Пленарне засідання конференції, що пройшло в рамках круглого столу «Сучасні стандарти перезавантаження будівництва».  З вітальним словом на тему «Сучасні вектори розвитку будівельної освіти в Україні» виступив ректор КНУБА, доктор економічних наук, професор Куліков П.М. Петро Мусійович розповів про реформування в управлінні освіти, їх практичне застосування та можливі наслідки в процесі управління ВНЗ. Ректор наголосив на важливості підготовки фахівців в сучасних умовах, оскільки змінюється суспільство та підвищуються вимоги роботодавців. Петро Мусійович висловив бажання, співпрацювати разом із роботодавцями у підготовці якісних фахівців та сумісно обговорити, в рамках конференції, можливості та шляхи підвищення ефективності співпраці.

Професор кафедри менеджменту в будівництві КНУБА Бондар О.А. розвинула у своїй доповіді важливість співпраці із роботодавцями на протязі всього періоду навчання, так як фахівці на даний час є не достатньо підготовленими до вимог сучасного ринку праці. Олена Анатоліївна запропонувала так званий «Трикутник взаємодії»: університет-працедавець-ринок праці та детально розповіла про можливу його структуру та функціонування, основуючись на практиці європейських університетів.

Заступник голови постійної комісії КМДА з питань ЖКГБ Тесленко П.П. продовжив  тему конкурентоспроможності запропонованого проекту «Продавець-Університет» та зазначив основні тези щодо переваг та важливості введення даного проекту в дію.

Начальник відділу європейської інтеграції Мінекології Шимкус М.О. презентувала новий Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» та описала механізм, який дозволяє оцінити вплив на довкілля об’єкта до його будівництва.

Також під час пленарного засідання виступили: радник губернатора КОДА Білик А.О, доктор технічних наук, професор, проректор з навчально-методичної роботи КНУБА Тонкочеєв Г.М., доктор економічних наук, доцент Жарінова А.Г, здобувач, ДНТБУ Цибенко І.О та інші. Далі виступи були поділені на 3 секційні засідання за темами: «Розбудова виробничо-економічних систем каскадного типу», «Економіка, екологія, будівництво – ланцюг взаємозв’язку», «Стратегічні програми розвитку будівельної галузі» під час яких були заслухані доповіді освітян, науковців та практиків щодо сучасних проблем будівельного комплексу та визначені вектори їх інноваційного розвитку.

Прес-секретар ІА відділу                                                                                   Гореленко А.І.