Всі новини кафедри дизайну

05.09.2021

Кабінет Міністрів України ухвалив Порядок скасування рішення про присудження ступеня вищої освіти та присвоєння відповідної кваліфікації. Постанову №897 щодо цього затвердили 26 серпня 2021 року на засіданні уряду

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennya-poryadku-skasuv-a897


01.09.2021

Вітаємо з початком навчального року та Днем знань!


26.08.2021

12 серпня 2021 року, в рамках еко-мистецької акції “БугБезВіз”, відбулось урочисте відкриття пересувної виставки студентських робіт кафедри дизайну КНУБА “Автопортрет у картині майстра” у Тульчинському краєзнавчому музеї  – найдавнішому музеї Вінницької області (куратор виставки – старший викладач кафедри дизайну Рябчук Л.В.).

На виставці представлено 30 робіт студентів 2 курсу спеціальності 022 “Дизайн” (ДН-21, ДН-22, ДН-23). На відкритті були присутні: начальник відділу культури, туризму та охорони спадщини Тульчинської місцевої ради – Третьякова Катерина Василівна, голова громадської організації “Інститут розвитку Брацлавщини”, начальник відділу економіки та інвестиційного розвитку Тульчинської міської ради – Гнатенко Наталія Вікторівна, директор Тульчинського краєзнавчого музею – Хмелевський Юрій Миколайович, художники Сергій Ткачук, Світлана Лебедєва, викладач Тульчинського коледжу культури Лукашук Алла Федорівна, місцева інтелігенція та поціновувачі мистецтва.

Початок про пересувну виставку студентських робіт кафедри дизайну КНУБА “Автопортрет у картині майстра” див. нижче – новина за 11.07.2021.


25.08.2021

Clarivate підготували нові вебінари.

В вересні пропонуються три теми, дві з яких про новий JCR та функції EndNote вже були літом, а на третьому вебінарі про базові можливості Web of Science Core Collection обговоряться і ті нові функції які нещодавно з’явилися у новому інтерфейсу. Стандартно два повтора о 10:15 та 16:15, безкоштовно, українською.

Щоб взяти участь у вебинарі на платформі Webex необхідна попередня реєстрація. Оберіть зручний час, перейдіть за відповідним посиланням, натисніть слово Register, заповніть анкету. Запитання поставлені при реєстрації будуть розглянуті на відповідних вебінарах.

За добу та за годину до вебінару надійдуть листи нагадування з гіперпосиланням для підключення. Розпочати підключення необхідно НЕ РАНІШЕ ніж за 5–10 хвилин до відповідного вебінару. За умови прослуховування більше 90 % основного часу, протягом трьох робочих днів по закінченню надсилається електронний сертифікат учасника.

NB! Зверніть увагу, що WEBEX не підтримує операційну систему ХР та чутливий до версій браузерів. Проконсультуйтеся з системним адміністратором вашої установи про можливість підключення до початку занять.

 

7 вересня 2021
Тема: Нові дані, метрики та інтерфейс у Journal Citation Reports.

Тези: 30 червня 2021 оновився Journal Citation Reports: аналітичний інструмент на основі даних Web of Science Core Collection в якому можна детально проаналізувати видання для яких розраховується імпакт фактор Journal Impact Factor (JIF). На повторі липневого вебінару розглянемо новий інтерфейс програми, основні показники, які можна визначити для видання, чому не розраховується імпакт фактор для суто гуманітарних видань, що показує нова метрика Journal Citation Indicator (JCI), яку інформацію можемо отримати, як її зберегти. Як застосувати інструмент для підбору та оцінки видання для публікації власних результатів та для формування стратегії розвитку видання. І звісно про вартість публікації та де друкуватися безкоштовно. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:
10:15–11:15   https://bit.ly/3iEPMod
16:15–17:15   https://bit.ly/2VKJQkP

8 вересня 2021
Тема: Швидке і коректне оформлення публікації з EndNote.

Тези: Структура статті. Формати пристатейної бібліографії. Зразки оформлення публікації. Можливості і функції референс-менеджера EndNote. Покрокова інструкція для початківців. Створення аккаунту, наповнення бібліотеки через імпорт записів з Web of Science, сайтів журналів, онлайн бібліотек, Google Scholar, додавання записів вручну. бібліотеки, створення та впорядкування каталогу, спільний доступ до даних, використання у науковій роботі та освітньому процесі. Оформлення та переоформлення статті за форматом обраного видання за допомогою Cite While You Write™. Корегування тексту, додавання/видалення посилань, версія рукопису для подання до видання. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:
10:15–11:15   https://bit.ly/3iETkXO
16:15–17:15   https://bit.ly/3lSfHeh

9 вересня 2021
Тема: Нові та старі можливості Web of Science Core Collection.

Тези: Часто у школі перший твір вересня був «Як я провів літо». За аналогією перший вебінар нового навчального року буде про класичні і нові, зокрема ті що з’явилися літом функції Web of Science Core Collection. Які можливості у даної бази для науковця, викладача та адміністратора? Де знайти ключову літературу за своєю темою? Де знайти партнера або рецензента? Які установи та науковці є лідерами за даним напрямом? Як з ними зв’язатися? Які теми виносити на семінарські заняття та колоквіуми? Які теми курсових можуть бути? З чого починати роботу над курсовими роботами? Які видання спеціалізуються на даній темі? Які установи фінансували такі дослідження? Як знайти відповіді на ці питання за допомогою базового пошуку з використанням операторів пошуку та символів скорочення. Як виділити найцитованіші роботи останніх років? Як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними? Як проаналізувати вибірку документів? Чи варто боятися індексу Гірша і про що говорить цитованість публікації. Окремо про нові функції, що з’явилися останнім часом. А також відповіді на питання з ваших реєстраційних анкет.

Реєстрація:
10:15–11:15   https://bit.ly/3iEoU7R
16:15–17:15   https://bit.ly/3jNua8z

Вебінари проводить Тихонкова Ірина, к.б.н.,

Консультант з регіональних рішень Clarivate

Записи вибраних вебінарів на ютьюб каналі
https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg


24.08.2021

Прийміть найщиріщі вітання з нагоди найбільшого свята нашої держави – Дня Незалежності України!


11.07.2021

6 липня 2021 року, в рамках еко-мистецької акції “БугБезВіз”, відбулось урочисте відкриття виставки студентських робіт кафедри дизайну КНУБА “Автопортрет у картині майстра” у смт Брацлав Вінницької області (куратор виставки – старший викладач кафедри дизайну Рябчук Л.В.).

На виставці представлено 30 робіт студентів 2 курсу спеціальності 022 “Дизайн” (ДН-21, ДН-22, ДН-23). Відкривали виставку Голова Брацлавської селищної ради – Кобринчук Микола Миколайович, Голова громадської організації “Інститут розвитку Брацлавщини”, начальник відділу економіки та інвестиційного розвитку Тульчинської міської ради – Гнатенко Наталія Вікторівна, в.о. начальника відділу освіти Брацлавської селищної ради Вінницької області – Гуслякова Світлана Василівна та автор еко-мистецької акції “БугБезВіз” і проекту “Мистецькі експедиції” – Гарарук Людмила Василівна.

Жителі Брацлава сприйняли цю подію з великим захопленням та задоволенням.
Більш докладно про цю подію на сайті Брацлавської громади – https://bratslav-rada.gov.ua/news/5775-v-budinku-soixeta-muzicna-skola-prezentovano-eksperimentalnii-misteckii-projekt

Виставка “Автопортрет у картині майстра” буде тривати в Брацлаві до 14 липня 2021 року і помандрує до Тульчина, Вінниці та інших міст України.

Пропонуємо до перегляду роботи учасників:


10.07.2021

9 липня відбулося вручення дипломів випускникам освітнього рівня «Бакалавр» спеціальності 022 «Дизайн» деканом архітектурного факультету Кащенком О.В. в Актовому залі КНУБА.
Колектив кафедри дизайну вітає випускників із значною подією в їхньому житті – отриманням диплому «Бакалавра», який є першою сходинкою на професійному шляху науки і практики.
Бажаємо випускникам бути успішними, не зупинятися на досягнутому та впевнено рухатися вперед, а також оптимізму, натхнення, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.

Окрема вдячність за надані фотографії Брідні Л.Ю.


08.07.2021

В період з 15 червня по 5 липня відбулася навчальна дизайнерська практика студентів 3 курсу спеціальності 022 «Дизайн».
Керівниками практики – доцентом кафедри дизайну Прокоповим О.В., доцентом кафедри дизайну Щегловим С.П. та старшим викладачем кафедри дизайну Шапаренко О.М. – організовано низку професійних ознайомчих зустрічей та екскурсій для студентів. В рамках практики відбулися зустрічі зі стейкхолдерами – представниками вітчизняних меблевих виробництв та торгівельних компаній в галузі інтер’єрних рішень.
Студенти відвідали салон та виробництво одного з лідерів вітчизняного ринку у виробництві меблів фірми «Енран», де мали можливість ознайомитися з процесом виготовлення меблів, розумінням етапів роботи дизайнера на виробництві, що є важливою частиною навчального процесу для спеціальності 022 «Дизайн».


Екскурсія до салону інтер’єрних рішень преміум-класу «Davis Casa» дозволила студентам ознайомитися зі зразками класики дизайну, побачити перспективи України на цьому ринку, а також дізналися про особливості роботи дизайнера під час формування та наповнення інтер’єру.


Відвідування салону компанії «Агромат» ознайомило студентів з ринком сантехніки та декору, ними було прослухано лекцію щодо тонкощів роботи з матеріалами для ванних кімнат.

Всі заходи дозволили студентам зрозуміти місце та роль дизайнера в процесі проектування та формування середовища, близько ознайомитися з виробничими процесами і набути мотивації для подальшого свого професійного розвитку.
Дякуємо представникам фірм «Енран», «Davis Casa» та «Агромат» за теплий прийом та допомогу в організації практики студентів КНУБА і сподіваємося на подальшу співпрацю!


05.07.2021

З 15 червня по 05 липня 2021 року була проведена навчальна літня практика зі студентами 3 курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Кандидатом архітектури, доцентом кафедри дизайну Косаревською Р.О. проведена ознайомча частина літньої практики для студентів 3 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», підчас якої вони ознайомились з архітектурними та історичними пам’ятками міста Києва, зокрема з унікальним набором історичної забудови однієї з найцікавіших вулиць Старого міста – Ярославів Вал, а також Львівської площі, вулиць Бульварно-Кудрявської, Гоголівської, Павлівської, Обсерваторної, Олеся Гончара, В’ячеслава Липинського, Михайла Коцюбинського, Чеховського провулку тощо.
Відвідали київську Кирилівську церкву, засновану у ХІІ ст. князем Всеволодом Ольговичем, внаслідок перебудов 1748-1760 рр., проведених під керівництвом видатного українського архітектора І.Григоровича-Барського, екстер’єр споруди набув рис українського бароко, а інтер’єр храму майже не змінився до нашого часу. Вагомим внеском у живописну скарбницю пам’ятки стали шедеври М.Врубеля, а також роботи інших відомих українських митців ХІХ ст.
Були в особняку – мистецький центр «Шоколадний будинок» (1899-1901 рр.), зведеного на замовлення купця С.Могильовцева, вірогідно, за проектом відомого київського архітектора В.Ніколаєва. Двоповерхова будівля нагадує італійське ренесансне палаццо та має виразне декорування інтер’єрів, вирішене у формах готики, рококо, мавританського та неоруського стилів і модерну. Також студенти мали можливість ознайомитись з Виставкою дипломних робіт Майстерні графічного дизайну В.Шості (НАОМА).


04.07.2021

 

Clarivate підготували нові вебінари. Кожний вебінар, тривалістю одна година запланований у двох повторах о 10:15 та 16:15, безкоштовно, українською.

Щоб взяти участь у вебинарі на платформі Webex необхідна попередня реєстрація на кожний обраний вебінар окремо. Оберіть зручний час, перейдіть за відповідним посиланням, натисніть слово Register, заповніть анкету. Запитання поставлені при реєстрації будуть розглянуті на відповідних вебінарах.

За добу та за годину до вебінару надійдуть листи нагадування з гіперпосиланням для підключення. Розпочати підключення необхідно НЕ РАНІШЕ ніж за 5–10 хвилин до відповідного вебінару. За умови прослуховування більше 90 % основного часу, протягом трьох робочих днів по закінченню надсилається електронний сертифікат учасника.

NB! Зверніть увагу, що WEBEX не підтримує операційну систему ХР та чутливий до версій браузерів. Проконсультуйтеся з системним адміністратором вашої установи про можливість підключення до початку занять.

 

6 липня 2021
Тема: Авторські ідентифікатори: Publons|ResearcherID, ORCID та інші
Тези: Складнощі при пошуку робіт певного автора. Показники що застосовуються для оцінки наукового доробку автора зокрема у Web of Science Core Collection (кількість статей, цитувань, h-index (індекс Гірша), beamplot. Підготовка звітів про публікаційну діяльність для науковця, відділу, установи. Порівняння функції і можливості авторських ідентифікаторів. Створення наповнення, застосування Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/2TbDWrK
16:15–17:15 https://bit.ly/3qzsumi

 

8 липня 2021
Тема: Оновлений Journal Citation Reports
Тези: 30 червня 2021 анонсовано вихід нового Journal Citation Reports: аналітичного інструменту на основі даних Web of Science Core Collection в якому можна детально проаналізувати видання для яких розраховується імпакт фактор Journal Impact Factor (JIF). На вебінарі розглянемо новий інтерфейс програми, основні показники які можна визначити для видання, чому не розраховується імпакт фактор для суто гуманітарних видань, що показує нова метрика Journal Citation Indicator (JCI), яку інформацію можемо отримати, як її зберегти. Як застосувати інструмент для підбору та оцінки видання для публікації власних результатів та для формування стратегії розвитку видання. І звісно про вартість публікації та де друкуватися безкоштовно. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3x1rwl5
16:15–17:15 http://bit.ly/35qVseq

 

Вебінари проводить Тихонкова Ірина, к.б.н.,
Консультант з регіональних рішень Clarivate

Записи вибраних вебінарів на ютьюб каналі
https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg


01.07.2021


29.06.2021

Колектив кафедри дизайну вітає випускників спеціальності 022 «Дизайн» з успішним захистом атестаційних робіт освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр», який проходив протягом
22-25 червня 2021 року.

Голова АЕК, доктор технічних наук, професор, Перший віце-президент Національної академії мистецтв України, Заслужений працівник освіти України – ЯКОВЛЕВ М.І.
Заступник голови АЕК, доктор архітектури, професор, завідувач кафедри дизайну – ТРЕТЯК Ю.В.

Захист дипломної роботи, який ви достойно пройшли – це ще один крок до досягнення успіху, який також довів і вам, студентам, і нам викладачам, що наша спільна праця виявилася плідною, а знання та увага, передані вам, працюють і будуть працювати на вашу користь в досягненні цілей і великих звершень!
Щиро бажаємо вам творчих та наукових успіхів, продовження навчання в магістратурі та подальшого професійного розвитку!
На захист було представлено 80 атестаційних робіт, до Вашої уваги найкращі з них:

ЖЕЛЬНІО Діана Дмитрівна.”Дизайн інтер’єрів офісного приміщення рекламної агенції”. Керівник – к.арх., доцент Зауральська А.В.

 

КОВАЛЕНКО Дар’я Олександрівна. “Дизайн інтер‘єрів “розумного” будинку”. Керівник – к.арх., доцент Данько К.С.

МОКРЕНЕЦЬ Артем Михайлович. “Дизайн інтер’єру житла для людей з інвалідністю”. Керівник – д.арх., професор Третяк Ю.В.

 

ОВЧАРЕНКО Марія Андріївна. “Дизайн інтер’єру апарт-готелю”. Керівник – к.арх., доцент Данько К.С.

 

ТУРОВЕЦЬ Катерина Анатоліївна. “Дизайн інтер’єру кондитерської. Дизайн-концепція сувенірної кондитерської продукції”. Керівник – к.арх., доцент Данько К.С.

 

ЗОРЯ Карина Володимирівна. “Дизайн інтер’єрів виставкового арт-центру”. Керівник – к.арх., доцент Хараборська Ю.О.


26.06.2021

Студенти 5 курсу спеціальності 022 «Дизайн» (Волкова Марина, Кузьменко Анна, Мішеніна Яна, Мурга Вікторія, Риженко Анна) розробили ескізні пропозиції проекту реконструкції частини будівлі Київського коледжу легкої промисловості (м. Київ, вул. Дж.Маккейна, 29). Проект було зроблено на замовлення керівництва кафедри дизайну ККЛП, наразі розроблюються робочі креслення, а влітку планується його реалізація. Ескізні пропозиції студенти-магістранти розробили під час навчання у весняному семестрі, а розробка креслень здійснюється зараз під час виробничої дизайнерської практики (протягом 25 травня – 30 червня 2021р.). Відповідно до побажань замовника проект включає: розробку місця для зберігання робіт учнів, функціональне розміщення зони відпочинку та обіднього простору для викладачів, проектування сучасної медіатеки з розташуванням проектору та комп´ютерної зони, стильове рішення простору коридору з зоною відпочинку для учнів, розробка виставкової зони для перегляду робіт студентів. Презентація і обговорення проектних пропозицій було здійснено у приміщенні коледжу 27 травня 2021 року. Розробка проекту здійснилася у рамках співпраці кафедр дизайну КНУБА та ККЛП.


23.06.2021

Київський національний університет будівництва і архітектури та Allbau Software GmbH (Берлін/Німеччина) Nemetschek COMPANY стали партнерами впровадження BIM в Українському освітньому просторі.

Вітаємо викладачів та студентів КНУБА та Allbau Software GmbH з підписанням договору про співпрацю та впровадження ВІМ-технологій в освітні програми КНУБА!

У рамках стратегічного розвитку та впровадження ВІМ-технологій в освітній процес ректором Київського національного університету будівництва і архітектури, професором Куліковим Петром Мусійовичем була підписана угода з Allbau Software GmbH (Берлін/Німеччина) ALLPLAN а NEMETSCНEK COMPANY про сприяння до залучення досвіду ВІМ з Німеччини на базі ALLPLAN, з метою забезпечення підготовки фахівців за спеціальностями 191 «Архітектура та містобудування», 192 «Будівництво та цивільна інженерія», 022 «Дизайн» та інші, для виконання державної програми впровадження ВІМ-технології (Інформаційного моделювання в будівництві).

Київський національний університет будівництва і архітектури та Allbau Software GmbH (Берлін/Німеччина) Nemetschek COMPANY стали партнерами впровадження BIM в Українському освітньому просторі


21.06.2021

ЗАПРОШУЄМО НА ЗАХИСТ АТЕСТАЦІЙНИХ РОБІТ
ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ “БАКАЛАВР”
ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ 02 “КУЛЬТУРА І МИСТЕЦТВО”
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 022 “ДИЗАЙН”

Голова АЕК, доктор технічних наук, професор, Перший віце-президент Національної академії мистецтв України, Заслужений працівник освіти України – ЯКОВЛЕВ М.І.
Заступник голови АЕК, доктор архітектури, професор, завідувач кафедри дизайну – ТРЕТЯК Ю.В.
Секретар: старший лаборант кафедри дизайну – ТРОЦЬКА Л.С.

22.06.2021 (вівторок) о 10:00

Посилання: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3afM2GNrn2OzijZu2LPI2DRoWJAcQHNjq1823k_K490o81%40thread.tacv2/1623907091308?context=%7b%22Tid%22%3a%2253accf99-0147-476b-a787-42337aeb7273%22%2c%22Oid%22%3a%22b5d18fe5-f755-4b19-bda7-05335c3ec81f%22%7d

  1. АТМАЖОВА Тетяна Георгіївна
    “Дизайн інтер’єрів будинку на воді”

    Керівник – к.арх., доцент Хараборська Ю.О.
  2. БАБИЧ Ангеліна Олександрівна
    “Дизайн інтер’єру кліматрону з використанням екологічно-ефективних матеріалів”
    Керівник – д.т.н., професор Кащенко О.В.
  3. БАБІЙ Наталя Валеріївна
    “Дизайн інтер’єру молодіжного центру”

    Керівники – доцент Прокопов О.В., асистент Богоявленська Є.С.
  4. ЛАУРЕНС Катерина Сергіївна
    “Дизайн інтер’єру холу і читацького залу бібліотеки ім.Вернадського”

    Керівник – доцент Прокопов О.В.
  5. ГАВРИЛЮК Юлія Вікторівна
    “Дизайн інтер’єру музею сучасного мистецтва”

    Керівник – доцент Прокопов О.В.
  6. ГОНЧАРЕНКО Марія Олександрівна
    “Дизайн інтер’єру вестибюлю з касовим залом залізничного вокзалу”

    Керівник – к.арх, доцент Зауральська А.В., асистент Богоявленська Є.С.
  7. ДАНЬКО Анастасія Петрівна
    “Дизайн інтер’єру залу урочистих подій ЗАГСУ”

    Керівник – доцент Прокопов О.В.
  8. ДУБИНСЬКА Анастасія Олегівна
    “Дизайн інтер’єру квартири за принципом mini-max”

    Керівники – д.арх., професор Третяк Ю.В., асистент Творонович І.О.
  9. ДЯЧЕНКО Сабіна Віталіївна
    “Дизайн інтер’єру студії звукозапису”

    Керівник – к.ф.н., доцент Бець С.М.
  10. ЖЕЛЬНІО Діана Дмитрівна
    “Дизайн інтер’єрів офісного приміщення рекламної агенції”

    Керівник – к.арх., доцент Зауральська А.В.
  11. КИСЛА Тетяна Олександрівна
    “Дизайн інтер’єрів готелю з можливістю розміщення домашніх тварин”

    Керівник – к.арх., доцент Зауральська А.В.
  12. КЛІМЧУК Марія Володимирівна
    “Дизайн інтер’єру експо-простору”

    Керівник – доцент Прокопов О.В.
  13. КОВАЛЕНКО Дар’я Олександрівна
    “Дизайн інтер‘єрів “розумного” будинку”

    Керівник – к.арх., доцент Данько К.С.
  14. КОРЕЦЬКА Аліна Вікторівна
    “Дизайн інтер’єрів ресторану української кухні”

    Керівник – доцент Прокопов О.В.
  15. КУЧЕРЯВИЙ Назарій Віталійович
    “Дизайн інтер’єру яхти”

    Керівник – к.арх., доцент Зауральська А.В.
  16. МАТЧЕНКО Валерія Ігорівна
    “Дизайн інтер‘єру ювелірного магазину. Розробка ювелірної продукції”

    Керівник – к.ф.н., доцент Бець С.М.
  17. МИРГОРОДСЬКА Даша Андріївна
    “Дизайн інтер’єрів виставкового арт-центру”

    Керівники – к.т.н., доцент Пилипчук О.Д., асистент Івашко О.Д.
  18. НАУМОВ Богдан Миколайович
    “Дизайн інтер’єру медіатеки”

    Керівник – к.арх., доцент Данько К.С.
  19. НОВАЧУК Ігор Олександрович
    “Дизайн інтер‘єрів сучасного молодіжного житла”

    Керівник – к.арх., доцент Зауральська А.В.
  20. ПАВЛІК Дарина Миколаївна
    “Дизайн інтер’єру мистецького простору”

    Керівник – к.арх., доцент Зауральська А.В.
  21. ПІСЬМАК Марина Геннадіївна
    “Дизайн інтер’єрів житла для людей з обмеженими можливостями”

    Керівник – к.арх., доцент Зауральська А.В.
  22. ПОДА Анастасія Вячеславівна
    “Дизайн інтер’єрів спа-комплексу”

    Керівник – к.арх., доцент Хараборська Ю.О.

23.06.2021 (середа) о 10:00

Посилання: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3afM2GNrn2OzijZu2LPI2DRoWJAcQHNjq1823k_K490o81%40thread.tacv2/1623907167742?context=%7b%22Tid%22%3a%2253accf99-0147-476b-a787-42337aeb7273%22%2c%22Oid%22%3a%22b5d18fe5-f755-4b19-bda7-05335c3ec81f%22%7d

  1. СЕМЕНІЦЬКА Карина Ігорівна
    “Дизайн інтер’єру приміщення центру дозвілля для людей з вадами слуху (зору)”

    Керівник – к.арх., доцент Хараборська Ю.О.
  2. СЕНЧЕНКО Владислава Олегівна
    “Дизайн інтер’єрів студентського гуртожитку КНУБА”

    Керівник – к.арх., доцент Зауральська А.В.
  3. СІРАЧИНСЬКА Валерія Сергіївна
    “Дизайн інтер’єру смарт-квартири”

    Керівник – к.арх., доцент Хараборська Ю.О.
  4. СМІШКО Єлизавета Олександрівна
    “Дизайн інтер’єрів готелю-глемпінгу”

    Керівник – д.арх., професор Третяк Ю.В.
  5. СТУКОТА Надія Сергіївна
    “Дизайн інтер’єрів архітектурного клубу в м. Києві”

    Керівник – старший викладач Муска Б.В.
  6. ТАЛАЛАЄВА Анастасія Сергіївна
    “Дизайн інтер‘єру кондитерської. Дизайн-концепція сувенірної кондитерської продукції”

    Керівник – доцент Прокопов О.В.
  7. ТЕРЕНЯ Олександр Андрійович
    “Дизайн інтер‘єрів будинку на воді”

    Керівник – к.арх., доцент Зауральська А.В.
  8. ЧЕРНЕЦЬКА Вікторія Вікторівна
    “Дизайн інтер’єру креативного простору офісу”

    Керівник – старший викладач Муска Б.В.
  9. ШКАБЕРДА Вікторія Олегівна
    “Дизайн інтер‘єрів сучасного українського житла”

    Керівник – старший викладач Муска Б.В.
  10. ШНУРОВА Кароліна Кирилівна
    “Дизайн інтер’єру швидкоспоруджуваного житлового будинку-трансформера”

    Керівник – д.арх., професор Третяк Ю.В.
  11. БЕКСЯК Олександр Валерійович
    “Дизайн інтер’єру сучасного молодіжного житла”

    Керівник – к.ф.н., доцент Бець С.М.
  12. ДОЛИННА Марина Леонідівна
    “Дизайн інтер’єру «розумного» будинку”

    Керівник – старший викладач Шапаренко О.М.
  13. ІСАЄНКО Наталія Євгенівна
    “Дизайн інтер’єру креативного простору”

    Керівник – старший викладач Муска Б.В.
  14. КІПАРЕНКО Юрій Валерійович
    “Дизайн інтер’єру сучасного молодіжного житла”

    Керівник – доцент Король В.П.
  15. КОРЕНЬ Олександра Віталіївна
    “Дизайн інтер‘єру приміщень центру сімейної медицини”

    Керівник – к.арх., доцент Данько К.С.
  16. КОРЕЦЬКА Владислава Владиславівна
    “Дизайн інтер’єру квартири за принципом мінімум-максимум”

    Керівник – к.арх., доцент Данько К.С.
  17. КОРОЛЬОВА Ганна Олексіївна
    “Дизайн інтер’єру музею сучасного мистецтва”

    Керівник – доцент Прокопов О.В.
  18. КРАВЧЕНКО Анастасія Олександрівна
    “Дизайн інтер’єру сучасного молодіжного житла”

    Керівник – д.арх., професор Третяк Ю.В.

24.06.2021 (четвер) о 10:00

Посилання: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3afM2GNrn2OzijZu2LPI2DRoWJAcQHNjq1823k_K490o81%40thread.tacv2/1623907206905?context=%7b%22Tid%22%3a%2253accf99-0147-476b-a787-42337aeb7273%22%2c%22Oid%22%3a%22b5d18fe5-f755-4b19-bda7-05335c3ec81f%22%7d

  1. ПОЛЯНСЬКА Маріанна Тимурівна
    “Дизайн інтер‘єру приміщень дитячої школи мистецтв”

    Керівник – к.арх., доцент Хараборська Ю.О.
  2. АСАНІДЗЕ Юлія Гівіївна
    “Дизайн інтер’єру центру дозвілля”

    Керівники – доцент Прокопов О.В., асистент Богоявленська Є.С.
  3. КУЦОВА Єлизавета Олександрівна
    “Дизайн інтер’єру сучасного молодіжного житла”

    Керівник – д.арх., професор Третяк Ю.В.
  4. ЛИХАЦЬКА Ольга Сергіївна
    “Дизайн інтер’єру мистецького простору”

    Керівник – доцент Прокопов О.В.
  5. ЛІСЕЦЬКА Анастасія Юріївна
    “Дизайн інтер’єру лофту”

    Керівники – доцент Полубок А.П., асистент Богоявленська Є.С.
  6. ЛУНІН Віталій Максимович
    “Дизайн інтер’єру сучасного молодіжного житла”

    Керівник – доцент Король В.П.
  7. МОКРЕНЕЦЬ Артем Михайлович
    “Дизайн інтер’єру житла для людей з інвалідністю”

    Керівник – д.арх., професор Третяк Ю.В.
  8. ОВЧАРЕНКО Марія Андріївна
    “Дизайн інтер’єру апарт-готелю”

    Керівник – к.арх., доцент Данько К.С.
  9. ОЛЬВІНСЬКА Ірина Сергіївна
    “Дизайн інтер’єру житлового лофту”

    Керівник – старший викладач Кравчук О.А.
  10. ОСАУЛЕНКО Марія Вікторівна
    “Дизайн інтер’єру арт-кафе для дітей”

    Керівник – старший викладач Кравчук О.А.
  11. ПАВЛЮТІНА Олеся Георгіївна
    “Дизайн інтер‘єрів будинку на воді”

    Керівник – старший викладач Кравчук О.А.
  12. ПРИХОДЬКО Дарія Віталіївна
    “Дизайн інтер’єру житлового лофту”

    Керівник – к.арх., доцент Данько К.С.
  13. ТУРОВЕЦЬ Катерина Анатоліївна
    “Дизайн інтер’єру кондитерської. Дизайн-концепція сувенірної кондитерської продукції”

    Керівник – к.арх., доцент Данько К.С.
  14. ФАБІХ Марія
    “Дизайн інтер’єру житлового лофту”

    Керівник – к.арх., доцент Данько К.С.
  15. КУХОЦЬКА Ольга Сергіївна
    “Дизайн інтер’єрів мобільного модульного житлового будинку”

    Керівник – старший викладач Муска Б.В.
  16. ВЕРХУЛЕВСЬКА Вікторія Миколаївна
    “Дизайн інтер’єру лофту з елементами національного стилю”

    Керівник – к.ф.н., доцент Бець С.М.
  17. ВІТКОВСЬКА Вікторія Валеріївна
    “Дизайн інтер‘єрів ювелірного магазину”

    Керівник – доцент Король В.П.
  18. ГЛУШКО Олександр Олександрович
    “Дизайн інтер’єрів студентського гуртожитку КНУБА”

    Керівник – д.т.н., професор Кащенко О.В.
  19. ЗОРЯ Карина Володимирівна
    “Дизайн інтер’єрів виставкового арт-центру”

    Керівник – к.арх., доцент Хараборська Ю.О.
  20. ІВАНОВА Марина Сергіївна
    “Дизайн інтер’єру приміщень музичної школи”

    Керівники – д.арх., професор Третяк Ю.В., асистент Творонович І.О.

25.06.2021 (п’ятниця) о 10:00

Посилання: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3afM2GNrn2OzijZu2LPI2DRoWJAcQHNjq1823k_K490o81%40thread.tacv2/1623907242237?context=%7b%22Tid%22%3a%2253accf99-0147-476b-a787-42337aeb7273%22%2c%22Oid%22%3a%22b5d18fe5-f755-4b19-bda7-05335c3ec81f%22%7d

  1. КАРНАУХ Анастасія Віталіївна
    “Дизайн інтер‘єру сучасного житла”

    Керівники – к.мист., доцент Яремчук О.М., асистент Івашко О.Д.
  2. КРАВЧЕНКО Анастасія Сергіївна
    “Дизайн інтер’єру зали очікування річкового вокзалу в м. Київ”
    Керівник – старший викладач Шапаренко О.М.
  3. КУШНАРЕНКО Вероніка Костянтинівна
    “Дизайн інтер’єрів офісного приміщення рекламної агенції”
    Керівник – старший викладач Шапаренко О.М.
  4. МУЗИКА Єлизавета Олегівна
    “Дизайн інтер’єру читальної зали бібліотеки”
    Керівники – к.ф.н., доцент Бець С.М., асистент Богоявленська Є.С.
  5. НЕЩЕРЕТ Дана Юріївна
    “Дизайн інтер‘єрів сучасного молодіжного житла”
    Керівник – д.т.н., професор Кащенко О.В.
  6. ОСАДЧА Поліна Юріївна
    “Дизайн інтер‘єрів сучасного молодіжного житла”
    Керівники – доцент Прокопов О.В., асистент Творонович І.О.
  7. ПЛАХОТНИК Дмитро Васильович
    “Дизайн інтер‘єру “будинку на колесах”
    Керівник – старший викладач Шапаренко О.М.
  8. ПОНОМАРЬОВА Маргарита Володимирівна
    “Дизайн інтер’єру виставкового арт-центру”
    Керівник – старший викладач Кравчук О.А.
  9. ПУСТОВА Тетяна Євгенівна
    “Дизайн інтер’єру арт-кафе для дітей”
    Керівники – к.арх., доцент Данько К.С., асистент Богоявленська Є.С.
  10. СЕМЕНЕЦЬ Юлія Валеріївна
    “Дизайн інтер‘єрів житла для ІТ-фахівців”
    Керівник – д.арх., професор Третяк Ю.В.
  11. СЕРЕДА Анна Віталіївна
    “Дизайн інтер’єру квартири за принципом mini-max”
    Керівники – д.т.н., професор Кащенко О.В., асистент Івашко О.Д.
  12. СИВАК Валерія Дмитрівна
    “Дизайн інтер’єру молодіжного центру”
    Керівники – к.арх., доцент Зауральська А.В., асистент Богоявленська Є.С.
  13. СИДОРЧЕНКО Сюзана Луісівна
    “Дизайн інтер‘єрів будинку на воді”
    Керівники – старший викладач Шапаренко О.М., асистент Івашко О.Д.
  14. СТАНОВИХ Поліна Юріівна
    “Дизайн інтер’єру квартири за принципом mini-max”
    Керівник – старший викладач Шапаренко О.М.
  15. СУПРУН Анастасія Віталіївна
    “Дизайн інтер’єру житла з використанням екологічно-чистих місцевих матеріалів”
    Керівник – д.т.н., професор Кащенко О.В.
  16. ТУРЧЕНКО Дар’я Дмитрівна
    “Дизайн інтер’єрів апарт-готелю”
    Керівники – старший викладач Муска Б.В., асистент Творонович І.О.
  17. ЦВІК Вероніка Романівна
    “Дизайн інтер‘єру кондитерської. Дизайн-концепція сувенірної кондитерської продукції”
    Керівник – старший викладач Шапаренко О.М.
  18. ЩІПАЙЛО Дарія Русланівна
    “Дизайн інтер‘єру сучасного молодіжного житла”
    Керівник – доцент Король В.П.
  19. ЩОЛОКОВА Марія Святославівна
    “Дизайн інтер’єрів готелю”
    Керівник – старший викладач Шапаренко О.М.
  20. АЛЬМЕР Марія Олександрівна
    “Дизайн інтер’єрів готелю”

    Керівник – старший викладач Шапаренко О.М.

19.06.2021

Кафедра дизайну КНУБА вдячна французькій компанії Verallia за проведену 17 червня 2021 року онлайн-зустріч зі студентами спеціальності 022 «Дизайн»:
Тема : Дизайн скляної упаковки – Verallia.
Доповідач: Маркетинг менеджер – Verallia Україна – Оксана Помазанко.

Також студенти мали можливість докладно ознайомитись з умовами проведення міжнародного конкурсу “Verallia Design Awards” на кращий дизайн скляної упаковки.

Більш детальна інформація про компанію Verallia за посиланням – https://www.instagram.com/verallia_design_awards/


14.06.2021

03 червня відбулась Урочиста церемонія нагородження переможців ХХІІІ Всеукраїнських конкурсів «Українська зірка упаковки – 2021», «Українська етикетка – 2021» та «Упаковка майбутнього – 2021», яка проходила у Міжнародному виставковому центрі (м.Київ, Броварський проспект, 15).

За рішенням журі у конкурсі «Упаковка майбутнього – 2021», студентка 4 курсу (спеціальність 023 “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація”) КОРЕЦЬКА Катерина за упаковку для цукерок «Затемнення» нагороджена спеціальним сертифікатом конкурсу (керівник – старший викладач кафедри дизайну Алексеєнко Лариса Володимирівна).

 


10.06.2021

Київський національний університет будівництва і архітектури та Graphisoft Center Ukraine (ArchiСАD) стали партнерами впровадження BIM в Українському освітньому просторі.
Вітаємо викладачів та студентів КНУБА та Graphisoft Center Ukraine з підписанням договору про співпрацю та впровадження ВІМ-технологій!

У рамках стратегічного розвитку та впровадження ВІМ-технологій в освітній процес ректором Київського національного університету будівництва і архітектури, професором Куліковим Петром Мусійовичем була підписана угода з Graphisoft Center Ukraine офіційним дистриб’ютором ArchiСАD від компанії GRAPHISOFT a NEMETSCНEK COMPANY про сприяння GRAPHISOFT CENTER UKRAINE діяльності Університету, з метою забезпечення підготовки фахівців за спеціальностями 191 «Архітектура та містобудування», 192 «Будівництво та цивільна інженерія», 022 «Дизайн» та інші, де можливе використання технології ВІМ (Інформаційного моделювання у будівництві).

Київський національний університет будівництва і архітектури та Graphisoft Center Ukraine (ArchiСАD) стали партнерами впровадження BIM в Українському освітньому просторі


04.06.2021

Конкурс на кращий дизайн скляної упаковки – Verallia Design Awards

Французька компанія Verallia запрошує долучитись до міжнародного конкурсу “Verallia Design Awards” на кращий дизайн скляної упаковки.
Обравши одну із двох категорій, студенти можуть створити особливу упаковку,
яку можна запускати в серійне виробництво.
Тема 2021 року «Індивідуальна, зручна упаковка».
Цільова аудиторія – студенти факультетів маркетингу та дизайну.
Участь студентів інших спеціальностей також вітається.
Конкурс проходитиме в декілька етапів з національним фіналом влітку 2021.
Реєстрація відкрита до 15 червня 2021 року.
Призовий фонд кожної з категорій:
І. Алкогольні напої
1 місце – 10 000 грн
ІІ. Продукти харчування
1 місце – 10 000 грн

Детальні умови конкурсу на сайті проекту https://design.awards.verallia.ua/
Правила конкурсу: https://design.awards.verallia.ua/uk/правила-конкурсу/
Реєстрація в конкурсі https://design.awards.verallia.ua/en/registration/
Сторінка Instagram https://www.instagram.com/verallia_design_awards/
Контактна особа: Оксана Помазанко marketing.veralliaukraine@verallia.com


03.06.2021

Elsevier підготували нові вебінари англійською мовою на тему використання дослідницьких метрик.
8.06 о 16:00 (англ. м.): Research metrics in action. Part 1: Responsible research metrics and evaluation https://www.brighttalk.com/webcast/15611/487507…
15.06 о 16:00 (англ. м.): Part 2: Understanding what funding bodies expect from grant applications https://www.brighttalk.com/webcast/15611/487986…
22.06 о 16:00 (англ. м.): Part 3: Understanding how metrics can support real-world decisions https://www.brighttalk.com/webcast/15611/487988…
Посилання на раніше записані вебінари українською мовою: https://www.elsevier.com/pl-pl/events/webinars/ukraine

01.06.2021

Clarivate підготували нові вебінари українською мовою –

Кожний вебінар, тривалістю одна година запланований у двох повторах о 10:15 та 16:15, безкоштовно, українською. Додатково заходи 7–9 червня транслюватимуться у ютьюб.

Щоб взяти участь у вебинарі на платформі Webex необхідна попередня реєстрація на кожний обраний вебінар окремо. Оберіть зручний час, перейдіть за відповідним посиланням, натисніть слово Register, заповніть анкету. Запитання поставлені при реєстрації будуть розглянуті на відповідних вебінарах.

За добу та за годину до вебінару надійдуть листи нагадування з гіперпосиланням для підключення. Розпочати підключення необхідно НЕ РАНІШЕ ніж за 5–10 хвилин до відповідного вебінару. За умови прослуховування більше 90 % основного часу (лише для вебінарів у Webex), протягом трьох робочих днів по закінченню надсилається електронний сертифікат учасника.

NB! Зверніть увагу, що WEBEX не підтримує операційну систему ХР та чутливий до версій браузерів. Проконсультуйтеся з системним адміністратором вашої установи про можливість підключення до початку занять.

 

7 червня 2021
Тема: Оформлення публікації за форматом видання
Тези: Структура статті. Формати пристатейної бібліографії. Зразки оформлення публікації. Можливості і функції референс-менеджера EndNote. Покрокова інструкція для початківців. Створення аккаунту, наповнення бібліотеки через імпорт записів з Web of Science, сайтів журналів, онлайн бібліотек, Google Scholar, додавання записів вручну. бібліотеки, створення та впорядкування каталогу, спільний доступ до даних, використання у науковій роботі та освітньому процесі. Оформлення та переоформлення статті за форматом обраного видання за допомогою Cite While You Write™. Корегування тексту, додавання/видалення посилань, версія рукопису для подання до видання. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3bWwJ5c
16:15–17:15 https://bit.ly/34nHZ6i
13:13–14:14 онлайн трансляція у ютьюб

 

8 червня 2021
Тема: Розширені можливості нового інтерфейсу Web of Science
Тези: Структура платформи Web of Science. Особливості індексації окремих баз даних. Пошук та аналіз наукової літератури у Web of Science Core Collection за допомогою базового та розширеного пошуку. Використання символів скорочення та заміни, операторів пошуку, комбінування пошукових запитів. Формування вибірки за заданими параметрами, визначення, партнерів для виконання проектів, журналів для публікації, фондів для фінансування ваших проектів, збереження результатів, експорт даних. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3fQFVci
16:15–17:15 https://bit.ly/3bS4apq
13:13–14:14 онлайн трансляція у ютьюб

 

9 червня 2021
Тема: Виклики відкритого доступу
Тези: 31 січня 2021 вступив у дію план S, що має на меті миттєвий доступ до результатів досліджень кожному. План S було анонсовано у вересні 2018 cOAlition S, міжнародним консорціумом грантодавців та установ. На вебінарі розглянемо десять принципів плану S і готовність до них наших установ, можливості та виклики відкритого доступу, журнали відкритого доступу та вартість публікації. Які зміни приніс він у оприлюднення і розповсюдження результатів досліджень? Чому установи відмовляються від передплати повних текстів великих видавців? Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3fOFAqx
16:15–17:15 https://bit.ly/3yHTHH2
13:13–14:14 онлайн трансляція у ютьюб

 

10 червня
Тема: Основи наукометрії
Тези: Предмет, мета, задачі наукометрії. Дані, що використовуються для аналізу, їхні джерела, вимоги до якості. Основні показники переваги та недоліки: імпакт-фактор і його варіації, h-індекс, CNCI, beamplots. Коректне і некоректне застосування, причини і наслідки. Побудови стратегії розвитку наукової діяльності вченого, установи, країни з урахуванням наукометричних даних. Об’єктивна оцінка публікаційної діяльності установи. Аналітичний інструмент InCites в роботі науковця та адміністратора. Профілі установи та автора: функції та можливості. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/34n5RXH
16:15–17:15 https://bit.ly/38rG7fH

 

11 червня
Тема: Як опублікуватися в міжнародному виданні?
Тези: Саме це запитання найчастіше луна під час семінарів та вебінарів. Покроково розберемо типи публікацій і їхню мету. Алгоритм відбору та оцінку видань для публікації, на які показники варто звертати увагу, де їх переглянути. На що варто звертати увагу, як не помилитися при відборі, яку небезпеку несе публікація у хижацьких виданнях. Як перевірити індексацію видання і звісно чи можлива безкоштовна публікація. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3bY7dMP
16:15–17:15 https://bit.ly/3bYBbR0

Вебінари проводить Тихонкова Ірина, к.б.н.,
Консультант з регіональних рішень Clarivate

Більш детальна інформація за посиланням – https://discover.clarivate.com/ua_webinars


01.06.2021

 

Вітаємо із захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук нашого колегу ПОЛУБОКА Андрія Павловича та його наукового керівника КАЩЕНКА Олександра Володимировича, декана архітектурного факультету, завідувача кафедрою образотворчого мистецтва і архітектурної графіки КНУБА. Бажаємо їм успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й майбутніх наукових пошуках!

 

 

27 травня 2021 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.06 Київського національного університету будівництва і архітектури (за адресою: м.Київ, Повітрофлотський проспект, 31, аудиторія 466) відбувся захист дисертаційної роботи «Принципи та методи впровадження скульптурної пластики в предметно-просторовому середовищі» (05.01.03 – Технічна естетика) доцента кафедри дизайну ПОЛУБОКА Андрія Павловича.

Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
КАЩЕНКО Олександр Володимирович, декан архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури МОН України, (м. Київ)

Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
САМОЙЛОВИЧ Валентин Васильович, професор кафедри дизайну середовища, Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, МКІП України, (м. Київ)

кандидат технічних наук, доцент
БУЛГАКОВА Тетяна Володимирівна, доцент кафедри дизайну інтер’єру і меблів, Київський національний університет технологій та дизайну, МОН України, (м. Київ)

Окрема вдячність за наданий фотозвіт: Третяк Ю.В. та Пилипчук О.Д.


25.05.2021

ЗАПРОШУЄМО

на виставку творчих робіт “ЖИВОПИС МИКОЛИ КРИВЕНКА”
старшого викладача кафедри дизайну
КРИВЕНКА Миколи Євгеновича,
відкриття якої відбулося в музеї КНУБА 24 травня 2021 року о 12:00.

Виставка буде експонуватися протягом місяця з дня відкриття.

Фотозвіт з відкриття виставки:

Окрема вдячність за наданий фотозвіт: Бурдейній Н.Б., Полубоку А.П. та Косаревській Р.О.


07.05.2021

Травневі вебінари українською від Clarivate

Компанія Clarivate запрошує на чергові вебінари.
З 11 по 14 травня заплановано чотири теми, кожна з яких буде у двох повторах о 10:15 та 16:15 у Webex з можливістю отримати сертифікат учасника. На численні прохання щодня о 13:13 відповідний вебінар буде транслюватися на сторінці ютьюб https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg щоб отримати матеріали можна залишити заявку в онлайн анкеті https://forms.gle/t5SozMpqchoesNeZ9.

Учасники, які прослухали більше 90 % основного часу вебінару, що проходить у Webex протягом трьох робочих днів отримують сертифікат учасника. Реєстрацію на вебінари, що пройдуть у Webex – відкрито. Перейдіть за посиланням. Натисніть Register заповніть анкету. У Webex операційна система XP не підтримується.

11 травня (Webex)
Тема: Нові можливості нового інтерфейсу Web of Science Core Collection
Тези: На онлайн демонстрації знайдемо документи за певною темою, використаємо символи скорочення та заміни і оператори пошуку, відредагуємо запит, проаналізуємо отримані джерела: де надруковано, які установи більш впливові, збережемо результати в тому числі обирані для публікацій видання, збережемо історію пошуку та налаштуємо повідомлення про появу нових документів за темою або цитувань робіт. Формування списку відмічених публікацій. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15–11:15   https://bit.ly/2S5f0Bv
16:15–17:15   https://bit.ly/3gGxsug
13:13–14:14  https://youtu.be/u4ukauwxa88(Youtube)
12 травня (Webex)
Тема: Оцінка публікаційної активності організації за допомогою WoS та InCites
Тези: Коли, навіщо і кому необхідно оцінювати публікаційну діяльність організації? Як створити і експортувати в певному форматі список публікацій організації на певні роки. Які роботи (не) можуть потрапити в профіль організації? Як його створити і підтримувати в актуальному стані? Які показники можна подивитися? Як знайти найбільш оптимальні організації партнери для виконання проекту по своїй темі. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15–11:15   https://bit.ly/3tSQOAc
16:15–17:15   https://bit.ly/3vyQmrx
13:13–14:14  https://youtu.be/m5BlBnnsqTQ(Youtube)
13 травня (Webex)
Тема: Пристатейна література: доступні скарби Web of Science
Тези: На платформі Web of Science проіндексовано понад 1,9 млрд посилань пристатейної літератури. Аналіз цих даних дозволяє подивитися: де, коли, ким цитувалися ваші роботи, що опубліковані у виданнях які проіндексовані або не проіндексовані у Web of Science. Дізнатися як певна робота вплинула на розвиток наукового напрямку. Переглянути як цитується ваше видання у журналах що індексуються у Web of Science Core Collection. На вебінарі попрацюємо зі звітами по цитуванню та пов’язаними записами, та налаштуємо повідомлення про цитування. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15–11:15   https://bit.ly/2PuNLiU
*16:15–17:15   https://bit.ly/3nvThwy
13:13–14:14  https://youtu.be/A2_0G60S-Og(Youtube)
* – в рамках щомісячних вебінарів кожного другого четверга серії «Clarivate науковцям» або місце зустрічі змінити неможна
14 травня (Webex)
Тема: Підбір видання для публікації
Тези: Вебінар у формі відповіді на часті запитання: Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15–11:15   https://bit.ly/3xrnRgX
16:15–17:15   https://bit.ly/2RWX9fS
13:13–14:14  https://youtu.be/TCiRm9F_r0k(Youtube)
Більш детальна інформація – https://discover.clarivate.com/ua_webinars

03.05.2021

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ АРХІТЕКТУРНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У КІЛЬКОСТІ:

Завідувача кафедри дизайну – (1)
Доцента кафедри дизайну – (1)

Термін подання документів – місяць від дня опублікування оголошення.

З детальною інформацією щодо оголошення про конкурс на вакантні посади науково-педагогічних працівників, що містить найменування посад, на які оголошено конкурс; вимогами до претендентів (науковий ступінь, учене звання); строками подання заяв та документів, їх стислим переліком; вказівкою на місце, куди подавати документи, можна ознайомитись у Відділі кадрів КНУБА (кім.239) або за посиланням: http://old.knuba.edu.ua/?p=105615

Адреса університету: 03037, м.Київ, просп. Повітрофлотський, 31.

Інформація за даними газети “Сучасна освіта України” (№17 (1696) від 03.05.2021 року)


24.04.2021

Graphisoft Center Ukraine 27 квітня 2021 року о 16:00 проводить студентський воркшоп “Archicad для студентів: як створювати проєкти на безкоштовному ліцензійному софті?”, лінк у фейсбук – https://www.facebook.com/events/1110420926036913

Реєстраційна форма – https://forms.gle/s4ADgu4An1Q4nKPX8

Більш детальніше що саме буде на воркшопі:

– Лайфхаки, що значно спростять роботу у Archicad;

– База знань: що це, як це, де отримати;

– Як отримати студентську ліцензію;

– Перспективи участі у студентських програмах від GRAPHISOFT.

Також чудова новина відтепер ви маєте змогу працювати з україномовним Archicad 24!

Це означає, що тепер:

🔸ARCHICAD24 – це єдиний україномовний спеціалізований софт для архітекторів;

🔸софт можна офіційно використовувати у закладах державного рівня (наприклад, в університетах, агенціях, тощо);

🔸ви маєте змогу взяти участь у ще більшій кількості державних тендерів;

🔸ви можете здійснювати роботу на рідній мові.

Дізнатися більше про ARCHICAD 24 можна тут 👉🏻 https://graphisoft.com.ua/uk/produkty/archicad-24/


22.04.2021

Студенти 3-4 курсів спеціальності 022 «Дизайн» взяли участь у конкурсі творчих робіт «Погляд молоді» (2020), який проводила Вища технічна школа в Катовіце (Польша) у рамках реалізації Міжнародного наукового проєкту «Євроінтеграція в освіті, науці та культурі».
Вони змагалися більш, ніж зі 150 учасниками провідних європейських художніх вишів. Журі, в склад якого увійшли відомі художники Західної Європи, прозоро в режимі онлайн оцінили більше, ніж 500 робіт та відмітили наших студентів Дипломами та Сертифікатами.
Вітаємо Бабій Софію (ДН-33), Жельніо Діану (ДН-41), Пісьмак Марину (ДН-41), Косташ Уляну (ДН-31), Пиріжок Яну (ДН-33), старшого викладача кафедри дизайну Рябчук Л.В. та бажаємо нових здобутків!


21.04.2021


17.04.2021

Elsevier Ukraine підготували нові вебінари українською мовою – цього разу не лише по роботі з ScienceDirect, але й з Scopus.
✴ 22.04 о 10:00 “Здійснюйте відкриття поєднуючи можливості Scopus та ScienceDirect” https://www.brighttalk.com/webcast/10439/480412…
✴ 06.05 о 10:00 “Профілі автора та установи у Scopus” https://www.brighttalk.com/webcast/10439/480415…
✴ 20.05 о 10:00 “Пошук інформації у Scopus” https://www.brighttalk.com/webcast/10439/480416…
Розклад вебінарів та посилання на раніше записані вебінари: https://www.elsevier.com/pl-pl/events/webinars/ukraine

15.04.2021

У вересні 2020 р. відбувся Всеукраїнський художній фестиваль МАЛЮЙ.UA, роботи переможців якого були представлені на виставці в Чорногорії в рамках Днів молодих українських талантів 2-9 листопада 2020 р. у культурно-інформаційному центрі «Budo Tomovic» у столиці Чорногорії Подгориці. Дні молодих українських талантів організовані Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM та продакшен і промоушен STUDIORAR за підтримки Посольства України в Чорногорії.

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському художньому фестивалі МАЛЮЙ.UA студента 4 курсу спеціальності 022 “Дизайн” Луніна Віталія (керівник старший викладач кафедри дизайну Рябчук Л.В.), яким було представлено художню роботу «Чужа сила нам під силу» (полотно, олійні фарби, 70х100).


08.04.2021

30.03.2021 о 9:00 та 31.03.2021 о 12:20 в режимі Online-конференції Microsoft Teams, кафедрою інформаційних технологій в архітектурі (к.арх., доцентом Левченком О.В.) була організована зустріч між студентами першого року навчання, зокрема спеціальності 022 Дизайн, та зовнішніми стейкхолдерами – фахівцями спеціалізованих напрямків інтеграції ВІМ-технологій.

Теми зустрічей:

Як отримати студентську ліцензію?
Що таке BIM?
Коли можна вважати себе фахівцем і отримати сертифікат?
Питання до стейкхолдерів…

Стейкхолдери розповіли про Online-ресурси для навчальних закладів та студентів:

Дмитро Макаров – AutoCAD, MUK.ua partner AUTODESK

AutoCAD & Revit, AUTODESK:

https://www.autodesk.com/education – для навчальних закладів та студентів

https://customersuccess.autodesk.com/learning – навчальні курси для самостійного опанування

https://www.autodesk.com/certification – про сертифікацію

Юрій Смирнов – Allplan, NEMETSCHEK GROUP

Allplan, NEMETSCHEK GROUP:

https://campus.allplan.com/index.html – Allplan Campus студентський портал

https://youtu.be/bSS4eM7yN7Q – запит студентської версії

https://www.allplan.com– основний сайт Allplan

Дар’я Безугла – ArchiCAD, GRAPHISOFT a NEMETSCHEK GROUP

ArchiCAD, GRAPHISOFT a NEMETSCHEK GROUP

https://learn.graphisoft.com – навчальний портал GRAPHISOFT

https://bimproject.design/ – конкурс для студентів BIM PROJECT 2020

https://myarchicad.com/ – замовлення студентських ліцензій

 

А також говорилося про співпрацю з навчальними закладами, про партнерські програми, про навчання, стажування та рекомендації щодо професійного зросту, про використання ліцензійного програмного забезпечення та відкриту роботу на внутрішньому та зовнішніх ринках, опрацювання спільних проєктів та використання «хмарних» технологій, про сертифікацію викладачів університету з боку розробників ВІМ-програмного забезпечення.

Більш детальна інформація за посиланням: http://old.knuba.edu.ua/?p=101956


07.04.2021

Вітаємо доцентів кафедри дизайну ПИЛИПЧУК Оксану Дмитрівну та КОСАРЕВСЬКУ Раддамілу Олександрівну, які увійшли за рейтингом до 100 кращих науково-педагогічних працівників Київського національного університету будівництва і архітектури за 2017/2020 н.р.

Рейтинг кращих викладачів КНУБА


05.04.2021

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ АРХІТЕКТУРНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У КІЛЬКОСТІ:

Доцента кафедри дизайну – (2)

Термін подання документів – місяць від дня опублікування оголошення.

З детальною інформацією щодо оголошення про конкурс на вакантні посади науково-педагогічних працівників, що містить найменування посад, на які оголошено конкурс; вимогами до претендентів (науковий ступінь, учене звання); строками подання заяв та документів, їх стислим переліком; вказівкою на місце, куди подавати документи, можна ознайомитись у Відділі кадрів КНУБА (кім.239) або за посиланням: http://old.knuba.edu.ua/?p=101574

Адреса університету: 03037, м.Київ, просп. Повітрофлотський, 31.

Інформація за даними газети “Сучасна освіта України” (№13 (1692) від 05.04.2021 року)


04.06.2021, 02.04.2021

19 березня 2021 р. відбулося засідання журі ХХІІІ Всеукраїнських конкурсів «Українська зірка упаковки – 2021», «Українська етикетка – 2021» та «Упаковка майбутнього – 2021».

У конкурсі «Упаковка майбутнього – 2021» взяли участь 13 студентів 4 курсу спеціальностей 022 «Дизайн» та 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» (керівник – старший викладач кафедри дизайну Алексеєнко Лариса Володимирівна).

За рішенням журі, Катерина Корецька за упаковку для цукерок «Затемнення» нагороджена спеціальним сертифікатом конкурсу.

Кафедра дизайну вітає всіх учасників конкурсу та їх керівника.


25.03.2021

ОГОЛОШЕННЯ

1 квітня 2021 року о 12:20 відбудеться відкрите практичне заняття доцента кафедри дизайну ДАНЬКО К.С. з навчальної дисципліни “Дизайн проектування” на тему: “РОЗРОБКА ЕСКІЗУ НЕВЕЛИКОГО ГОТЕЛЮ. ПЛАНИ ПОВЕРХУ. ВІЗУАЛІЗАЦІЇ НОМЕРІВ ТА ВХІДНОЇ ГРУПИ”.

Посилання: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_YzJmNzg3ZjYtNDdhMi00MzRkLTg5NmYtOTA0NjFiNzA3ZmU5%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%2253accf99-0147-476b-a787-42337aeb7273%22%2c%22Oid%22%3a%22f0739ca0-d2b7-4377-b7d6-adca29453848%22%7d


08.03.2021

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ АРХІТЕКТУРНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У КІЛЬКОСТІ:

Доцента кафедри дизайну – (1)
Викладача кафедри дизайну – (1)
Асистента кафедри дизайну – (2)

Термін подання документів – місяць від дня опублікування оголошення.

З детальною інформацією щодо оголошення про конкурс на вакантні посади науково-педагогічних працівників, що містить найменування посад, на які оголошено конкурс; вимогами до претендентів (науковий ступінь, учене звання); строками подання заяв та документів, їх стислим переліком; вказівкою на місце, куди подавати документи, можна ознайомитись у Відділі кадрів КНУБА (кім.239) або на сайті: knuba@knuba.edu.ua

Адреса університету: 03037, м.Київ, просп. Повітрофлотський, 31.

Інформація за даними газети “Сучасна освіта України” (№9 (1688) від 08.03.2021 року)


05.03.2021


04.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

10 лютого 2021 року о 12:20 відбудеться відкрита лекція доцента кафедри дизайну КОСАРЕВСЬКОЇ Р.О. з навчальної дисципліни “Семіотика дизайну, мистецтва і архітектури” на тему: “ОСНОВНИЙ ПОНЯТІЙНИЙ АПАРАТ ДИЗАЙНУ, БАЗОВІ ПРИНЦИПИ ТА МЕТОДОЛОГІЯ СЕМІОТИКИ ДИЗАЙНУ”.

Посилання: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ae23b6b303a174ad5a280734369a47b8e%40thread.tacv2/1612472964463?context=%7b%22Tid%22%3a%2253accf99-0147-476b-a787-42337aeb7273%22%2c%22Oid%22%3a%22b5d18fe5-f755-4b19-bda7-05335c3ec81f%22%7d


12.01.2021

Кафедра рисунка і живопису оголошує Творчі конкурси:

  1. ЖИВОПИС-АРХІТЕКТУРА

Учасники: Учні 5-9 класів

Тема конкурсу: “МІЙ ДІМ, МОЯ ХАТА”

Умови конкурсу: робота в кольорі з натури чи за уявою, техніка виконання вільна, аркуш альбому А4 або А3

Фотографію роботи надсилати на email: kosarevska.ro@knuba.edu.ua

до 30 квітня 2021 року

Необхідно вказати ПІБ, населений пункт та область*, клас

*Прохання не надсилати повну адресу реєстрації, оскільки це не публічна інформація

З роботами попереднього конкурсу можна ознайомитись за посиланням – http://old.knuba.edu.ua/?page_id=73161

Результати конкурсу будуть оприлюднені на сайті кафедри рисунка і живопису КНУБА.

 

  1. РИСУНОК

Учасники: Абітурієнти архітектурного факультету КНУБА

Тема конкурсу: “РИСУНОК ІНТЕР’ЄРУ КІМНАТИ”

Умови конкурсу: А3, олівець

Фотографію роботи надсилати на email: kosarevska.ro@knuba.edu.ua

до 30 квітня 2021 року

Необхідно вказати ПІБ, населений пункт та область*

*Прохання не надсилати повну адресу реєстрації, оскільки це не публічна інформація

З роботами попереднього конкурсу можна ознайомитись за посиланням – http://old.knuba.edu.ua/?page_id=71442

Результати конкурсу будуть оприлюднені на сайті кафедри рисунка і живопису КНУБА.

  1. ЖИВОПИС

Учасники: Абітурієнти архітектурного факультету КНУБА

Тема конкурсу: “НАТЮРМОРТ,
СКЛАДЕННИЙ З 6-9 ПРЕДМЕТІВ НА ТЛІ ДРАПЕРІЇ”

Умови конкурсу: А3, акварель

Фотографію роботи надсилати на email: kosarevska.ro@knuba.edu.ua

до 30 квітня 2021 року

Необхідно вказати ПІБ, населений пункт та область*

*Прохання не надсилати повну адресу реєстрації, оскільки це не публічна інформація

З роботами попереднього конкурсу можна ознайомитись за посиланням – http://old.knuba.edu.ua/?page_id=71445

Результати конкурсу будуть оприлюднені на сайті кафедри рисунка і живопису КНУБА.

 

  1. ДИЗАЙН

Учасники: Абітурієнти освітньо-кваліфікаційного рівня Магістр (спеціальність 022 «Дизайн») архітектурного факультету КНУБА

Тема конкурсу: “РОБОЧЕ МІСЦЕ ДИЗАЙНЕРА”

Умови конкурсу: А2, олівець, акварель

Клаузура – проектна ідея (концепція), перший рівень (етап) розробки кінцевого проектного рішення.

Склад проєкту: пошукові варіанти (з яких обирається найкращий), три ортогональні види предметного комплексу (фронтальний, збоку, зверху) із схематичним зображенням людини, яка користується виробом; аксонометричний чи перспективний рисунок з показом кольору та текстури матеріалу виробів (елементів).

Фотографію роботи надсилати на email: kosarevska.ro@knuba.edu.ua

до 30 квітня 2021 року

Необхідно вказати ПІБ, населений пункт та область*, ЗВО

*Прохання не надсилати повну адресу реєстрації, оскільки це не публічна інформація

Результати конкурсу будуть оприлюднені на сайті кафедри рисунка і живопису КНУБА.


31.12.2020


21.12.2020

ЗАПРОШУЄМО НА ЗАХИСТ АТЕСТАЦІЙНИХ РОБІТ
ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ “МАГІСТР”
ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ 02 “КУЛЬТУРА І МИСТЕЦТВО”
СПЕЦІАЛЬНОСТІ 022 “ДИЗАЙН”,
023 “ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, ДЕКОРАТИВНЕ МИСТЕЦТВО, РЕСТАВРАЦІЯ”

22.12.2020 (вівторок) о 10:00

Посилання: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3Abaef73171b7c49829f422372bc12a752%40thread.tacv2/1608580551713?context=%7B%22Tid%22%3A%2253accf99-0147-476b-a787-42337aeb7273%22%2C%22Oid%22%3A%22b5d18fe5-f755-4b19-bda7-05335c3ec81f%22%7D

Спеціальність 022 “Дизайн”

  1. БАЛАЙ Богдана Миколаївна “ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ІНТЕР’ЄРІВ ТИМЧАСОВОГО ЖИТЛА”
    Керівники – к.арх., доцент Косаревська Р.О., ст.викл. Шапаренко О.М.
  2. ПОЛІЩУК Єлизавета Олександрівна “ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ МЕБЛІВ ДЛЯ ІНТЕР’ЄРІВ КОМПАКТНОГО ЖИТЛА”
    Керівник – д.арх., професор Третяк Ю.В.
  3. ТАТАРИН Андріана Василівна “ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ІНТЕР’ЄРІВ ТА ОБЛАДНАННЯ ЖИТЛОВОГО ПРОСТОРУ НА ЕТНІЧНИХ ЗАСАДАХ”
    Керівник – д.арх., професор Третяк Ю.В.
  4. ЛАЗАРЄВ Максим Петрович “ФУТУРИСТИЧНА ІНТЕРПРЕТАЦІЯ ІСТОРИЗМУ В ДИЗАЙНІ”
    Керівники – к.арх., доцент Косаревська Р.О., к.арх., доцент Зауральська А.В.
  5. СІРОШ Анна Володимирівна “ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ В ІНТЕР’ЄРІ”
    Керівники – д.арх., професор Третяк Ю.В., ст.викл. Кравчук О.А.
  6. ЗАГОРОДНІЙ Діонісій Миколайович “ВЗАЄМОЗВ’ЯЗОК ІНТЕР’ЄРУ ТА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА В ПРОЄКТУВАННІ МОБІЛЬНОГО ЖИТЛА”
    Керівники – д.арх., професор Третяк Ю.В., ст.викл. Кравчук О.А.
  7. КУХТЕНКО Олександр Вячеславович “ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ВНУТРІШНЬОГО ПРОСТОРУ МОБІЛЬНОГО МОДУЛЮ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ”
    Керівник – д.т.н., професор Кащенко О.В.
  8. ГРУШКО Максим Олегович “ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ МЕБЛІВ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МОБІЛЬНОГО ЖИТЛА НА ВОДІ”
    Керівники – к.арх., доцент Косаревська Р.О., к.арх., доцент Хараборська Ю.О.
  9. БОЙКО Анастасія Сергіївна “КОНЦЕПЦІЯ ФОРМУВАННЯ ІННОВАЦІЙНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ”
    Керівники – к.арх., доцент Косаревська Р.О., ст.викл. Шапаренко О.М.
  10. МИХАЙЛЕНКО Ірина Олександрівна “ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ПРОСТОРУ УНІВЕРСИТЕТСЬКИХ КАМПУСІВ”
    Керівник – д.т.н., професор Кащенко О.В.
  11. БАЛЯСНІКОВА Марина Сергіївна “ПРИНЦИПИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПРОСТОРУ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ”
    Керівник – к.арх., доцент Зауральська А.В.
  12. КУЛАКОВА Тетяна Юріївна “СИМВОЛІКА ТРАДИЦІЙНОГО УКРАЇНСЬКОГО ОРНАМЕНТУ В ДИЗАЙНІ ІНТЕР’ЄРУ”
    Керівники – к.арх., доцент Косаревська Р.О., к.арх., доцент Зауральська А.В.
  13. КРАВЧЕНКО Віка Вікторівна “ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ІНТЕР’ЄРІВ МЕДІАТЕК”
    Керівники – д.арх., професор Третяк Ю.В., к.арх., доцент Косаревська Р.О.
  14. БОНДАРЕНКО Юлія Сергіївна “ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ІНТЕР’ЄРІВ ТИМЧАСОВОГО ЖИТЛА”
    Керівники – к.арх., доцент Косаревська Р.О., доцент Прокопов О.В.
  15. ТАБАЧУК Владислав Андрійович “ЕТНІЧНІ МОТИВИ В СУЧАСНОМУ ІНТЕР’ЄРІ”
    Керівник – д.арх., професор Третяк Ю.В.

23.12.2020 (середа) о 10:00

Посилання: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3Abaef73171b7c49829f422372bc12a752%40thread.tacv2/1608692544847?context=%7B%22Tid%22%3A%2253accf99-0147-476b-a787-42337aeb7273%22%2C%22Oid%22%3A%22b5d18fe5-f755-4b19-bda7-05335c3ec81f%22%7D

Спеціальність 022 “Дизайн”

  1. МИКИТАС Олена Костянтинівна “ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ІНТЕР’ЄРІВ ІНФОРМАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ ІСТОРИЧНОГО ТУРИЗМУ”
    Керівник – д.т.н., професор Кащенко О.В.
  2. ХОЛОД Наталія Іванівна “ІННОВАЦІЙНІ ПРИНЦИПИ ЗАСТОСУВАННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ МАТЕРІАЛІВ В ІНТЕР’ЄРАХ СУЧАСНОГО ЖИТЛА”
    Керівник – д.арх., професор Третяк Ю.В.
  3. КІЛЯЄВА Діана Володимирівна “ІННОВАЦІЙНІ ОСНОВИ ОСВІТЛЕННЯ КОМЕРЦІЙНОГО ІНТЕР’ЄРУ”
    Керівник – д.арх., професор Третяк Ю.В.
  4. ЧЕРНЕНКО Ірина Іванівна “ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИ ПРОЄКТУВАННЯ ІНТЕР’ЄРІВ ТА ОБЛАДНАННЯ СМАРТ-КВАРТИР”
    Керівник – доцент Прокопов О.В.
  5. ЧОРНОКОЗИНСЬКА Тетяна Віталіївна “ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ІНТЕР’ЄРІВ ВИСТАВКОВИХ ПРОСТОРІВ З ВИКОРИСТАННЯМ НАТУРАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ”
    Керівник – д.т.н., професор Кащенко О.В.
  6. ХОХЛОВА Наталія Вадимівна “ПРИНЦИПИ ПРОЄКТУВАННЯ ІНТЕР’ЄРІВ ПРИМІЩЕНЬ ОЗДОРОВЧИХ ЗАКЛАДІВ”
    Керівник – доцент Прокопов О.В.

Спеціальність 023 “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація”

  1. АНДРЕЄВА Анжеліка Юріївна “ПРИНЦИПИ ТРАНСФОРМАЦІЇ В ПРОСТОРІ ЖИТЛОВОГО ІНТЕР’ЄРУ”
    Керівники – д.арх., професор Третяк Ю.В., ст.викл. Чепенко Н.Г.
  2. КОЛЕСНІЧЕНКО Катерина Олександрівна “ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ІНТЕР’ЄРІВ НОВІТНІХ ШКІЛ З РОЗУМНИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ І ІНТЕРАКТИВНИМИ СИСТЕМАМИ”
    Керівники – д.т.н., професор Кащенко О.В., ст.викл. Карпов Є.Є.
  3. КУТИБАЄВА Гульнара Єркінбаївна “ЕТНІЧНІ МОТИВИ В СУЧАСНОМУ ЖИТЛОВОМУ ІНТЕР’ЄРІ”
    Керівники – к.арх., доцент Косаревська Р.О., доцент Король В.П., ст.викл. Чепенко Н.Г.
  4. МАНДРА Ірина Василівна “ОСОБЛИВОСТІ ВЗАЄМОПРОНИКНЕННЯ ПРИРОДНОГО ТА ІНТЕР’ЄРНОГО ПРОСТОРІВ”
    Керівники – к.арх., доцент Зауральська А.В., с.викл. Алексеєнко Л.В.
  5. СТЕЦЕНКО Аліна Ігорівна “ОСОБЛИВОСТІ СВІТЛОВОГО ДИЗАЙНУ В ГРОМАДСЬКОМУ ІНТЕР’ЄРІ”
    Керівники – д.арх., професор Третяк Ю.В., ст.викл. Карпов Є.Є.
  6. УЛЬЯНЧЕНКО Леонід Сергійович “ДИЗАЙН ЯК ІНСТРУМЕНТ ВІЗУАЛЬНОЇ КОМУНІКАЦІЇ В ХУДОЖНЬО-ПРЕДМЕТНОМУ СЕРЕДОВИЩІ”
    Керівники – к.арх., доцент Данько К.С., ст.викл. Алексеєнко Л.В.
  7. ЮРЕЧКО Яна Олександрівна “КОЛІРНІ СХЕМИ ТА ПРИНЦИП ЇХ ВИКОРИСТАННЯ В ІНТЕР’ЄРАХ ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ”
    Керівники – к.т.н., доцент Пилипчук О.Д., ст.викл. Шапаренко О.М.
  8. ЯХНІЄНКО Ірина Ігорівна “ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ В СТИЛІ МІНІМАЛІЗМ”
    Керівники – д.арх., професор Третяк Ю.В., к.мист., доцент Яремчук О.М., ст.викл. Карпов Є.Є.

18.12.2020

Вітаємо викладачів кафедри рисунка і живопису – доктора архітектури, професора ТРЕТЯК Юлію Вікторівну і кандидата архітектури, доцента КОСАРЕВСЬКУ Раддамілу Олександрівну з нагородженням ГРАМОТАМИ за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, активну участь у науково-дослідній роботі і громадському житті університету та з нагоди відзначення 90-річчя від дня заснування Київського національного університету будівництва і архітектури.

    


25.11.2020

Інформація до відома науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти про конкурсний відбір експертів

Станьте експертом з акредитації освітніх програм, експертом з питань покращення вищої освіти, експертом з кращих практик інших закладів та відповідальним учасником освітнього середовища.
Заявки-анкети приймаються з 28 жовтня до 29 листопада 2020 року шляхом заповнення відповідної заявки в електронному вигляді.
З повною інформацією щодо донабору експертів з числа науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти можна ознайомитись на сайті Національного агентства www.naqa.gov.ua та натиснувши на зображення внизу.


06.11.2020

Вітаємо доцента кафедри рисунка і живопису ПИЛИПЧУК Оксану Дмитрівну з отриманням Диплому переможця відкритого міського конкурсу “Краща книга року – 2020” в рамках Десятого фестивалю – “Книга і преса Маріуполя” в номінації “Краєзнавство. Мистецтво”
за книгу “Альбом художественных работ”.

 


17.10.2020

Запрошуємо на відкриту відеозустріч з експертною групою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з питання акредитації освітньої програми “Середовищний і промисловий дизайн” другого (магістерського) рівня, яка відбудеться у понеділок 19 жовтня о 15:00 на платформі Zoom.
Залучитися можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/82314267996
Ідентифікатор конференції: 823 1426 7996
Пароль: 2020


14.10.2020

Вітаємо з Днем захисника України! Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу й мужності, відданості своїй Батьківщині та гордості за її ратну славу. Від усієї душі бажаємо доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у житті, щастя та добробуту!


22.10.2020, 12.10.2020

ЗАПРОШУЄМО

на відкриття виставки творчих робіт доцента кафедри рисунка і живопису
ПИЛИПЧУК Оксани Дмитрівни
та презентацію її альбому “ХУДОЖНИК ОКСАНА ПИЛИПЧУК”,
які відбудуться в музеї КНУБА 15 жовтня 2020 року о 12:00.

Виставка буде експонуватися протягом місяця з дня відкриття.

Фотозвіт з відкриття виставки:

Також був презентований двомовний Альбом художніх робіт Пилипчук Оксани Дмитрівни, виданий за підтримки Міжнародного інституту глибинної психології (Київ, Україна), де представлені роботи, що демонструють багатогранність творчості художниці: від станкового живопису до графіки (портрети, натюрморти, пейзажі, жанрові композиції, ліногравюри) та від монументального живопису до декоративно-прикладного мистецтва (художні роботи в інтер’єрі), а також окремо виділені серії «Атлантида», «Середземномор’я», «Німфи», «Відчуття краси».

Дизайн та верстка Альбому виконана старшим викладачем кафедри рисунка і живопису Шапаренко О.М.


11.10.2020

Вітаємо з Днем художника України!
Бажаємо шедеврів у творчості, натхнення і наснаги, цікавих ідей, міцного здоров’я і великого щастя.


 

04.10.2020

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівника освіти!
Ваша благородна професія збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Дякуємо за Ваш професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість.


01.09.2020

Шановні студенти, викладачі та співробітники КНУБА!

Вітаємо вас із Днем знань і початком нового 2020/21 навчального року!
Бажаємо всім міцного здоров’я та вдачі, наснаги, великих успіхів і нових звершень у навчанні та роботі.
Нехай новий навчальний рік стане для всіх нас дивовижним часом звершень і перемог на освітянській ниві, і в кінці навчального року кожен збере чудовий врожай нових знань, корисного досвіду, професійних умінь і навичок!
Хай вам щастить!!!


24.08.2020


06.07.2020

Колектив кафедри рисунка та живопису вітає студентів спеціальностей 022 «Дизайн» та 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» з успішним захистом атестаційних робіт освітньо-кваліфікаційного рівня Бакалавр!

Захист дипломної роботи, який ви достойно пройшли – це ще один крок до досягнення успіху, який також довів і вам, студентам, і нам викладачам, що наша спільна праця виявилася плідною, а знання та увага, передані вам, працюють і будуть працювати на вашу користь в досягненні цілей і великих звершень!

Щиро бажаємо вам творчих та наукових успіхів, продовження навчання в магістратурі та подальшого професійного розвитку!

Пропонуємо до перегляду декілька атестаційних робіт освітньо-кваліфікаційного рівня Бакалавр:

23 червня 2020 року – спеціальність 022 «Дизайн» – група ДН-41

1.ЗУБОВА Олександра Олександрівна. «Дизайн інтер’єру сучасного молодіжного житла».
Керівник – доктор архітектури, професор Третяк Ю.В.

2.КОЗОРІЗ Лілія Олександрівна. «Дизайн інтер’єру дому на воді».
Керівник – кандидат архітектури, доцент Зауральська А.В.

3.КИСЕЛЬОВА Ольга Олександрівна. «Дизайн інтер’єру офісу, коворкінг».
Керівник – доктор архітектури, професор Третяк Ю.В.

4.КОЛОБАНОВА Дар’я Анатоліївна. «Дизайн інтер’єру комплексу екстремальних видів спорту».
Керівник – кандидат архітектури, доцент Зауральська А.В.

5.КУЗЬМЕНКО Анна Павлівна. «Дизайн інтер’єру сучасного молодіжного житла».
Керівник – доктор архітектури, професор Третяк Ю.В.

 

24 червня 2020 року – спеціальність 022 «Дизайн» – група ДН-42

  1. ПИЛИПКО Олеся Андріївна. «Дизайн інтер’єрів сучасного молодіжного житла».
    Керівник – кандидат архітектури, асистент Данько К.С.

2.БІЛОУС Владислава Валеріївна. «Дизайн інтер’єрів апарт-готелю (вхідна група)».
Керівник – кандидат архітектури, доцент Хараборська Ю.О.

3.ФЕНЮК Діана Олександрівна. «Дизайн інтер’єру однокімнатної малогабаритної квартири».
Керівник – кандидат архітектури, доцент Хараборська Ю.О.

4.УСЕЇНОВА Асіє Аблязізівна. «Дизайн інтер’єру музею геноциду кримських татар».
Керівник – доктор технічних наук, професор Кащенко О.В.

 

26 червня 2020 року – спеціальність 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» – ОМ-41

  1. ЖУК Єлизавета Олександрівна. «Дизайн інтер’єру арт-кафе».
    Керівники – доктор архітектури, професор Третяк Ю.В., старший викладач Плісс Н.А.

2.КУЙБІДА Тетяна Дем’янівна. «Дизайн інтер’єру багатофункціонального простору на території київського велотреку».
Керівники – доктор архітектури, професор Третяк Ю.В., кандидат мистецтвознавства, доцент Яремчук О.М.

3.БОНДАРЕНКО Юлія Павлівна. «Дизайн інтер’єру зимового саду в житловому комплексі».
Керівники – старший викладач Кравчук О.А., старший викладач Рябчук Л.В.

4.ШКОЛОБЕРДА Аніта Олегівна. «Дизайн інтер’єру готелю».
Керівники – доктор архітектури, професор Третяк Ю.В., асистент Патиковський С.М.

_______________________________________________________________________________

02.07.2020

РЕЗУЛЬТАТИ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ ДЛЯ УЧНІВ 5-9 КЛАСІВ “ЖИВОПИС”

Шановні учасники творчого конкурсу з живопису, ми вдячні вам за участь та виявлену майстерність. Конкурсні роботи були оцінені за узагальненими критеріями: відповідність завданню; грамотність виконання зображення; якість живописного виконання.

З повагою – члени комісії

ДИПЛОМИ ПЕРШОГО СТУПЕНЯ ОТРИМУЮТЬ:

ПОВІРЕННА СОФІЯ та КЛИМЕНКО ОЛЬГА

    

_______________________________________________________________________________

01.07.2020

_______________________________________________________________________________

28.06.2020

_______________________________________________________________________________

09.06.2020

_______________________________________________________________________________

30.05.2020

_______________________________________________________________________________

27.05.2020

Вітаємо доцента кафедри рисунка і живопису ПИЛИПЧУК Оксану Дмитрівну
з отриманням ДИПЛОМУ КАНДИДАТА ТЕХНІЧНИХ НАУК!
Бажаємо подальших творчих та наукових успіхів!

_______________________________________________________________________________

26.05.2020

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОБНИХ ТВОРЧИХ КОНКУРСІВ “РИСУНОК” та “ЖИВОПИС”

Шановні учасники пробних творчих конкурсів з рисунка та живопису, ми вдячні вам за участь та виявлену майстерність. Конкурсні роботи були оцінені за узагальненими критеріями: відповідність завданню; грамотність виконання зображення; якість графічного/живописного виконання.

З повагою – члени комісії

 

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОБНОГО ТВОРЧОГО КОНКУРСУ “РИСУНОК”

ДИПЛОМИ ПРОБНОГО ТВОРЧОГО КОНКУРСУ_”РИСУНОК”_(2020)

 

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОБНОГО ТВОРЧОГО КОНКУРСУ “ЖИВОПИС”

ДИПЛОМИ ПРОБНОГО ТВОРЧОГО КОНКУРСУ_”ЖИВОПИС”_(2020)

_______________________________________________________________________________

26.05.2020

_______________________________________________________________________________

25.05.2020

Термін участі у Творчому конкурсі: “ЖИВОПИС-АРХІТЕКТУРА” – “МІЙ ДІМ, МОЯ ХАТА”
для учнів 5-9 класів 
триватиме до 15 червня 2020 року.
Результати конкурсу будуть оприлюднені на сайті Кафедри рисунка та живопису
Архітектурного факультету КНУБА.

_______________________________________________________________________________

22.05.2020

_______________________________________________________________________________

21.05.2020

Пробний творчий конкурс «Рисунок» 

Пробний творчий конкурс «Живопис»

_______________________________________________________________________________

10.05.2020

_______________________________________________________________________________

09.05.2020

 

З Днем перемоги! Бажаємо, щоб на нашій планеті був мир і спокій, а в наших серцях – надія і радість. Нехай великі подвиги наших дідів не будуть забуті, а наша історія продовжує розвиватися тільки на сторінках мирного часу. Здоров’я, любові, щастя і яскравих фарб життя!

Колектив кафедри рисунка та живопису

_______________________________________________________________________________

26.04.2020

   

Термін участі у Пробних творчих конкурсах: “РИСУНОК” та “ЖИВОПИС”
для абітурієнтів Архітектурного факультету КНУБА
триватиме до 15 травня 2020 року
у зв’язку з подовженням карантинних заходів.
Результати конкурсу будуть оприлюднені на сайті приймальної комісії КНУБА.
Нагородження учасників та переможців відбудеться
в період подання документів для вступу.

_______________________________________________________________________________

20.04.2020

   

Творчий конкурс для учнів 5-9 класів на тему: “МІЙ ДІМ, МОЯ ХАТА”.

_______________________________________________________________________________

19.04.2020

_______________________________________________________________________________

17.04.2020

   

Пробні творчі конкурси: “РИСУНОК” та “ЖИВОПИС” для абітурієнтів Архітектурного факультету КНУБА

_______________________________________________________________________________

27.03.2020

_______________________________________________________________________________

18.03.2020

Вітаємо асистента кафедри рисунка і живопису ДАНЬКО Катерину Станіславівну з отриманням ДИПЛОМУ КАНДИДАТА АРХІТЕКТУРИ! Бажаємо наснаги для підкорення нових професійних вершин та подальших досягнень в науковій діяльності. Нехай на цьому шляху Вас завжди супроводжує успіх!

_______________________________________________________________________________

10.03.2020

09 березня 2020 року о 12:00 відбулося урочисте відкриття персональної виставки живопису «АВТЕНТИКА» нашого викладача кафедри рисунка і живопису ЦИБОЧКІНОЇ Віолети Антонівни у приміщенні Посольства Литовської Республіки в Україні за адресою: м.Київ, вул.Буслівська, 21.

   

На відкритті виступили: Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс ЯНУКОНІС та декан архітектурного факультету, завідувач кафедри рисунка і живопису Київського національного університету будівництва і архітектури Олександр Володимирович КАЩЕНКО.

    

    

За словами художниці: “Виставка «Автентика» — це показ неймовірно красивого світу, що вібрує та випромінює вічну естетику, красу всесвіту у простих речах, це нагадування про могутність, мінливість та водночас поетичність і крихкість навколишнього світу. Цей світ зачаровує та дарує тепло!”

    

     

   

   

  

   

Окрема вдячність за наданий фотозвіт: Кащенко Т.О., Косаревській Р.О. та Цибочкіній В.А.

_______________________________________________________________________________

09.03.2020

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ РИСУНКА ТА ЖИВОПИСУ АРХІТЕКТУРНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У КІЛЬКОСТІ:

Доцента кафедри рисунка та живопису – (3)

Термін подання документів – місяць від дня опублікування оголошення.

З детальною інформацією щодо оголошення про конкурс на вакантні посади науково-педагогічних працівників, що містить найменування посад, на які оголошено конкурс; вимогами до претендентів (науковий ступінь, учене звання); строками подання заяв та документів, їх стислим переліком; вказівкою на місце, куди подавати документи, можна ознайомитись у Відділі кадрів КНУБА (кім.239) або за посиланням:

http://old.knuba.edu.ua/?p=70301&fbclid=IwAR3Mkj6L5lAW1CY2aILgmCcrQXhX2jL5YPbTEo4bVFvympkEpYMudiwEQMQ

Адреса університету: 03037, м.Київ, просп. Повітрофлотський, 31.

Інформація за даними газети “Сучасна освіта України” (№10 (1644/46) від 09.03.2020 року)

_______________________________________________________________________________

08.03.2020

_______________________________________________________________________________

07.03.2020

Запрошуємо відвідати ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ВИСТАВКУ ЖІНОЧОГО ПОРТРЕТУ за участю нашого викладача кафедри рисунка і живопису ШТОГРИН Антоніни Олексіївни, яка проходить у виставкових залах Центрального будинку художників Національної спілки художників України за адресою: м.Київ, вул.Січових Стрільців, 1-5.

Виставка експонується з 5 по 15 березня 2020 року, щодня крім вівторка з 12 до 19 години.

Портрет доньки Марусі. 100х63 см. Полотно / олія. 1996р.

_______________________________________________________________________________

06.03.2020

Культурний Центр України в Бельгії в співпраці з Посольством України в Королівстві Бельгія організував “Тиждень Українського Мистецтва”, який проходить в Garemijn залі на центральній площі міста Брюгге.
Виставка експонується з 3 по 9 березня 2020 року щодня з 10:00 до 18:00.
Офіційна презентація відбудеться 7 березня з 16:00 до 19:00.
На виставці представлені живопис, графіка та скульптури 25 сучасних українських митців, зокрема нашого викладача кафедри рисунка та живопису ШТОГРИН Антоніни Олексіївни.

   

Представлено 2 художні роботи:

1.Натюрморт с чорнобривцями. 60х70, полотно/олія, 2013.
2.Півонії. 60х65, полотно/олія, 2018.

_______________________________________________________________________________

05.03.2020

    

3 березня 2020 року студенти архітектурного факультету та викладачі кафедри рисунка та живопису Київського національного університету будівництва і архітектури (Алексеєнко Л.В., Косаревська Р.О., Шевченко Л.І., Цибочкіна В.А. та ін.) відвідали виставку «НАСТУПНІСТЬ ПОКОЛІНЬ», де представлені творчі досягнення декоративного петриківського розпису заслуженого майстра народної творчості України, доцента Дніпропетровського театрально-художнього коледжу та Дніпровського національного університету ім. О.Гончара, члена Національної спілки художників України, віце-президента ГО «Асоціація майстрів народного мистецтва України» ГАРЬКАВОЇ Тетяни Анатоліївни та її студентів.

   

    

   

Для відвідувачів виставки студентами Дніпропетровського театрально-художнього коледжу було проведено низку майстер-класів з петриківського декоративного розпису.

   

Окрема вдячність Цибочкіній В.А. за надані фотографії.

Більш детальна інформація за посиланням: http://old.knuba.edu.ua/?p=69964

 

_______________________________________________________________________________

03.03.2020

 

Вітаємо доктора технічних наук, професора КАЩЕНКА Олександра Володимировича з переобранням на посаду декана архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури.

Прийміть найщиріші слова подяки за Ваші професійні якості, досвід роботи, енергію і цілеспрямованість, що завжди стоять на варті інтересів освітян.

Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота на освітянській ниві приносить задоволення і творчі перемоги. Нехай ніколи не вичерпується Ваша особиста людська принадність, доброта, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу всім, хто на неї потребує.

 

   

_______________________________________________________________________________

04.03.2020, 02.03.2020

Запрошуємо 4 березня 2020 року о 16:30 на відкриття

родинної виставки «QUATRO» за участю нашого викладача кафедри рисунка і живопису Ольхової Марини Олександрівни. Виставка проходитиме у приміщенні Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського за адресою: м.Київ, просп. Голосіївський, 3.

Виставка працює з 27 лютого по 27 березня 2020 року, понеділок – субота з 9:15 до 18:00.

Фотозвіт з відкриття виставки:

_______________________________________________________________________________

26.02.2020

ОГОЛОШЕННЯ

03 березня 2020 року о 13:50 в аудиторії 302А відбудеться відкрите заняття асистента кафедри рисунка та живопису ТВОРОНОВИЧА І.О. з навчальної дисципліни “Рисунок” на тему: “РИСУНОК ГОЛОВИ ЛЮДИНИ З ЧІТКО ВИРАЖЕНОЮ ПОРТРЕТНОЮ ХАРАКТЕРИСТИКОЮ”.

_______________________________________________________________________________

25.02.2020

ОГОЛОШЕННЯ

02 березня 2020 року о 09:00 в аудиторії 134А відбудеться відкрите заняття викладача кафедри рисунка та живопису АДАМОВИЧА Д.Р. з навчальної дисципліни “Скульптура” на тему: “РЕЛЬЄФ ТА ОРНАМЕНТ В СКУЛЬПТУРІ”.

_______________________________________________________________________________

24.02.2020

ПРИСВОЄННЯ СТУПЕНЯ ДОКТОРА МИСТЕЦТВА

Кабмін урегулював процедуру присвоєння освітньо-творчого ступеня доктора мистецтва. Набула чинності постанова “Про внесення змін до Порядку здобуття освітньо-творчого ступеня доктора мистецтва та навчання в асистентурі-стажуванні”, ухвалена 12 лютого 2020 року, повідомляє Міністерство культури, молоді та спорту України.

Документ розроблявся за участю фахівців Міністерства культури, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки й експертів у галузі вищої мистецької освіти – провідних викладачів мистецьких вишів.

Він зокрема, визначає:

  • вимоги до форми й обсягу дослідницької та творчої складових мистецького проекту, який пропонується до захисту;
  • вимоги до апробації наукової та мистецької складових проекту;
  • порядок утворення та роботи спеціалізованої ради із присудження ступеня доктора мистецтва;
  • апеляційні процедури;
  • умови та порядок позбавлення освітньо-творчого ступеня доктора мистецтва.

Отже, Україна наслідує освітньо-творчі практики провідних європейських та північноамериканських університетів, де нарівні з доктором філософії практикується мистецька докторантура, і стає повноцінним учасником європейського простору вищої мистецької освіти в контексті “Флорентійських принципів” мистецького докторату, оприлюднених Європейською лігою мистецьких вишів (ELIA) у 2016 році.

Підготовка докторів мистецтва в Україні є новацією, передбаченою змінами до Закону України “Про вищу освіту”, наголошують у міністерстві. Це покликано вирішити проблему забезпечення науково-педагогічними кадрами мистецьких вишів і дати можливість здобути формально аналогічний доктору філософії освітньо-творчий ступінь, в основі якого лежить захист творчого мистецького проекту та його наукового обгрунтування. Це, з одного боку, забезпечить зв’язок освітньо-творчих програм третього рівня вищої освіти з мистецькими виконавськими практиками. З іншого – убезпечить подальший розвиток науки від навколонаукових дисертацій і стане допоміжним фактором у підвищенні рівня наукових досліджень.

Інформація за даними газети “Сучасна освіта України” (№8 (1642/44) від 24.02.2020 року)

_______________________________________________________________________________

21.02.2020

ОГОЛОШЕННЯ

28 лютого 2020 року о 12:20 в аудиторії 1А-Д відбудеться відкрите заняття асистента кафедри рисунка та живопису ОЛЬХОВОЇ М.О. з навчальної дисципліни “Рисунок” на тему: “ПОБУДОВА ГІПСОВОЇ ГОЛОВИ, ШИЇ, ПЛЕЧОВОГО ПОЯСА”.

_______________________________________________________________________________

19.02.2020

ОГОЛОШЕННЯ

26 лютого 2020 року о 12:20 в аудиторії 150 відбудеться відкрита лекція доцента кафедри рисунка та живопису БЕЦЬ С.М. з навчальної дисципліни “Композиція” на тему: “БІОНІКА. ВИКОРИСТАННЯ БІОЛОГІЧНИХ МЕТОДІВ, ФОРМ ТА СТРУКТУР У ХУДОЖНЬОМУ КОНСТРУЮВАННІ”.

_______________________________________________________________________________

18.02.2020

ОГОЛОШЕННЯ

25 лютого 2020 року о 12:20 в аудиторії 274 відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри рисунка та живопису ШАПАРЕНКО О.М. з навчальної дисципліни “Основи художнього конструювання” на тему: “ІСТОРІЯ ПРОМИСЛОВОГО ДИЗАЙНУ: ЕТАПИ РОЗВИТКУ ТА ПЕРЕДУМОВИ ВИНИКНЕННЯ ОСНОВНИХ НАПРЯМІВ В ПРОМИСЛОВОМУ ДИЗАЙНІ”.

_______________________________________________________________________________

13.02.2020

ОГОЛОШЕННЯ

21 лютого 2020 року о 12:20 в аудиторії 304А відбудеться відкрите заняття доцента кафедри рисунка та живопису ПИЛИПЧУК О.Д. з навчальної дисципліни “Образотворче мистецтво: Живопис” на тему: “АКВАРЕЛЬНИЙ ЖИВОПИС НАТЮРМОРТУ”.

_______________________________________________________________________________

11.02.2020

ОГОЛОШЕННЯ

18 лютого 2020 року о 09:00 в аудиторії 107А відбудеться відкрита лекція завідувача кафедри рисунка та живопису, доктора технічних наук, професора КАЩЕНКА О.В. з навчальної дисципліни “Теоретичні основи дизайну” на тему: “СУЧАСНІ НАПРЯМКИ ДИЗАЙНУ”.

_______________________________________________________________________________

10.02.2020

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ РИСУНКА ТА ЖИВОПИСУ АРХІТЕКТУРНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У КІЛЬКОСТІ:

Доцента кафедри рисунка та живопису – (1)

Старшого викладача кафедри рисунка та живопису – (2)

Викладача кафедри рисунка та живопису – (1)

Асистента кафедри рисунка та живопису – (2)

Термін подання документів – місяць від дня опублікування оголошення.

З детальною інформацією щодо оголошення про конкурс на вакантні посади науково-педагогічних працівників, що містить найменування посад, на які оголошено конкурс; вимогами до претендентів (науковий ступінь, учене звання); строками подання заяв та документів, їх стислим переліком; вказівкою на місце, куди подавати документи, можна ознайомитись у Відділі кадрів КНУБА (кім.239).

Адреса університету: 03037, м.Київ, просп. Повітрофлотський, 31.

Інформація за даними газети “Сучасна освіта України” (№6 (1640/42) від 10.02.2020 року)

_______________________________________________________________________________

05.02.2020

Сьогодні ювілей відзначає доцент кафедри рисунка та живопису

ПОЛУБОК АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ!

Від щирого серця вітаємо нашого колегу з цим святом! Приєднуємося до привітань ректора КНУБА та бажаємо міцного здоров’я, сил, натхнення, творчого розвитку та успіхів в роботі!

_______________________________________________________________________________

01.02.2020

Вітаємо нашу випускницю спеціальності 023 “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація” КЛЮЙКО Альону Володимирівну з отриманням Знака Пошани за відмінне навчання, активну участь у науково-дослідній і громадській роботі із занесенням її імені до “Книги Пошани” Київського національного університету будівництва і архітектури. 

  

_______________________________________________________________________________

24.01.2020

 

Вітаємо із захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук нашу колегу ПИЛИПЧУК Оксану Дмитрівну та її наукового керівника КОЗАК Наталію Федорівну, завідувача кафедрою дизайну середовища та кераміки Інституту інноваційної освіти КНУБА. Бажаємо їм успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й майбутніх наукових пошуках!

 

22 січня 2020 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.06 Київського національного університету будівництва і архітектури (за адресою: м.Київ, Повітрофлотський проспект, 31, аудиторія 466) відбувся захист дисертаційної роботи «Художньо-декоративні форми як інструмент гармонізації колористики інтер’єрного середовища» (05.01.03 – Технічна естетика) доцента кафедри рисунка та живопису ПИЛИПЧУК Оксани Дмитрівни.

   

   

   

Науковий керівник:

кандидат технічних наук, доцент
КОЗАК Наталія Федорівна, завідувач кафедрою дизайну середовища та кераміки, Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури МОН України, (м. Київ)

Офіційні опоненти:

доктор мистецтвознавства, професор
КУЗНЕЦОВА Ірина Олексіївна, професор кафедри графіки ВПІ Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», МОН України, (м. Київ)

кандидат технічних наук, доцент
ЗАВАРЗІН Олег Олександрович, завідувач кафедри дизайну середовища, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, МОН України, (м. Київ)

_______________________________________________________________________________

21.01.2020

   

Сьогодні ювілей відзначає інженер І категорії нашої кафедри рисунка та живопису

СИЧ ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ!

Від щирого серця вітаємо нашого колегу з цим святом! Приєднуємося до привітань ректора КНУБА та бажаємо міцного здоров’я, успіхів у роботі і задоволення від неї!

_______________________________________________________________________________

15.01.2020

22 січня 2020 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.06 Київського національного університету будівництва і архітектури (за адресою: м.Київ, Повітрофлотський проспект, 31, аудиторія 466) відбудеться захист дисертаційної роботи «Художньо-декоративні форми як інструмент гармонізації колористики інтер’єрного середовища» (05.01.03 – Технічна естетика) доцента кафедри рисунка та живопису ПИЛИПЧУК Оксани Дмитрівни.

Науковий керівник:

кандидат технічних наук, доцент
КОЗАК Наталія Федорівна, завідувач кафедрою дизайну середовища та кераміки, Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури МОН України, (м. Київ)

Офіційні опоненти:

доктор мистецтвознавства, професор
КУЗНЕЦОВА Ірина Олексіївна, професор кафедри графіки ВПІ Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», МОН України, (м. Київ)

кандидат технічних наук, доцент
ЗАВАРЗІН Олег Олександрович, завідувач кафедри дизайну середовища, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, МОН України, (м. Київ)

 

    

З повідомлення про захист дисертації можна ознайомитись за посиланням:

https://mon.gov.ua/storage/app/media/atestatsiya-kadriv-vyshchoi-kvalifikatisii/2019/08/sv-8saytdepartamenta.pdf

    

Ознайомитись з авторефератом (розісланий 13.12.2019р.) можна за посиланням:

http://old.knuba.edu.ua/ukr/wp-content/uploads/2015/09/aref-20.pdf

З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури.

_______________________________________________________________________________

25.12.2019

_______________________________________________________________________________

24.12.2019

23 грудня 2019 року відбувся захист магістерських дипломних робіт спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

 

  1. СИДОРЕНКО Тетяна Ігорівна. “Принципи формування інтер’єрів офісних приміщень з урахуванням освітлення”. Керівник – професор Кащенко О.В.

2. ХОЛІН Ілля Дмитрович. “Особливості формування внутрішньої просторової структури модульного житла у туристичних комплексах”. Керівник – професор Кащенко О.В.

3. ПЕРЕЛИГІНА Катерина Вячеславівна. “Принципи адаптації і модернізації інтер’єрного середовища читальних залів існуючих бібліотек”. Керівники – професор Третяк Ю.В., доцент Прокопов О.В., старший викладач Карпов Є.Є.

4. КОЛЕСНИК Поліна Валентинівна. “Особливості дизайну екологічного інтер’єру на засадах метамодернізму”. Керівник – професор Третяк Ю.В.

5. КЛЮЙКО Альона Володимирівна. “Композиційні принципи формування інтер’єрів туристичних готелів”. Керівники – професор Третяк Ю.В., доцент Яремчук О.М.

6. АЛЕКСІЙЧУК Денис Олегович. “Скульптурна пластика в сучасному інтер’єрі навчальних закладів”. Керівники – професор Третяк Ю.В., старший викладач Карпов Є.Є.

7. ШЕТІЛОВА Катерина Олександрівна. “Прийоми формування художньої експозиції в інтер’єрах виставкових приміщень з використанням інноваційних технологій”. Керівники – професор Третяк Ю.В., старший викладач Карпов Є.Є.

8. ГУСЄВА Вікторія Миколаївна. “Принципи формування внутрішнього середовища соціокультурних центрів”. Керівники – професор Кащенко О.В., доцент Косаревська Р.О.

9. ГАЙДУК Діана Олегівна. “Принципи формування інтер’єрів дитячих дошкільних закладів”. Керівник – доцент Зауральська А.В.

10. ГАЛАНОВ Олексій Олександрович. “Принципи формування інтер’єрів офісних приміщень за допомогою перегородок”. Керівник – доцент Бець С.М.

Окрема вдячність за фотозйомку Данько К.С. Більше фотографій з захисту на офіційній сторінці Кафедри рисунка та живопису у фейсбуці за посиланням – https://www.facebook.com/pg/ryzhknubaeduua/photos/?tab=album&album_id=113754940126541

_______________________________________________________________________________

09.12.2019

 

 

 

Вітаємо з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата архітектури нашу колегу Данько Катерину Станіславівну та її наукового керівника доцента кафедри архітектурного проектування цивільних будівель і споруд Кащенко Тетяну Олександрівну. Бажаємо їм успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й майбутніх наукових пошуках!

 

 

 

 

 

05 грудня 2019 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.02 Київського національного університету будівництва і архітектури (за адресою: м.Київ, Повітрофлотський проспект, 31, аудиторія 466) відбувся захист дисертаційної роботи «Методичні основи архітектурно-планувальної організації енергоефективних багатоквартирних житлових будинків» (18.00.02 – Архітектура будівель і споруд) асистента кафедри рисунка та живопису ДАНЬКО Катерини Станіславівни.

   

Науковий керівник:

кандидат архітектури, доцент

Кащенко Тетяна Олександрівна, доцент кафедри архітектурного проектування цивільних будівель і споруд Київського національного університету будівництва і архітектури

Офіційні опоненти:

доктор архітектури, доцент

Жовква Ольга Іванівна, головний спеціаліст Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради КМДА, м. Київ

кандидат архітектури, доцент

Шулдан Лариса Олександрівна, доцент кафедри архітектурного проектування та інженерії Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка», м. Львів

_______________________________________________________________________________

24.11.2019

22 листопада 2019 року викладачі кафедри рисунка та живопису архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури (проф.Третяк Ю.В., доц.Косаревська Р.О., ст.викл.Чепенко Н.Г.) взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Архітектура історичного Києва. ВІМ та інформаційні технології в архітектурі», яка проходила в аудиторії 101 архітектурного корпусу (м.Київ, вул.Преображенська, 2).

   

Детальна інформація про перебіг конференції та фотозвіт на офіційній сторінці збірника «Сучасні Проблеми Архітектури Та Містобудування» в фейсбуці – https://www.facebook.com/developmentarchit/

Підсумки конференції на http://old.knuba.edu.ua/?p=63760

З Матеріалами V Міжнародній науково-практичній конференції «Архітектура історичного Києва. ВІМ та інформаційні технології в архітектурі» можна ознайомитись за посиланням: https://developmentarchite.wixsite.com/journal

Окрема вдячність за надані фотографії Оргкомітету конференції, зокрема Кисіль О.В.

_______________________________________________________________________________

21.11.2019

21-22 листопада 2019 року в рамках Двостороннього Року культури “Австрія – Україна 2019” проходить австрійсько-український науково-практичний симпозіум  на тему:

“УКРАЇНА ЗАВТРА – бачення корреалізму Фрідріха Кіслера як імпульс в архітектурі, мистецтві та суспільстві”

Організатори: Київський національний університет будівництва і архітектури, Австрійська приватна фундація Фрідріха та Ліліан Кіслер, Посольство Республіки Австрії в Україні, Представництво Австрійського центру OeAD” у Львові, Австрійський культурний форум та інші зарубіжні установи.

Місце проведення:  Музей КНУБА (м.Київ, Повітрофлотський проспект, 31).

Орієнтовна програма:

21 листопада 2019 року (перший день): з 11.00  до 20.00.

10.00. – 11.00. – реєстрація учасників

11.00. – 11.40.  – урочисте відкриття симпозіуму

11.40. –  12.00. – відкриття виставки та презентація однойменного каталогу

“ФРЕДЕРИК КІСЛЕР: ХУДОЖНИК, АРХІТЕКТОР, ВІЗІОНЕР”

12.00. – 18.05. – пленарні засідання 

18.30. – 20.00. – святкова вечеря (парадна зала вестибюля Культурного центру університету)

22 листопада  2019 року (другий день) з 10.00 до 18.30.  

10.00. – 14.00. – пленарні засідання

15.40. – 17.00. – екскурсія  навчальними корпусами КНУБА

17.40. – 18.20. – підсумкова дискусія

18.20. – 18.30. – прийняття резолюції

У роботі симпозіуму беруть участь 14 експертів з України та Австрії: (Відень – Київ – Львів – Чернівці). Серед них авторитетні фахівці у галузі різновидів мистецтв, урбаністики, архітектури, дизайну,  менеджменту з управління містобудівним середовищем та багатьох інших актуальних нині питань.  Мови міжнародного спілкування: українська / німецька.
Більш детальна інформація за посиланням: http://old.knuba.edu.ua/?p=62705

_______________________________________________________________________________

20.11.2019

19 листопада 2019 року о 19.00 годині відбулося відкриття виставкового проекту «Баухаус. Біле місто Тель-Авів», який присвячений відзначенню 100-річчя архітектурного напрямку Баухаус та організований Ізраїльським культурним центром в Києві (НАТІВ) у співробітництві з Київським національним університетом будівництва і архітектури, Національною спілкою архітекторів України, Посольством Держави Ізраїль, культурним інститутом Федеративної Республіки Німеччина (Goethe-Institut) та виданням PRAGMATIKA.MEDIA.

 

Проект «Баухаус. Біле місто Тель-Авів» – це архітектурна виставка, що привезена з музею Центру Баухауса у Тель-Авіві (Ізраїль), задача якого – познайомити професійне співтовариство з ізраїльським модернізмом 1930-1940-х років, спадщини традицій Баухауса. Одна з найбільш значущих «колекцій» архітектури раннього модернізму знаходиться в Тель-Авіві – так званому «Білому місті». У 2003 році UNESCO проголосило «Біле місто» Тель-Авіва всесвітньою культурною спадщиною за «видатний приклад нового містобудування та архітектури початку XX століття». На виставці можна побачити, в якому стані перебували будівлі під охороною UNESCO і як вони змінилися в результаті проведеної реконструкції.

  

  

    

  

У виставковому проекті «Баухаус. Біле місто Тель-Авів» також взяли участь викладачі та студенти архітектурного факультету КНУБА, зокрема кафедра рисунка та живопису (викладачі – Алексеєнко Л.В., Пилипчук О.Д., Полубок А.П., Рябчук В.І., Рябчук Л.В. та студенти спеціальностей 022 «Дизайн», 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»).

   

  

   

 

 

 

      

 

     

   

Виставка триватиме з 19 листопада по 3 грудня 2019 року за адресою: м.Київ, вул.Преображенська 2, Архітектурний факультет Київського національного університету будівництва і архітектури.

Більш детальна інформація за посиланням: http://old.knuba.edu.ua/?p=62652

_______________________________________________________________________________

18.11.2019

05 грудня 2019 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.02 Київського національного університету будівництва і архітектури (за адресою: м.Київ, Повітрофлотський проспект, 31, аудиторія 466) відбудеться захист дисертаційної роботи «Методичні основи архітектурно-планувальної організації енергоефективних багатоквартирних житлових будинків» (18.00.02 – Архітектура будівель і споруд) асистента кафедри рисунка та живопису ДАНЬКО Катерини Станіславівни.

Науковий керівник:

кандидат архітектури, доцент

Кащенко Тетяна Олександрівна, доцент кафедри архітектурного проектування цивільних будівель і споруд Київського національного університету будівництва і архітектури

Офіційні опоненти:

доктор архітектури, доцент

Жовква Ольга Іванівна, головний спеціаліст Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради КМДА, м. Київ

кандидат архітектури, доцент

Шулдан Лариса Олександрівна, доцент кафедри архітектурного проектування та інженерії Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка», м. Львів

  

З повідомлення про захист дисертації можна ознайомитись за посиланням:

https://mon.gov.ua/storage/app/media/atestatsiya-kadriv-vyshchoi-kvalifikatisii/2019/10/102019.pdf

   

Ознайомитись з авторефератом (розісланий 29.10.2019р.) можна за посиланням:

http://old.knuba.edu.ua/ukr/wp-content/uploads/2015/09/%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82-%D0%94%D0%B0%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%BE-%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8.pdf

З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури.

_______________________________________________________________________________

17.11.2019

Міжнародний день студентів – це день міжнародної солідарності студентів. Символічне об’єднання студентів усіх факультетів і всіх навчальних закладів. Відзначається це свято 17 листопада.

17 листопада 1946 року в Чехії, в місті Прага, відбувся Всесвітній конгрес студентів, де було вшановано пам`ять жертв нацистського режиму, загиблих чеських студентів-патріотів. І саме день 17 листопада став Міжнародним днем студента.

В Україні згідно з наказом Президента України 17 листопада почали святкувати як День студента з 1999 року.

_______________________________________________________________________________

13.11.2019

Запрошуємо відвідати персональну виставку «ЗНАМЕННЯ» нашого викладача кафедри рисунка і живопису КРИВЕНКА Миколи Євгеновича, що проходить у читальному залі Бібліотеки архітектурного факультету з 10 листопада по 10 грудня 2019 року за адресою: м.Київ, вул.Преображенська, 2.

 

_______________________________________________________________________________

11.11.2019

09 листопада 2019 року викладачі кафедри рисунка та живопису архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури – завідувач кафедри, професор Кащенко О.В., доценти Коломієць Ю.Д., Косаревська Р.О., Яремчук О.М., асистент Цибочкіна В.А. – взяли участь у Дні відкритих дверей КНУБА.

 

Абітурієнти та їх батьки були ознайомлені з роботою кафедри рисунка та живопису на архітектурному факультеті, освітніми програмами спеціальностей 022 «Дизайн», 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», 191 «Архітектура та містобудування», відвідали аудиторії кафедри.

 

 

Викладачі кафедри рисунка та живопису провели майстер-класи за розділами:

«Живопис», доцент Яремчук О.М.

 

 

 

  

«Рисунок», доценти Коломієць Ю.Д., Яремчук О.М.

 

  

 

  

  

  

  

_______________________________________________________________________________

06.11.2019

Вітаємо доцента кафедри рисунка та живопису КОСАРЕВСЬКУ Раддамілу Олександрівну, яка увійшла за рейтингом до 100 кращих науково-педагогічних працівників Київського національного університету будівництва і архітектури за 2018/2019 н.р.

Рейтинг кращих науково-педагогічних працівників КНУБА за 2018/2019 н. р.

_______________________________________________________________________________

03.11.2019

31 жовтня 2019 року студентами 1 та 2 курсів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та доцентами кафедри рисунка та живопису архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури (Косаревська Р.О., Яремчук О.М.) відбулося відвідування Музею КНУБА, директором якого є Водзинська Наталія Василівна.

Відвідувачі щиро вдячні Наталії Василівні за її клопітку роботу щодо збереження історії інституту, чудову розповідь-мандрівку про цікаве минуле рідного інституту, а також перегляд документального фільму про одного з ректорів – Юрія Олександровича Вєтрова та ознайомлення з виставкою робіт декана архітектурного факультету Кащенка О.В. «Крим – це Україна», що на цей час експонується в музеї. Наталія Василівна є справжнім професіоналом своєї справи і студенти ще не раз будуть згадувати цей похід до музею та відвідувати його.

 

 

_______________________________________________________________________________

03.11.2019

30 жовтня 2019 року студенти 4 та 5 курсів спеціальностей 022 «Дизайн» та 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», викладачі кафедри рисунка та живопису архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури (Богоявленська Є.С., Данько К.С., Івашко О.Д. та Косаревська Р.О.) відвідали Фестиваль архітектури і будівництва (Festival of Architecture and Building), який проходив з 29 по 31 жовтня 2019 року у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті міста Києва.

 

   

 

Фотозвіт цікавих доповідей:

Дмитро Аранчій, керівник студії DMYTRO ARANCHII ARCHITECTS, Україна.

Доповідь «Архітектурний організм: оптимізуючи функцію та кастомізуючи враження».

Архітектурна майстерня Dmytro Aranchii Architects працює у сфері архітектурного проектування та дизайну, є піонером обчислювальної архітектури в Україні. Роботи майстерні відзначаються міжнародними нагородами та публікаціями. Dmytro Aranchii Architects використовує досягнення сучасної науки, впроваджує їх та розробляє новітні алгоритми у роботі над проектами для оптимізації функціональних, кошторисних і просторових якостей.

 

  

 

  

 

Ксенія Ковальчук та Ірина Стецюк, архітектори büro A24D, Україна.

Доповідь «Архітектура як модератор соціальних зв’язків. Термін “цезура” (сaesura) в сучасній урбаністиці».

Головний принцип роботи büro A24D: в кожному проекті втілювати принципово нове рішення, що раніше не зустрічалося у вітчизняних чи навіть світових аналогах. Кожен проект має бути кроком у майбутнє, якісно покращувати середовище, що ми створюємо.

 

 

Хоакін Міллан, засновник компанії «OOIIO Arquitectura», Іспанія.

Доповідь «Креативність у проектуванні житла. Тенденції розвитку житлового будівництва».

Архітектор працював в архітектурних бюро світового рівня, таких як студія Нормана Фостера (Лондон), Рема Колхаса (Роттердам). Свою студію OOIIO заснував у 2010 році в Мадриді. Хоакін – це архітектура техніки та ефективності. Його роботи неодноразово було відзначено на міжнародних конкурсах. Сьогодні OOIIO – одна з найвідоміших архітектурних студій Іспанії.

 

 

 

Пуя Бакташ, співзасновник студії Partisans, Канада.

Доповідь «Краса виникає, коли дизайн приносить несподіванки».

PARTISANS – одна з найвідоміших в Канаді архітектурних студій з креативними підходами до сучасної архітектури. Серед проектів – Public Realm, Revitalization of Union Station, фестиваль Hearn – Luminato тощо. Пуя вважає, що радикальні підходи в архітектурі на сьогодні є актуальними та допомагають досягти загальних позитивних змін. Багато з його ідей відображають саме цю філософію.

 

 

Інформація про доповідачей надана за матеріалами https://buildfestival.kiev.ua/project/urban-lab/

_______________________________________________________________________________

21.10.2019

ЗАПРОШУЄМО

відвідати виставку етюдів “КРИМ – це УКРАЇНА” декана архітектурного факультету, завідувача кафедри рисунка та живопису КАЩЕНКА Олександра Володимировича, яка експонується в музеї КНУБА до 1 листопада 2019 року.

_______________________________________________________________________________

14.10.2019

Щиро й сердечно вітаємо чоловіків кафедри рисунка та живопису з Днем захисника України – святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

У це світле свято бажаємо вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру!

_______________________________________________________________________________

13.10.2019

У другу неділю жовтня художники України відзначають своє професійне свято, в 2019 році воно припадає на 13 жовтня.

Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика є невід’ємною частиною національної культури, джерелом духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українського суспільства. Доробок художників засвідчує могутній потенціал нашого народу, сприяє створенню позитивного іміджу України в світі.

Бажаємо художникам кафедри рисунка та живопису, творцям краси і гармонії, наснаги, щастя та добробуту. Прийміть слова подяки за самовіддане служіння Музі та невгамовний творчий пошук.

_______________________________________________________________________________

11.10.2019

Вітаємо наших випускників спеціальностей 022 «Дизайн» та 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» з отриманням дипломів на XXVIII ОГЛЯД-КОНКУРСІ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ випускників архітектурних та художніх спеціальностей закладів вищої освіти з міжнародною участю, що проходив з 1 по 4 жовтня 2019 року у місті Рівне (Україна).

_______________________________________________________________________________

07.10.2019

Сьогодні ювілей відзначає старший викладач нашої кафедри рисунка і живопису

АЛЕКСЕЄНКО ЛАРИСА ВОЛОДИМИРІВНА!

Від щирого серця вітаємо нашу колегу з цим святом! Нехай в життя прийде все бажане і необхідне, а щастя не покидає Ваш дім. Нехай реалізуються всі найамбітніші задуми і збудуться всі найсміливіші мрії!

_______________________________________________________________________________

07.10.2019

У перший понеділок жовтня архітектори всього світу відзначають своє професійне свято, яке було засноване у 1985 році Міжнародним союзом архітекторів.

В 2019 році Всесвітній День архітектора припадає на 7 жовтня.

Бажаємо усім архітекторам кафедри рисунка і живопису творчої наснаги, вдалих та сміливих рішень! Нехай ваша творчість втілюється у найкращих проектах, що будуть радувати не одне покоління наших з вами нащадків.

_______________________________________________________________________________

06.10.2019

Шановні колеги кафедри рисунка і живопису,

приміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти та сердечну вдячність за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню!

Бажаємо вам невичерпного творчого натхнення, віри в успіхи ваших учнів, професійного зростання, розвитку педагогічного таланту, здійснення усіх добрих починань і задумів, душевного спокою, радості від життя та праці!

_______________________________________________________________________________

06.10.2019, 03.10.2019

Запрошуємо 6 жовтня 2019 року о 15-00 на відкриття

персональної виставки «БАРВИ АКВАРЕЛІ» нашого викладача кафедри рисунка і живопису Ольхової Марини Олександрівни. Виставка проходитиме у приміщенні Бібліотеки мистецтв та естетичного виховання за адресою: м.Київ, бульвар Дружби Народів, 32.

Фотозвіт з відкриття виставки:

  

 

_______________________________________________________________________________

02.10.2019

01 жовтня 2019 року о 14-00 в 102 аудиторії головного корпусу за участю ректора Кулікова П.М. та завідувача відділення довузівської підготовки Бурдейної Н.Б. відбулося засідання, присвячене організації профорієнтаційної роботи в Київському національному університеті будівництва і архітектури протягом 2019/2020 навчального року.

На засіданні було наголошено, що профорієнтаційна робота є невід’ємною складовою функціонування вищого навчального закладу та необхідність залучення всіх його працівників для ще більшого підняття престижу КНУБА.

________________________________________________________________________________

30.09.2019

Студенти 2 курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» разом з викладачем – доцентом кафедри рисунка і живопису Косаревською Р.О., в рамках дисципліни «Історія та сучасне українське мистецтво» відвідали презентацію книги «Архітектура українського бароко: акварелі, малюнки, креслення Дмитра Яблонського» (редактор та укладач Г.Д.Яблонська), яка відбулася 26 вересня 2019 року о 12-00 в читальному залі архітектурного корпусу Київського національного університету будівництва і архітектури.

Видання присвячено науково-художній діяльності архітектора Дмитра Яблонського. До книги увійшли авторські акварелі, малюнки і креслення зроблені в 50-ті роки ХХ століття, які є документальним свідченням високої архітектурної культури споруд часів Українського бароко.

Окрема вдячність за надану фотографію Покотилу К.М.

________________________________________________________________________________

09.09.2019

З 4 по 14 вересня 2019 року у МВЦ Музею історії міста Києва (за адресою: м.Київ, вул.Богдана Хмельницького, 7) проходить виставка «АКВАРЕЛІСТИ КИЄВА», де бере участь наш викладач кафедри рисунка та живопису Ольхова Марина Олександрівна.

Подробиці за посиланням: http://www.kyivhistorymuseum.org/uk/exhibition-projects/akvarelisti-kiyeva.html

________________________________________________________________________________

01.09.2019

“Щороку 1 вересня освітяни починають відлік нового часу – саме у цей день стартує новий навчальний рік, період насиченого професійного життя, спілкування з учнями та колегами, служіння науці й суспільству, зрештою – самоствердження в обраній професії. Щиро бажаємо, аби зміни, які принесе цей рік, були зрозумілими, підтримуваними і посильними! Щоб у всіх нас не заміліло джерело творчості й радості від щоденної непростої, але такої потрібної усьому українському суспільству праці! Зі святом!”

Кафедра рисунка і живопису приєднується до цього привітання Міністерства освіти і науки України, надрукованого у “Сучасна освіта України” (№35 (1622/24) від 02.09.2019 року).

________________________________________________________________________________

30.08.2019

30 вересня відбулося відкриття урочистого заходу, присвяченого Святу першокурсника!

Кафедра рисунка і живопису вітає всіх, хто вступив цього року на спеціальності: 022 “Дизайн” та 023 “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація” архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури.

________________________________________________________________________________

24.08.2019

Прийміть найщиріші вітання з нагоди річниці Незалежності України!

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

________________________________________________________________________________

Вітаємо з отриманням диплома перший випуск бакалаврів спеціальності 022 «Дизайн»! 

Вітаємо з отриманням диплома бакалаврів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»!

Це подія, яку кожен студент з нетерпінням очікує. Бажаємо, щоб ті труднощі, які подолані, були максимальними в житті. А далі – тільки успіх, удача, досягнення, реалізація і процвітання! Також бажаємо досягти поставлених цілей, не зупинятися перед перешкодами і завжди бути впевненим у своїх силах! Ви найкращі!!!

________________________________________________________________________________

День архітектури України – свято, яке в Україні відзначають щорічно 1 липня. Щиро вітаємо архітекторів з їх професійним святом!

________________________________________________________________________________

Фотозвіт захисту бакалаврських дипломних робіт спеціальностей 022 «Дизайн» (20-21 червня 2019 року), 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» (24-25 червня 2019 року).

   

   

   

   

    

    

    

    

    

    

    

    

   

   

   

    

   

   

    

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Фотозйомка старшого інженера кафедри рисунка і живопису Сича О.В.

________________________________________________________________________________

   

Доцент кафедри рисунка і живопису, кандидат архітектури Косаревська Раддаміла Олександрівна з 2 по 6 червня 2019 року брала участь у ХІ Міжнародній науковій конференції «Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій», що проходила у Меджибожі – Львові – Холмі (Польща). Нею та колегами з кафедри ІТА (О.Кисіль, О.Левченко) у Державній Вищій Технічній Школі у м.Холм (Польща) була представлена доповідь на тему: «Можливості ВІМ рівню 4D у вирішенні проблем візуалізації життєвого циклу історичних об’єктів з перспективою створення інтерактивних історико-архітектурних атласів історичних міст».

________________________________________________________________________________

Вельмишановний Олександре Володимировичу!

Прийміть наші щиросердечні вітання з нагоди Вашого 70-річчя!

Всі, хто знає Вас і працює поруч, відзначають і цінують Вашу високу працездатність, вимогливість до себе, толерантність до колег, невичерпну енергію, принциповість, організаторський талант, вміння з успіхом довести будь-яку справу до кінця.

Шануємо Вас як високопрофесійного, досвідченого, вмілого керівника, генератора нових ідей, турботливого наставника молоді та прекрасної душі людину. Завдяки вродженому розуму, наполегливості, активній життєвій позиції, чесності, порядності Ви здобули авторитет та глибоку повагу. Люди цінують Вас, вірять Вам.

Ви, як вчений вищої кваліфікації, вносите величезний вклад у справу підготовки архітекторів, дизайнерів, художників, а також у справу підготовки викладацьких і наукових кадрів для архітектурної і містобудівної діяльності, у розвиток архітектурної науки і мистецтва.

Вам доля подарувала активне, багате і цікаве життя. Притаманний Вам талант організатора, помножений на велике бажання робити людям добро, став запорукою Вашого успіху.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого людського щастя, життєвої наснаги та радості, здобуття нових вершин у всій Вашій багатогранній науковій, педагогічній та суспільній діяльності.

З глибокою повагою, колектив кафедри рисунка і живопису

_______________________________________________________________________________

14 травня 2019 року

на кафедрі рисунка і живопису пройшло засідання, присвячене річниці з дня смерті скульптора МАРЧЕНКА Миколи Дмитровича (20.09.1943 – 12.05.2018), який працював на цій кафедрі доцентом.

Були присутні дружина, син, донька та онука.

_______________________________________________________________________________

У квітні 2019 року у Києві відкрили меморіальну дошку Борису Олійнику. Автор барельєфа – скульптор, член Національної спілки художників України, старший викладач кафедри рисунка і живопису КНУБА Карпов Євген Євгенович.

“Є.Карпов, представник Київської мистецької школи, створив барельєф у суто реалістичному стилі, заклавши глибину філософських поглядів поета, громадянина, сповідувача ідей незалежної України. Портретна схожість образу досягнута високою професійністю та прагненням увічнити Людину з великої літери. Самобутній творчий дар митця дозволив привнести в образ хвилюючі почуття, якими завжди був сповнений Борис Олійник, романтик. Він не тільки впевнено йшов по своїй багатостраждальній землі, а й сповідував людству найсокровенніше: любов до матері, возвеличення жінки-берегині, відповідальність за державне, прагнення чистоти української мови. Ось чому в образі поета, громадянина стільки внутрішньої сили та духовної краси. Як зазначив скульптор, він наполегливо працював над концепцією подання людини-лідера українського народу ХХ століття”. Єфремова В. Відкриття меморіальної дошки Борису Олійнику // Культура і життя.- №18-20.- 17 травня 2019 – С.8.

_______________________________________________________________________________

Малиновський В.А. Портрети професора Горбенка Олексія Архіповича

 

11 квітня 2019 року

на кафедрі рисунка і живопису відзначили 100-річчя з дня народження Заслуженого художника України ГОРБЕНКА Олексія Архіповича (1919-2010), який працював на цій кафедрі професором.

_______________________________________________________________________________

Доцент кафедри рисунка і живопису, кандидат мистецтвознавства Біленкова Світлана Вікторівна з 3 березня по 8 квітня 2019 року проходила закордонне стажування в Інституті консервації та реставрації Віденського університету декоративно-прикладного мистецтва та дизайну (Австрія).

За пропозицією керівництва Інституту консервації та реставрації (Відень, Австрія) нею була проведена публічна гостьова лекція «Криголам в українській памяткоохоронній справі як життєва позиція», з якою можна ознайомитись за посиланням: http://193.170.188.56/jart/prj3/angewandte-2016/main.jart?rel=de&reserve-mode=reserve&content-id=1453068412106&artikel_id=1551947721157

_______________________________________________________________________________

Запрошуємо

на виставку етюдів Кащенка О.:

“КРИМ – ЦЕ УКРАЇНА”,

яка експонується в бібліотеці архітектурного корпусу КНУБА

_______________________________________________________________________________