Відділення довузівської підготовки здійснює підготовку молоді до ЗНО та вступу до вищих навчальних закладів з конкурсних предметів та предметів творчого конкурсу для вступу до КНУБА, а також подальшого навчання у вищих навчальних закладах.
Завідувач відділення довузівської підготовки
кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри фізики
БУРДЕЙНА Наталія Борисівна
Новини відділення
КНУБА приймає участь в InterBuildExpo-2018
Студенти КНУБА прийняли участь в Офіційному відкритті Міжнародної будівельної виставки InterBuildExpo-2018. Після перерізування червоної стрічки, із студентами Київського національного університету будівництва і архітектури поспілкувались віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Геннадій Григорович, Президент Будівельної палати України Шилюк Петро Степанович і ректор КНУБА Куліков Петро Мусійович.
InterBuildExpo – головна будівельна подія року, що відбувається у Міжнародному виставковому центрі протягом 20-23 березня 2018 року. InterBuildExpo розміщується на 25 000 кв.м. експозиційної площі 3-х павільйонів та відкритого майданчика. У виставці приймають участь 500 компаній-учасників із України, а також Австрії, Білорусії, Латвії, Китаю, Росії, Туреччини, Польщі, Угорщини, які представляють більше 1000 брендів.
Президент Академії будівництва України Назаренко Іван Іванович, завідувач відділення довузівської підготовки Бурдейна Наталія Борисівна, декан будівельного факультету Іванченко Григорій Михайлович, декан факультету урбаністики та просторового планування Мамедов Алірза Махмуд огли, викладачі і студенти КНУБА прийняли участь у Науково-практичній конференції «Реконструкція житла масових серій: проблеми та шляхи вирішення».
Загалом протягом 20-23 березня організаторами виставки планується більше 30 бізнес-заходів, серед яких конференція: «Напрямки та шляхи розвитку міст України та об’єднаних територіальних громад», Український фестиваль обчислювальної архітектури GENERATION 3.0, Архітектурно-ландшафтний форум «ЕКОМІСТО. ЕКОЛАНДШАФТ», майстер-класи з ландшафтного дизайну та догляду за рослинами тощо. Працює спеціальна зона – Міжнародна лабораторія архітектури.
Усіх відвідувачів виставки запрошуємо відвідати павільйон Київського національного університету будівництва і архітектури.
Завідувач відділення
довузівської підготовки КНУБА
Бурдейна Наталія Борисівна
Вартість за повний курс навчання (грн.)
Відеопрезентація КНУБА
Архітектурний факультет
Будівельний факультет
Будівельно-технологічний факультет
Факультет геоінформаційних систем і технологій управління територіями
Факультет автоматизації інформаційних технологій
Архітектура та дизайн МАН
Навчання в секції дозволить Вам визначитися з майбутньою професією, дасть можливість бути більш підготовленими до опанування основних дисциплін, що викладаються на перших курсах архітектурного факультету.
Учні секції розробляють науково-дослідницькі роботи під керівництвом науковців, що є викладачами КНУБА. Також, школярі-дослідники приймають участь у 1-му та 2-му етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської Малої академії наук учнівської молоді.
Метою роботи секції є ознайомлення учнів з архітектурною творчістю і архітектурою, опанування основ архітектурно-художньої графіки, виконання творчих завдань та практичних робіт, розробка наукових досліджень в галузі архітектури та дизайну.
Учні набувають знань та вмінь за напрямками:
• Історія архітектури та дизайну
Теорія та історія всесвітньої архітектури. Надбання української архітектурно-будівельної галузі. Стилі в архітектурі та дизайні.
• Основи архітектурного проектування
Типи будівель та споруд. Функціональне призначення. Обємно-планувальні вимоги. Будівельні конструкції та матеріали. Стадії проектування та будівництва. Проекти нескладних будівель.
• Архітектурно-художня графіка
Основи графічного мистецтва. Види архітектурної графіки. Малюнок геометричних тіл і предметів побуту. Лінійно-конструктивний малюнок. Основи архітектурно-будівельного креслення.
• Основи архітектурної композиції
Загальні поняття про композицію. Прийоми формоутворення. Правила побудови графічної композиції. Засоби формування архітектурної композиції. Основи колористики.
• Архітектурне конструювання і макетування
Роль макету на різних етапах проектування. Матеріали для макетів і технології їх обробки. Макетування обєктів архітектури та дизайну.
Набуті знання та вміння учні втілють у наукові проектно-дизайнерські розробки за темами:
Біоархітектура: дослідження конструктивних та формотворних складових біонічних прототипів, що використовуються в архітектурі та дизайні. Коструювання на основі аналогів рослинного світу.
Екологічна архітектура: дослідженя екологічних матеріалів, технологій будівництва, та методів проектування екобудівель. Екодизайн ландшафту. Будинки в екологічному середовищі – на воді, деревах, скелях.
Будівництво та проектування мобільних будівель: трансформативість та динамічність форм в архітектурі та дизайні. Адаптивність конструкцій та функцій будівель. Мобільна архітектура громадського та житлового призначення.
Історія архітектури: дослідження історичної та сучасної епох розвитку архітектури України та світу.
Багато інших цікавих тем для досліджень.
Заняття проходять декілька разів на тиждень, з 16.00 за адресою: КНУБА, Корпус №4, вул. Преображенська, 6, аудиторія 302.
Відвідування занять безкоштовне. Набір у секцію на протязі всього року. Керівник секції – Кузьміна Ганна Володимирівна, кандидат архітектури, доцент кафедри інформаційних технологій в архітектурі, тел. 097-262-04-33, 095-575-80-14, e-mal: a.v.kuz@ukr.net
Архітектура та дизайн ПРЕЗЕНТАЦІЯ
ЗАПРОШУЄМО
учнів 9-11 класів на навчання в секцію «Архітектура та дизайн»
Київської Малої академії наук учнівської молоді
Секція працює з 2013 року на базі Архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури.
Метою програми секції є ознайомлення з архітектурною творчістю і архітектурою, опанування основ архітектурно-художньої графіки, виконання творчих завдань та практичних робіт, розробка наукових досліджень в галузі архітектури та дизайну.
Учні набувають знань та вмінь, втілюють їх в практичні та наукові проектно-дизайнерські розробки за напрямками:
· Історія архітектури, дизайну та будівництва.
· Основи архітектурного проектування.
· Архітектурно-художня графіка.
· Основи архітектурної композиції.
· Архітектурно-дизайнерське конструювання і макетування.
Історія архітектури та дизайну:
Теорія та історія всесвітньої архітектури. Надбання української архітектурно-будівельної галузі. Стилі в архітектурі та дизайні.
Основи архітектурного проектування:
Типи будівель та споруд. Функціональне призначення. Обємно-планувальні вимоги. Будівельні конструкції та матеріали. Стадії проектування та будівництва. Проекти нескладних будівель.
Архітектурно-художня графіка:
Основи графічного мистецтва. Види графічної техніки. Основи графічного малюнка. Малюнок геометричних тіл і предметів побуту. Лінійно-конструктивний малюнок. Засвоєння графічних матеріалів: олівець, туш, акварель. Малюнок архітектурних форм. Етюди, замальовки, нариси з натури. Основи архітектурно-будівельного креслення.
Основи архітектурної композиції:
Загальні поняття про композицію. Прийоми формоутворення. Правила побудови графічної композиції. Засоби формування архітектурної композиції. Основи колористики. Психо-фізиологічні особливості кольору. Роль кольору в архітектурі і дизайні. Створення колірних архітектурних композицій.
Архітектурне конструювання і макетування:
Роль макету на різних етапах проектування. Матеріали для макетів і технології їх обробки. Конструюваня на основі моделювання природних форм. Вимоги, що пред’являються до макету на різних стадіях проектування.
Основні науково-практичні теми, що виконують учні секції:
Біоархітектура: дослідження конструктивних та формотворних складових біопрототипів в природі.
Екологічна архітектура: дослідженя будівельних матеріалів, технологій будівництва, технічних засобів та методів проектування екобудівель. Екологічне формоутворення. Екодизайн ландшафту. Енергоефективна архітектура.
Будівництво та проектування мобільних будівель: трансформативість та динамічність форм в архітектурі та дизайні. Адаптивність конструкцій та функцій будівель.
Історія архітектури: дослідження історичної та сучасної епох розвитку архітектури України та світу.
Інші цікаві теми сучасної архітектурної творчості!
Більш детальна інформація про напрямки науково-практичних робіт на сайті КНУБА: http://old.knuba.edu.ua (розділ «ВСТУП» – Довузівська підготовка).
Навчання в секції «Архітектура та дизайн» дозволить Вам визначитися з майбутньою професією, дасть можливість бути більш підготовленими до опанування основних дисциплін, що викладаються на перших курсах Університету. Переможці конкурсів та олімпіад мають спеціальні умови вступу до КНУБА.
Відвідування занять безкоштовне. Набір в секцію на протязі всього року.
Заняття проходять декілька разів на тиждень, з 16.00 за адресою: вул. Преображенська, 6, Корпусі №4, КНУБА.
Керівник секції – Кузьміна Ганна Володимирівна, кандидат архітектури, доцент кафедри інформаційних технологій в архітектурі, тел. 097-262-04-33, 095-575-80-14, e-mail: a.v.kuz@ukr.net.
Рекламний буклет(версія для друку)
Оголошення про День відкритих дверей (версія для друку)
Профорієнтаційна робота в КНУБА
Наказ про організацію профорієнтаційної роботи в КНУБА протягом 2017-18 н.р.
Наказ про організацію профорієнтаційної роботи в КНУБА протягом 2017-18 н.р.(продовження)
Оголошення для шкіл на підготовчі курси у 2017-2018 н.р.
Договір про співпрацю між університетом і середнім навчальними закладом
Звіт Про проведення профорієнтаційної роботи серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації
Форма звітування кафедр про проведення профорієнтаційних заходів
Форма звітування студентів про проведення профорієнтаційних заходів
ДОГОВІР ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО
НАКАЗ_1 про проведення заходу “День відкритих дверей” 10.12.2016 року
НАКАЗ_2 про проведення заходу “День відкритих дверей” 10.12.2016 року
РОЗПОРЯДЖЕННЯ про проведення заходу “День відкритих дверей” 10.12.2016 року
РОЗПОРЯДЖЕННЯ_1 про проведення заходу “День відкритих дверей” 10.12.2016 року
РОЗПОРЯДЖЕННЯ_2 про проведення заходу “День відкритих дверей” 10.12.2016 року
РОЗПОРЯДЖЕННЯ_3 про проведення заходу “День відкритих дверей” 10.12.2016 року
РОЗПОРЯДЖЕННЯ_4 про проведення заходу “День відкритих дверей” 10.12.2016 року
Контактна інформація
Адреса: 03680; м. Київ, Повітрофлотський пр., 31
e-mail:
З питань навчання звертатись:
– приймальна комісія, к.122 тел.245-46-90
– підготовчі курси, к.118, 120
241-54-36 (денні курси); 248-30-46 (вечірні курси)
Схема проїзду