25-26 лютого у Київському національному університеті будівництва і архітектури перебувала делегація з Сілезького технологічного університету, з яким у жовтні минулого року був підписаний Меморандум про взаєморозуміння. Відповідно до Меморандуму, співпраця між закладами вищої освіти передбачена за такими напрямами, як академічна мобільність викладачів та студентів, проведення  спільних наукових конференцій, започаткування системи подвійних дипломів тощо.

У рамках візиту польської делегації, до складу якої входять д.е.н., професор Хенрик Джвигол, д.е.н., доцент Маріола Джвигол-Барош та д.е.н., директор Інституту розвитку міжнародного співробітництва (м. Познань) Олексій Квілінський, 25 лютого відбулася зустріч з представниками будівельного факультету КНУБА, зокрема, кафедри економіки будівництва та кафедри організації і управління будівництвом.

У ході зустрічі обговорювалися можливі шляхи співпраці між двома закладами вищої освіти, а саме: проведення спільних наукових конференцій, організація спільних публікацій молодих науковців, видання спільних монографій, організація академічної мобільності студентів та викладачів, запровадження системи подвійних дипломів для студентів будівельних спеціальностей. Зокрема, польським колегам було запропоновано ввійти до складу міжнародних наукових комітетів двох міжнародних конференцій, які будуть проходити у березні та травні цього року – IV Міжнародна  науково-технічна конференція «Ефективні технології в будівництві» та I Міжнародна науково-практична конференція «Економіко-управлінські та інформаційно- аналітичні новації в будівництві». Крім того, польські викладачі отримали запрошення публікувати свої праці у збірнику наукових праць «Шляхи підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин», який видається у КНУБА.25-26 лютого у Київському національному університеті будівництва і архітектури перебувала делегація з Сілезького технологічного університету, з яким у жовтні минулого року був підписаний Меморандум про взаєморозуміння. Відповідно до Меморандуму, співпраця між закладами вищої освіти передбачена за такими напрямами, як академічна мобільність викладачів та студентів, проведення  спільних наукових конференцій, започаткування системи подвійних дипломів тощо. У рамках візиту польської делегації, до складу якої входять д.е.н., професор Хенрик Джвигол, д.е.н., доцент Маріола Джвигол-Барош та д.е.н., директор Інституту розвитку міжнародного співробітництва (м. Познань) Олексій Квілінський, 25 лютого відбулася зустріч з представниками будівельного факультету КНУБА, зокрема, кафедри економіки будівництва та кафедри організації і управління будівництвом. У ході зустрічі обговорювалися можливі шляхи співпраці між двома закладами вищої освіти, а саме: проведення спільних наукових конференцій, організація спільних публікацій молодих науковців, видання спільних монографій, організація академічної мобільності студентів та викладачів, запровадження системи подвійних дипломів для студентів будівельних спеціальностей. Зокрема, польським колегам було запропоновано ввійти до складу міжнародних наукових комітетів двох міжнародних конференцій, які будуть проходити у березні та травні цього року – IV Міжнародна  науково-технічна конференція «Ефективні технології в будівництві» та I Міжнародна науково-практична конференція «Економіко-управлінські та інформаційно- аналітичні новації в будівництві». Крім того, польські викладачі отримали запрошення публікувати свої праці у збірнику наукових праць «Шляхи підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин», який видається у КНУБА.

Відбулася зустріч членів польської делегації з ректором КНУБА, професором Петром Куліковим. Під час зустрічі П.М. Куліков зазначив, що ми зацікавлені у співпраці з польськими закладами вищої освіти, оскільки у них  краща науково-дослідна база (зокрема, лабораторна).  За словами ректора, для КНУБА представляє інтерес також участь у спільних магістерських програмах. Разом з тим, П.М. Куліков звернув увагу присутніх на те, що фахівці нашого університету досягли значних успіхів у створенні новітніх будівельних матеріалів, які можуть використовуватися у будівництві доріг та річкових/морських портів не лише в Україні, а й у Польщі.  Професор Хенрик Джвигол, у свою чергу, зауважив, що керівництво Сілезького технологічного університету готове до співпраці за всіма напрямами, які представляють взаємний інтерес.

Кравченко Н. А.,

начальник відділу міжнародних зв’язків