагем. Застосував семіотичні моделі для розробки креативних технологій управління на основі системних досліджень, візуалізації, форсайту, відкритих інновацій. Підготував шість кандидатів і одного доктора наук.
Свідерський Анатолій Тофілійович – заступник декана факультету автоматизації і інформаційних технологій, професор кафедри машин і обладнання технологічних процесів, кандидат технічних наук, дійсний член (академік) Академії будівництва України, лауреат премії Академії будівництва України імені М. С. Буднікова. Відзначений Подякою Прем`єр-міністра України.
https://orcid.org/0000-0002-0005-7969
sviderskyi.at@knuba.edu.ua
tolyasv@ukr.net
Читати далі …
Освіта:
У 1984 році закінчив Київський інженерно-будівельний інститут і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Будівельні машини і обладнання» та здобув кваліфікацію інженер-механік. У 1999 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.
Загальна інформація:
Загальний стаж роботи 34 років. Науково-педагогічний стаж 31 рік.
З 1988 року працює в КНУБА на посадах наукового співробітника науково-дослідного сектору, асистента, доцента, професора, з 2008р. по сьогоднішній час – заступник декана факультету автоматизації і інформаційнихтехнологій.
У 1999 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.04 «Машини для земляних та дорожніх робіт». Тема дисертації «створення навісної гідравлічної трамбовки із керованими параметрами коливань».
У 2000 році присвоєно вчене звання доцента, у 2015 році – вчене звання професора.
Підготував 3 кандидатів технічних наук.
Перелік навчальних дисциплін:
1. Технологія машинобудування (133 «Галузеве машинобудування», 131 «Прикладнамеханіка»,
015.11 «Професійна освіта. Машинобудування).
2. Ручні машини (133 «Галузеве машинобудування», 131 «Прикладна механіка»).
3. Проектування механоскладальних виробництв (015.11 «Професійна освіта. Машинобудування»).
Керівник атестаційних робіт магістрів та дипломного проектування бакалаврів за спеціальностю 133 «Галузеве машинобудування».
Науково-методична робота:
Автором опубліковано понад 130 наукових, методичних праць і довідників, серед яких 7 підручників та навчальнихпосібників, 6 монографій, 13 авторських свідоцтв на винаходи і патентівУкраїни . Основніпраці: навчальний посібник «Системний аналіз технічних об’єктів» (2009), підручник «Гідравліка, гідромашини та гідропневмоавтоматика» (2015), підручник «Синтез робототехнічних систем в машинобудуванні» (2016), підручник «Вступ до фаху. Механічнаінженерія» (2017), навчальнийпосібник «Синтез гідро- та пневмоавтоматичних систем логістичноїтехніки» (2018).
Напрями наукової діяльності:
Сфера наукових інтересів – теоретичні дослідження, розробка та створення вібраційних машин на основі вирішення контактної задачі робочий орган – будівельна суміш та врахуванні безперервної зміни напружено-деформованого стану ущільнюючого середовища. Неодноразовий учасник вузівських, всеукраїнських та міжнародних конференцій.
Ручинський Микола Миколайович – професор кафедри машин і обладнання технологічних процесів, кандидат технічних наук, професор, дійсний член Академії будівництва України, лауреат премії Академії будівництва України імені М. С. Буднікова, дійсний член Польської Академії наук.
https://orcid.org/0000-0002-9362-292X
ruchynskyi.mm@knuba.edu.ua
ruchynsky@ukr.net
Читати далі …
Освіта:
У 1987 році закінчив Київський інженерно-будівельний інститут і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Будівельні машини і обладнання» та здобув кваліфікацію інженер-механік. У 2000 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.
У 2018 році отримав сертифікат Перших Київських державних курсів іноземних мов, що підтверджує високий рівень володіння англійською мовою на рівні В2, а також пройшов наукове стажування «New and innovative teaching methods» (108 годин) у Malopolska School of Public Administration University of Economics in Krakow.
Загальна інформація:
Загальний стаж роботи 38 роки. Науково-педагогічний стаж 23 роки.
З 1996 року працює в КНУБА на посадах асистента, доцента (2001), професора (2018) кафедри машин і обладнакння технологічних процесів. З 2008 року вчений секретар кафедри, з 2014 року заступник завідуючого кафедрою, з 2008 року вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д26.056.08.
У 2000 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.02 «Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструктцій». Тема дисертації «Резонансна віброударна машина для виробництва фундаментних блоків з пустотами».
У 2002 році присвоєно вчене звання доцента, у 2019 році – вчене звання професора.
Підготував 3 кандидатів технічних наук.
Перелік навчальних дисциплін:
1. Технічні основи створення машин (133 «Галузеве машинобудування»).
2. Робочі процеси машин будівельної індустрії (133 «Галузеве машинобудування»).
3. Робочі процеси логістичних систем технологічного призачення (131 «Прикладна механіка»).
4. Метрологія і стандартизація (192 «Будівництво та цивільна інженерія», 073 “Менеджмент»).
Керівник атестаційних робіт магістрів та дипломного проектування бакалаврів за спеціальностю 133 «Галузеве машинобудування» та 131 «Прикладна механіка».
Науково-методична робота:
Автором опубліковано понад 100 наукових, методичних праць, серед яких 2 навчальних посібники та одна монографія. Основні праці: навчальні посібники «Фізичні основи механіки будівельних матеріалів» (2002), «Робочі процеси машин будівельної індустрії» (2016) дві наукові статті в журналах «Eastern-European Journal of Enterprise Technologies» (2018р.), «International Journal of Engineering & Technology» (2018 р.), що входять до науково-метричної бази даних SCOPUS, та дві наукові статті в журналі «PRZEGLĄD ELEKTROTECHNICZNY» (2019 р.), що входить до науково-метричної бази даних «Web of Science»).
Напрями наукової діяльності:
Теорія робочого процесу машин будівельної індустрії.
Дєдов Олег Павлович – професор кафедри машин і обладнання технологічних процесів, доктор технічних наук, доцент, член-кориспондент Академії будівництва України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, премії Академії будівництва України імені М. С. Буднікова.
https://orcid.org/0000-0001-5006-772X
dedov.op@knuba.edu.ua
dedovvcbk@ukr.net
(044) 245-42-17
Читати далі …
Освіта:
У 2001 році закінчив Національний аграрний університет «Механізація і електрофікація сільського господарства» та здобув кваліфікацію інженер-механік-дослідник.
У 2009 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.
Загальна інформація:
Загальний стаж роботи 18 років. Науково-педагогічний стаж 15 років.
З 2004 року працює в КНУБА на посадах ассистента кафедри машин і обладнання технологічних процесів, наукового співробітника науково-дослідного сектору, асистента, доцента.
У 2009 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.04 «Машини для земляних, доро-жніх і лісотехні-чних робіт». Тема дисертації «Створення резонансної гідравлічної вібротрамбовки для ущільнення грунтів».
У 2014 році присвоєно вчене звання доцента.
Перелік навчальних дисциплін:
1. Методологія наукових досліджень, ліцензування і патентування наукової продукції (Магістр)
Керівник атестаційних робіт магістрів та дипломного проектування бакалаврів за спеціальностю (133 «Галузеве машинобудування»).
Науково-методична робота:
Автором опубліковано 85 наукових, методичних праць, 3 монографій, 11 патентів України на корисну модель. Основні праці: навчальний посібник «Основи технології машинобудування» (2011), конспект лекцій «Системи технологій бетонних та залізобетонних робіт» (2012)
Косминський Ігор Владленович – доцент кафедри машин та обладнання технологічних процесів, кандидат технічних наук, доцент.
https://orcid.org/0000-0003-0234-7166
kosminskyi.iv@knuba.edu.ua
Читати далі …
Освіта:
В 1997 р. закінчив Київський державний технічний університет будівництва і архітектури за спеціальністю «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні машини і обладнання», диплом ЛП № 007230.
Кандидат технічних наук з 2011 р. Дисертацію захистив 21 квітня 2011 р.(протокол № 12 ) в спеціалізованій вченій раді Д 26.056.08 при Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА), диплом ДК № 001622.
Загальна інформація:
Загальний стаж роботи 31 рік. Науково-педагогічний стаж 20 років.
В 1988 та з 1990 по 1992 працював в інституті Київогрбуд ХК Київміськбуд у відділі нестандартного механічного обладнання (проектування обладнання будівельних підприємств).
З 1992 року працює в КНУБА на посадах асистента (1999), доцента (2012) кафедри машин та обладнання технологічних процесів.
У 2011 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.02 «Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій». Тема дисертації «Підвищення ефективності використання системи вібпроплощадка-привантажувач».
В 2014 присвоєно вчене звання доцента кафедри машин і обладнання технологічних процесів.
Перелік навчальних дисциплін:
1. Автотракторне устаткування (133 «Галузеве машинобудування»).
2. Технічне регулювання (076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»).
3. Основи метрології та стандартизації (192 «Будівництво та цивільна інженерія»).
4. Метрологія та стандартизація (192 «Будівництво та цивільна інженерія»).
5. Експлуатація та обслуговування будівельної техніки (131 «Прикладна механіка»).
Керівник атестаційних робіт магістрів та дипломного проектування бакалаврів за спеціальностю 133 «Галузеве машинобудування».
Науково-методична робота:
Автор опублікованих 30 наукових, методичних праць серед яких 1 конспект лекцій, 5 патентів України на корисну модель.
Основні праці: Косминський І.В. Автотракторне устаткування: конспект лекцій/ Свідерський А.Т., Косминський І.В. – К.:, КНУБА, 2009. – 110 с.
Напрями наукової діяльності:
Дослідження ущільнення будівельних сумішей з використанням пристроїв додаткової дії тиском на повехню, альтернативні джерела живлення трансортних засобів.
Лесько Віталій Іванович – доцент кафедри машин та обладнання технологічних процесів, дійсний член-кореспондент Академії будівництва України.
https://orcid.org/0000-0003-3510-1365
lesko.vi@knuba.edu.ua
vitlesu@ukr.net, vitles.ua@gmail.com
Читати далі …
Освіта:
В 1972 році закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут, здобув повну вищу освіту за спеціальністю «Автомобілі і автомобільне господарство» та отримав кваліфікацію інженер-механік.
Загальна інформація:
Загальний стаж роботи – 42 років. Науково-педагогічний стаж – 37 роки.
По закінченню інституту працював за фахом на виробництві у сфері експлуатації, технічного сервісу, діагностики, обслуговування та ремонту будівельних машин (на посадах механіка, начальника дільниці управління «Київголовміськшляхбуд», м. Київ).
З квітня 1982 р. до 1989 р. працював в Київському інженерно – будівельному інституті на кафедрі експлуатації та ремонту будівельних машин на посаді наукового співробітника. Займався науково-дослідною роботою в області надійності, діагностики та технічної експлуатації і сервісу будівельних машин з гідравлічним приводом.
З 1984 р. по 1986 р. служив офіцером в Збройних силах СРСР на посаді начальника автомобільно-тракторної служби військової частини. Після звільнення з армії повернувся на попереднє місце роботи.
З 1989 р. працював на посаді асистента кафедри експлуатації та ремонту будівельних машин.
З 2001 р. і до теперішнього часу працює на посаді доцента кафедри машин і обладнання технологічних процесів. В 2001 р. отримав вчене звання доцента.
З 2005 р. по 2013 р. працював заступником декана факультету автоматизації і інформаційних технологій. Був членом Науково-методичної ради факультету.
Перелік навчальних дисциплін:
1. Експлуатація і ремонт машин (133 «Галузеве машинобудування»).
2. Експлуатація і обслуговування машин в логістиці (131 «Прикладна механіка»).
3. Сервіс будівельної техніки (133 «Галузеве машинобудування»).
4. Проектування механоскладального виробництва (015.11 «Професійна освіта. Машинобудування»).
Раніше читав курси «Надійність машин», «Якість машин», «Експлуатаційні матеріали», «Ремонт машин», «Технологічні основи машинобудування».
Керівник дипломного проектування бакалаврів та атестаційних робіт магістрів (133 «Галузеве машинобудування», 131 «Прикладна механіка»).
Керівник навчальних та виробничих практик студентів (133 «Галузеве машинобудування», 131 «Прикладна механіка»).
Науково-методична робота:
Автором опубліковано понад 100 наукових, навчальних та методичних праць,серед яких: 4 навчальних посібники (з них 3 – із грифом Міністерства освіти України), 1 підручник із грифом Міністерства освіти України, 3 конспекти, 1 монографія, 2 патенти на корисну модель.
Основні праці: Підручник «Технічна експлуатація будівельно-дорожніх машин і спеціальних автомобілів. Частина 3. «Діагностування, керування роботою та підвищення ефективності роботи машин» (2013), навчальний посібник «Надійність машин» (2000), навчальний посібник «Діагностика і технічне обслуговування будівельних машин» (1995), навчальний посібник «Розрахунок показників надійності машин за статистичними даними» (2010), навчальний посібник «Оцінка якості експлуатаційних матеріалів» (2008), монографія «Основи організації використання і ремонту будівельної техніки», конспект лекцій «Ремонт машин» (2005), конспект лекцій «Експлуатація і ремонт машин», конспект лекцій «Технологічні основи машинобудування», наукова стаття «Імовірнісні моделі роботоздатності гідроприводів одноківшових екскаваторів» (Техніка будівництва. №31. 2013 р.), наукова стаття «Визначення показників надійності за інформацією про потоки відмов» (Техніка будівництва. №34. 2015), наукова стаття «Моделювання параметричних відмов гідроприводів екскаваторів, прогнозування та оцінка показників їх безвідмовності» (Техніка будівництва. №36, 2016), наукова стаття «Застосування принципів системного підходу в задачах автоматизованого проектування інженерних мережевих систем» (XIII Міжнародна наукова конференція «Сучасні досягнення в науці і освіті», 2018 р., м.. Нетанія, Ізраїль), наукова стаття «Специфічні моделі роботоздатності та параметричної надійності гідроприводів машин» (Збірн. наук. праць ХІІІ Міжнародної конференції «Наука і освіта», 2019 р., м. Хайдусобосло (Угорщина) та інші.
Напрями наукової діяльності:
Дослідження надійності будівельних машин з гідроприводом; розробка методів оцінки показників надійності гідроприводів машин та їх прогнозування; підвищення і забезпечення експлуатаційної надійності будівельних машин шляхом вдосконалення і підвищення ефективності системи технічного експлуатації та сервісу машин на основі їх діагностування; розробка засобів та методів діагностування гідроприводів і організація їх технічного сервісу.
Клименко Микола Олександрович – доцент кафедри машин і обладнання технологічних процесів, кандидат технічних наук, доцент.
https://orcid.org/0000-0002-6166-8966
klymenko.mo@knuba.edu.ua
(044) 241-54-42
Читати далі …
Освіта:
У 1994 році закінчив Київський державний технічний університет будівництва і архітектури (КДТУБА), спеціальність «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні машини та обладнання» та здобув кваліфікацію спеціаліста інженера-механіка, диплом КН № 900714.
У 2013 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.
Загальна інформація:
Загальний стаж роботи 25 років. Науково-педагогічний стаж 22 роки.
З 1997 року працює в КНУБА на посадах асистента, доцента (з 2015 р.) кафедри машин і обладнання технологічних процесів.
У 2013 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.02 «Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій». Тема дисертації: «Обґрунтування раціональних параметрів гравітаційних бетонозмішувачів».
У 2015 році присвоєно вчене звання доцента.
Перелік навчальних дисциплін:
1. Механічне обладнання підприємств будівельної індустрії (192 «Будівництво та цивільна інженерія»).
2. Взаємозамінність стандартизація та технічні вимірювання (133 «Галузеве машинобудування», 131 «Прикладна механіка», 015.11 «Професійна освіта. Машинобудування»).
3. Сертифікація та забезпечення якості в машинобудуванні (015.11 «Професійна освіта. Машинобудування»).
Керівник атестаційних робіт магістрів та дипломного проектування бакалаврів за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» та 131 «Прикладна механіка».
Науково-методична робота:
Автором опубліковано 66 наукових і методичних праць, серед яких 1 підручник з грифом Міністерства освіти і 1 посібник з грифом Міністерства освіти, 2 патенти України на корисну модель. Основні праці: «Обладнання підприємств промисловості будівельних матеріалів і виробів: Підручник. Гриф МОНУ (лист №14/18-2-1734 від 16.07.04)», наукова стаття «Оцінка енергетичного балансу та критеріїв робочого процесу системи «барабан змішувача-бетонна суміш» в Респ. міжвід. науково–технічн. збірнику “Гірничі, будівельні, дорожні та меліоративні машини” (фахове видання).
Напрями наукової діяльності:
Дослідження процесу перемішування будівельних сумішей в барабані гравітаційного змішувача.
Делембовський Максим Михайлович – доцент кафедри машин і обладнання технологічних процесів, кандидат технічних наук, доцент, член-кориспондент Академії будівництва України, експерт Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти.
https://orcid.org/0000-0002-6543-0701
https://scholar.google.com.ua
https://www.researchgate.net
delembovskyi.mm @knuba.edu.ua
(044) 241-54-42
Читати далі …
Освіта:
У 2009 році закінчив з відзнакою Київський національний університет будівництва і архітектури за спеціальністю «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини та обладнання», здобув кваліфікацію інженер-механік.
У 2017 році пройшов міжнародний курс з підготовки офіцерів за програмою «Планування бойової підготовки за участю багатоноціональних підрозділів» (Канада).
У 2017 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.
У 2018 році отримав сертифікат Перших Київських державних курсів іноземних мов, що підтверджує високий рівень володіння англійською мовою на рівні В2 та пройшов наукове стажування на тему «Internationalization of Higher Education» у європейському університеті Collegium Civitas, м. Варшава, Польща з 20.06.2018 по 11.07.2018 року.
У 2019 році закінчив з відзнакою Державний університет телекомунікацій за спеціальністю «Кібербезпека» спеціалізації «Інформаційна та кібернетична безпека» та отримав професійну кваліфікацію «Професіонал з організації інформаційної безпеки, викладач вищих навчальних закладів».
У 2019 році пройшов навчання з курсу SolidWorks та отримав відповідний сертифікат ID:14081
У 2019 році отримав «Європейський паспорт інженера» Європейської федерації Національних інженерних асоціацій «Feani»
У 2020 році отримав диплом Проекту «Україна – Норвегія» та свідоцтво про підвищення кваліфікації Університету економіка і права «Крок» 12СС04635922 №010467-20 тема «Організація захисту інформації на підприємстві» від 15.12.2020
У 2020 році пройшов курс та отримав сертифікат з підготовки Експертів з акредитації освітніх програм
У 2021 році пройшов інструкторський курс Cisco та отримав сертифікат інструктора “CCNA1 v7”, “Network Security”
У 2021 році успішно склав курс в Cyber School “Web Aplication Secority”
У 2021 році пройшов курси Cisco “CyberOps Associate”; “Cybersecurity Essentials”
У 2021 році пройшов програму професійного розвитку “Кіберзахисники” під керівництвом CRDF Global в Україні (https://cyberdefenders.org.ua)
У 2021 році пройшов курс ІТ САПР на тему “Нові можливості КОМПАС-3D”
Загальна інформація:
Загальний стаж роботи 12 років. Науково-педагогічний стаж 12 років.
З 2009 року працює в КНУБА на посадах асистента, доцента (2018) кафедри машин і обладнання технологічних процесів.
З 2008 по 2010 рр. – механік (за сумісництвом) «Київський завод залізобетонних конструкцій» Південно-Західної залізниці.
З 2010 по 2012 рр. – інженер з експлуатації автомобільного транспорту (за сумісництвом) «Центральна залізнична автобаза» Південно-Західної залізниці.
З 2012 по 2014 рр – начальник відділу оброки інформації (за сумісництвом) Державне підприємство «Київський центр механізації колійних робіт» ПАТ «Укрзалізниця».
З 2017 по 2019 рр. – в.о. головного механіка (за сумісництвом) «Київський центр механізації колійних робіт» філії ЦРЕКМ АТ УЗ.
З 2015 по 2017 роки мобілізований до лав Збройних Сил України та залучений до антитерористичної операції на сході країни. Нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» (2016), Почесним нагрудним начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «За досягнення у військовій службі ІІ ступеня» (2018) та ін.
У 2017 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.02 «Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій». Тема дисертації «Підвищення надійності і ефективності вібромашин для ущільнення будівельних сумішей».
У 2019 році присвоєно вчене звання доцента.
З 2021 року є діючим експертом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
Перелік навчальних дисциплін:
1. Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання (133 «Галузеве машинобудування», 131 «Прикладна механіка», 015.11 «Професійна освіта. Машинобудування»).
2. Інформаційні системи розрахунку і моделювання (131 «Прикладна механіка»).
3. Технічні основи створення машині (133 «Галузеве машинобудування»).
4. Сертифiкацiя та забезпечення якостi в машинобудуваннi (131 «Прикладна механіка»).
5. Захист iнформації в iнформаційно-комунікаційних системах (123 «Комп’ютерна інженерія», 125 «Кібербезпека»).
Керівник атестаційних робіт магістрів та дипломного проектування бакалаврів за спеціальностю 133 «Галузеве машинобудування»,131 «Прикладна механіка», 123 «Комп’ютерна інженерія», 125 «Кібербезпека».
Науково-методична робота:
Автором опубліковано понад 80 наукових, методичних праць. Основні праці: «The Basic Parameters of Vibration Settings for Sealing Horizontal Surfaces» (2018), «Исследование надежности вибромашин строительной индустрии» (2015), «Вплив режимів експлуатації і властивостей елементів вібромашин будівельної індустрії на процеси надійності» (2014).
Напрями наукової діяльності:
Проводить наукові дослідження щодо підвищення надійності та ефективності вібромашин будівельної індустрії.
Орищенко Сергій Вікторович – доцент кафедри машин і обладнання технологічних процесів, кандидат технічних наук, доцент.
https://orcid.org/0000-0002-5359-5285
oryschenko.sv@ knuba.edu.ua
Читати далі …
Освіта:
У 2007 році закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури за спеціальністю «Автоматизоване управління технологічними процесами», здобув кваліфікацію інженер-технолог
У 2012 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.
Загальна інформація:
Загальний стаж роботи 8 років. Науково-педагогічний стаж 8 років.
З 2011 року працює в КНУБА на посадах асистента, доцента (2013) кафедри машин і обладнання технологічних процесів.
У 2012 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.02 «Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій». Тема дисертації «Обгрунтування параметрів віброрезонасного грохота для сортування заповнювачів бетонних виробів».
Перелік навчальних дисциплін:
1. Машини для виробництва будівельних матеріалів і виробів (133 «Галузеве машинобудування»).
2. Ручні машини (133 «Галузеве машинобудування»).
Науково-методична робота:
Автором опубліковано 45 наукових, 5 методичних праць, 9 патентів України на корисну модель.
Напрями наукової діяльності:
Дослідження параметрів і конструктивних особливостей вібраційних грохотів для сортування будівельних матеріалів.
Міщук Євген Олександрович – доцент кафедри машин і обладнання технологічних процесів, кандидат технічних наук.
https://orcid.org/0000-0002-7850-0975
www.linkedin.com/in/yevhen-mishchuk-b6731a6b
https://scholar.google.com.ua
mischuk.ieo@knuba.edu.ua
(044) 241-54-42
Читати далі …
Освіта:
У 2009 році закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури за спеціальністю «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини та обладнання», здобув кваліфікацію інженер-механік, його ім’я занесене до «Книги пошани КНУБА».
У 2015 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.
У 2016 році отримав сертифікат Oxford School Ukraine Certificate No 004966, що підтверджує рівень володіння англійською мовою на рівні В1.
У 2019 році отримав «Європейський паспорт інженера» Європейської федерації Національних інженерних асоціацій «Feani».
Загальна інформація:
Загальний стаж роботи 10 років. Науково-педагогічний стаж 10 років.
З 2009 року працює в КНУБА на посадах асистента, доцента (2017) кафедри машин і обладнання технологічних процесів.
У 2015 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.02 «Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій». Тема дисертації «Вдосконалення робочих параметрів дробарок з керованими параметрами статичної і динамічної дії».
Перелік навчальних дисциплін:
1. Сервіс будівельної техніки (133 «Галузеве машинобудування»).
2. Системи технологій бетонних та залізобетонних робіт (133 «Галузеве машинобудування»).
3. Системи технологій бетонних та залізобетонних робіт в транспортному будівництві (131 «Прикладна механіка»).
4. Теорія пружності (131 «Прикладна механіка»).
Керівник атестаційних робіт магістрів та дипломного проектування бакалаврів за спеціальностю 133 «Галузеве машинобудування».
Науково-методична робота:
Автором опубліковано 50 наукових, методичних праць, серед яких 1 моногрфія, 2 конспекти лекцій, 6 патентів України на корисну модель. Основні праці: «Дослідження процесу руйнування в камері подрібнення вібраційної щокової дробарки» (2014), «Дослідження параметрів та режимів роботи вібродробарки» (2017), «Дослідження параметрів, які впливають на енергоефективність вібраційної щокової дробарки» (2018).
Напрями наукової діяльності:
Робочий процес вібраційних щокових дробарок. Дослідження напружень та деформацій при динамічному руйнуванні матеріалів.
Дьяченко Олександр Сергійович – асистент кафедри машин і обладнання технологічних процесів, кандидат технічних наук.
https://orcid.org/0000-0001-8199-2504
diachenko.os@knuba.edu.ua
Читати далі …
Освіта:
У 2015 році закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури за спеціальністю «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання», здобув кваліфікацію інженер-механік-дослідник.
У 2019 році отримав «Європейський паспорт інженера» Європейської федерації Національних інженерних асоціацій «Feani».
Загальна інформація:
Загальний стаж роботи 5 років. Науково-педагогічний стаж 1 рік.
З 2018 року працює в КНУБА на посаді асистента кафедри машин і обладнання технологічних процесів.
Перелік навчальних дисциплін:
1. Технічні основи створення машин (133 «Галузеве машинобудування»).
2. Синтез машин і обладнання будівельної індустрії (133 «Галузеве машинобудування»).
3. Основи моделювання і конструювання логістичних процесів і систем (131 «Прикладна механіка»).
4. Синтез логістичних систем (131 «Прикладна механіка»).
5. Робочi процеси логiстичних систем технологічного призначення (131 «Прикладна механіка»).
Керівник атестаційних робіт магістрів та дипломного проектування бакалаврів за спеціальностю 133 «Галузеве машинобудування» та 131 «Прикладна механіка».
Науково-методична робота:
Автором опубліковано 11 наукових, методичних праць і довідників, серед яких 5 статей, 3 методичні вказівки, 3 патенти України на корисну модель. Основні праці: дві наукові статті в журналі «Eastern-European Journal of Enterprise Technologies» (2017, 2018), який входить до науково-метричної бази даних SCOPUS.
Напрями наукової діяльності:
Обґрунтування параметрів віброустановки з просторовими коливаннями для формування плоских плит.
Допоміжний персонал
Рожець Сергій Володимирович – завідувач лабораторією.
Закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури у 2016 р.
Працює на кафедрі з 2016р.
rozhets.s@knuba.edu.ua
Маляр Анатолій Пимович – провідний інженер.
Закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури у 1963р.
1969 працює на кафедрі.
maliar.ap@knuba.edu.ua
Крашевська Людмила Григорівна – інженер 1 категорії.
Закінчила Київський національний університет будівництва і архітектури 1978 р.
З лютого 1992 р., рацює на кафедрі.
krashevska.lh@knuba.edu.ua